|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenčki na Obali :)
23.4.2013 15:05:14   
Michelle12
Glede na to, da so s stare teme Primorski dojenčki že veliki in malčki, mamice se pa nič več ne javljajo, odpiram novo temo za Obalne dojenčke :) Je kje kakšen ? :)



_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenčki na Obali :)
25.4.2013 14:02:32   
Dilove*
Hehe..Tu je en obalni dojenček..oz. dojenčica user posted image user posted image

in izgleda sva edini tukaj... :)

_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenčki na Obali :)
25.4.2013 21:57:49   
gregorina35
Še eden mali primorček :)

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenčki na Obali :)
27.4.2013 23:17:49   
Michelle12
Dober večer :)

Te dni sem bolj brala, pisala nič :)

Torej smo samo me tri? No, tudi prav :) Kako ste ?

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu gregorina35)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenčki na Obali :)
29.4.2013 7:48:26   
koprčanka
Še ena dojenčica na obali :-)

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenčki na Obali :)
29.4.2013 7:58:47   
austen
Mi smo tudi na obali, imamo dojenčico, ki bo kmalu dopolnila 4 mesece.
<iz kje pa ste?
zdej šibam, se pa še kaj pišemo.

(odgovor članu koprčanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenčki na Obali :)
29.4.2013 10:29:25   
Dilove*
No nisva več samo dve , se nas je pa že več nabralo! :) super! :)

Austen.. mi smo iz približno Portoroža ( blizu) user posted image user posted image

Michelle12..Mi smo dobro, samo ki je slabo vreme plus me je zdaj tast razjezu,ko sm čula kake ideje ma. če ni tast ,je pa tašča ane...večni problemi. haha :D
no nema veze,smo se pa za vikend lepo meli (sprehodeki, obiski,vrt). naša mickena je takoo srečna samo, da je zunaj, magari sedimo pred hišo,na vrtu...gleda okoli,se smeje. Kako ste vi?

In kako ste ostale? :)

_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenčki na Obali :)
29.4.2013 12:12:41   
Michelle12
Dilove kaj pa je bilo, da te je tako razjezil? :)

Mi smo za vikend bili večinoma doma, v soboto je bil čistilni dan. Včeraj smo šli po špežo in domov. Midva sva gledala film, otroka sta spala. Pol smo jedli večerjo na balkonu in zvečer šli do tašče, ki so prišli s počitnic.
Danes nismo šli ven, smo spali do 11ih, no midva z Aleksandrom, Michelle je ležala zraven in čakal, da se zbudiva :) ma je priden ta moj otročiček <3
Bomo šli pol popoldne ven, ko mož pride.

Kako boste pa preživeli praznike?
Mi se jutri dobimo z eno, ki ima doma tudi marčevko2013 :)Zvečer gremo mogoče h mojim v Brkine, na kres. Bomo še videli, če se nam bo dalo. V sredo pa gremo na njivo h tašči, bojo pekli in bojo prišli tej njihovi prijatelji pogledat Aleksandra. Tako, da bomo šli tam lih toliko, da pojemo, da ga pogledajo in stran. Nekam na sprehod :)

Smo pa iz Izole.

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenčki na Obali :)
29.4.2013 13:29:58   
Dilove*
Ma na kratko povedano je ena egoistična rit včasih :)

Ma kako pridna Michelle čakala,da se mamica pa bratec zbudijo. Ma fajn vam je (js sm z mickeno tudi večkrat znala do 10,11tih spat)zdaj pa noče več, je ob 8,9tih že budna in malo počaka dokler se js vržem iz pojstle če pa traja predolgo pa se začne pritoževat čebljat..prav se trudi govorit -in v moji glavi to zveni nekako takole:dejmoo ustat dejmoo ki je nov dan!
mama ne bodi lena! ...in samo da odprem polkna in pride svetloba se začne smejčkat :)))) zlato mamino*
Mi bomo zdaj papali..in pol gremo vn,pol pa še obiske dobimo(moje nečakinje,ki obožujejo mickeno) :)

Za praznike pa..nimam pojma,malo bomo šli do nečakinj en dan pa še eni prijateljici na obisk en dan..
nevem ,če bo kaj iz kresa...nimamo ga kje met:/preveč rastlin in rožic bi uniču. k tastu pa negremo,sem raje brez kresa :D
mogoče bomo na kakega organiziranega šli tle v okolici lih tolko,da mickena bibi vidi kres pa ogenječk ,če jo bo interesiralo :)


_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojenčki na Obali :)
4.5.2013 0:15:07   
Michelle12
Ja, res ni lepšega od budnice moje mucke <3 sam ta moj otrok je tako priden..včeraj sem šla spat ob treh zjutraj, sem gledala neko serijo,sem si pobrala z neta...in itak sem spala zjutraj, Michelle se je zbudila pred mano in je lepo čakala, da se še jaz zbudim...je ležala lepo zraven. <3

Kako ste se imeli za praznike?Mi super :)
Danes smo pa šopingirali, sem morala nakupit poletno garderobo za otroka :)

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dojenčki na Obali :)
4.5.2013 17:25:14   
Dilove*
Mi smo tudi imeli se fajnnn za praznike.. ma itak nam je vedno super,če maš otroke ti nemore bit dolgčas kajne hehe:) Nas je mickena bibi (4,5.m) začela vlečt dosti za lase..pa ropotuljico si je začela prestavljat iz roke v roko in danes je prvič se prav razveselila kužeka je stegnila rokice za njim in ga začela za uha vlečt hahah.je biu veseu :)

Edino kar ni blo ok, smo meli prvo cepljenje...in mi je blo prav hudo ko so jo piknili ..več meni ,kot njej .
Ona je zajokala za sek in to je blo vse..nič reakcij potem ničnič. Kaj tudi vam je bilo tako hudo ko ste cepili otročiče in so jih piknili ? :/
Jaz sem se po tistem pa še nekaj časa sekirala ,če sem se prav odločila Za cepljenje,ker nisem prepričana ne v eno ne v drugo 100% in sem že prestavla oz. zavlekla cepljenje zaradi te odločitve za 1mesec...mela pogovore z pediatrinjo..uzela kri.
Aja michelle12 mislim da sm nekje zasledila da tudi ti nisi neki navdusena nad cepljenjem..je bla ena tema tukaj enkrat.mam prav?

Lp.

_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dojenčki na Obali :)
5.5.2013 11:32:20   
Michelle12
Dilove vaša je lih toliko stara, ko se končno začenja dogajat :)

Cepljenje ja, jaz sem brala še pa še na to temo in me agrumenti ZA niso prepričali. In zdaj so morali še umaknit stran sos-cepiva in na FB in njihovo spletno... in to me je še bolj prepričalo v to, da cepiva niso nedolžna. Če te zanima pa kaj več, mi piši na zs..

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dojenčki na Obali :)
5.5.2013 15:00:48   
Dilove*
Michelle12... Ja no,dogaja ubistvu se skozi(mislim vedno za nekaj zmanjka časa:)..ampak zdaj pa je res to obdobje ko dejansko otrok začne vedno bolj vse razumet,dojemat okoli sebe:D ma zakon no :D

Ja sem tudi jaz ogromno ogromno prebrala.ugotovila sem, da so mnenja(strokovna) tako različna,da na koncu več ko bereš manj veš,manj ti je jasno.... no sej, ti bom pisala na zs, eno vprašnje imam ja.

Lp.

_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?