|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje
11.3.2011 11:24:33   
titanik
Stari smo 10 mescev.Dojimo se še 4-5 na dan,mleka imam veliko.Strah me je kako bom ,ko bo služba.Kaj mi svetujete.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje
11.3.2011 11:52:06   
nusi
če je tudi gosto hrano, je bo pač začel jesti več, ker mleka ne bo. Samo mogoče bi bilo vseeno pametno, da ga počasi navadiš, da se doji zjutraj in popoldne oz. zvečer, da ne bo prehudo, ker naenkrat tebe ne bo, pa še brez joške bo ostal. Spet po drugi strani nekateri pravijo, da pač otrok kadar mame ni zraven ve, da se ne more dojiti in ne komplicira okrog tega. Sigurno ni edini primer, ki se je dojil čez dan do zadnjega dne, sej so pametni te naši otročki, bo pa s toliko večjim veseljem skočil nate, ko se prikažeš na vratih - tako je bilo pri moji nečakinji user posted image

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.3.2011 12:22:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenje
11.3.2011 22:28:40   
izgubljena_ovcka
IZVIRNO SPOROČILO: titanik

Stari smo 10 mescev.Dojimo se še 4-5 na dan,mleka imam veliko.Strah me je kako bom ,ko bo služba.Kaj mi svetujete.


Oprostite, ob take se vedno spotaknem... imaš mogoče zato toliko mleka, ker se vas toliko doji? Koliko vas oa je? Ti, tvoj mož, dete in še kdo? (okej, malo šale, ne zamerit).

Svetujem lahko samo to, da dojiš naprej. Otrok se neverjetno lahko prilagodi drugačnemu ritmu. Ko boš zraven, bo žele dojenje, ko te ne bo se bo sprijaznil z drugo hrano/pijačo/tolažbo. Čisto preprosto. Pač dojiš ko sta skupaj in ko vama paše. Recimo zjutraj preden se kaotičen dan začne, nato takoj ko pride domov in še kdaj vmes ter seveda za spanje. Pa ponoči po želji, če ste slučajno tudi vi včlanjeni v ta klub! user posted image

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenje
12.3.2011 10:17:36   
titanik
Izgubljena ovcka sem ponosna, da še lahko dojim.Če te kaj moti ne rabiš svojega mnenja tukaj pisati.Tak je to.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenje
12.3.2011 19:32:31   
malibauc
Titanik, saj se ni spotaknila ob dojenje, ampak ob množino - se dojimo....... To meni tudi dvigne pritisk.
Moj 6,5 mesečni user posted image  je že zdaj sam nekajkrat pokazal, da se je najedel GH in  se je kar umaknil od dojke. Zato mu po popoldanski malici ne ponudim več dojke (razen če je siten). Počasi pa mu bom povečevala količino GH pri vseh obrokih.

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenje
12.3.2011 19:49:50   
DanijelaNeli
Moja missica bo ta mesec dopolnila 8 mesecev,in se še doji.

O odstavljanju,namernem odstavljanju ali zmanjševenju še ne razmišljam.Niti nevem kako bo.Do septembra ali malček prej niti ne bom o tem razmišljala.
Lepo mi je dojit in uživam v tem,ter obenem vem,da dajem missici največ in veliko dobrega.

Potem pa tako kot ste rekle predhodnice:Otrok se neverjetno prilagodi drugemu ritmu,pa naj si bo to vrtec-varstvo-mami večino dneva v službi.

... pri 11.mesecuuser posted image -ko naj bi šla mamica delat in otrok v varstvo,bosta mami in user posted image  tiste 4 urce ali pa 8,celo 10-12 urc narazen,te urce ne pomenijo samega joka,ker bi otrok trpel-pač zaradi tega ker ni zize doma in se ne more cartat pri mamici. Se bo pa potem ko pride domov,ali ponj v vrtec.

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu malibauc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?