|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopust
12.6.2013 14:49:15   
aelail
Kam in kdaj greste na dopust?
Mi gremo 1.7. na Pašman, komaj čakam upam da bomo imeli srečo z vremenom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dopust
12.6.2013 14:58:32   
Doll
še ne vemo. Nikoli ne rezerviramo vnaprej.En vikend bomo šli ko bo lepo toplo,sončno user posted image

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dopust
12.6.2013 15:12:23   
mamica deklicam
glede na vreme bomo letos vsi lovili sonce user posted image

tudi mi bomo šli takrat, ko bo bolj lepo in v lastni režiji

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dopust
12.6.2013 15:32:58   
snežinka26
Mi oddidemo 16.07.2012, v Pješčano uvalo. Komaj čakamo, da vidimo našega nadobudneža, kako bo užival user posted image Upajmo, da bo končno poletje, sonce in malo topleje user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dopust
12.6.2013 15:52:20   
ekolina

IZVIRNO SPOROČILO: Doll

še ne vemo. Nikoli ne rezerviramo vnaprej.En vikend bomo šli ko bo lepo toplo,sončno user posted image

točno tako tudi mi user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?