|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopust za opp
14.4.2010 10:46:51   
Salja
Mene zanima koliko dopusta ti pripada za otroka s posebnimi potrebami?Ali nesete odločbe v službo?

Koliko imate ve dopusta?user posted image


_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dopust za opp
15.4.2010 10:36:11   
**Tinkara78**
Zakon o delovnih razmerjih pravi:
159. člen
(trajanje letnega dopusta)  

  (2) Starejši delavec, invalid, delavec z najmanj 60% telesno okvaro in delavec, ki neguje in varuje otroka s telesno ali duševno prizadetostjo, ima pravico do najmanj treh dodatnih dni letnega dopusta.



Je pa odvisno od kolektivne pogodbe pod katero spadaš, če ni kaj več. Tri dni ti sigurno pripada in kolikor vem tudi očeta. Družinski prijatelji so odnesli v službo odločbo dodatka za nego otroka in na podlagi nje sta dobila dodatnih pet dni. Otrok ima CP.

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dopust za opp
15.4.2010 20:23:17   
Anonimen
tako kot je napisala tinkara - običajno zadošča odločba iz CSD za nego.
pripada ti najmanj tri dni, prav tako možu; lahko pa tudi več - jaz recimo dobim 2 dni, ker je otrok mlajši od sedem let in potem še 5 dni, ker je to OPP (mož ima 1 dan za otroka in 3 dni, ker je ta otrok OPP)

(odgovor članu **Tinkara78**)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dopust za opp
15.4.2010 21:38:35   
benika
Jaz sem ga dobila 5 dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?