|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Reš
19.11.2008 16:19:13   
Vitaebella
Pozdravljene,

zanima me, kako hitro prideš na vrsto pri Dr. Rešu za IVF, če imaš narejene že vse preiskave v domači bolnišnici?
Midva sva naročena konec meseca na prvi posvet.

Hvala za odgovore in lep pozdrav,

Maja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr. Reš
19.11.2008 16:24:05   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Vitaebella

Pozdravljene,

zanima me, kako hitro prideš na vrsto pri Dr. Rešu za IVF, če imaš narejene že vse preiskave v domači bolnišnici?
Midva sva naročena konec meseca na prvi posvet.

Hvala za odgovore in lep pozdrav,

Maja.


za samoplačniško takoj, če presodi, da je IVF za vaju edina rešitev. za postopek na zavarovalnico pa čakaš. spermiogram mora tvoj v vsakem primeru narediti pri njemu, to naredi na prvem posvetu.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr. Reš
19.11.2008 16:30:03   
Vitaebella
Pozdravljena Ledenka,

hvala za odg.

Če si Reševa, te lepo prosim, če mi opišeš kako celoten postopek izgleda.
Kaj nama bodo delali oz. koliko časa se ponavadi čaka na dan D?

Hvala in lp

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr. Reš
19.11.2008 16:39:30   
ledenka
torej, na kratko. če presodi iz vajinih preiskav, da drugega kot IVF ne preostane, ti določi, kakšen postopek bosta imela - kratek ali dolg. V dolgem postopku začneš z zdravili 22. dan ciklusa in potem dodaš druga zdravila na 2. dan M, potem pa greš kake 2-3x na UZ, kjer preveri rast foliklov. v kratkem postopku začneš jemat zdravila 2. dan M in greš po kakem tednu tudi na UZ, da preveri, kako folikli rasejo. ko folikli dosežejo določeno velikost, dobiš eno posebno stop injekcijo, da dozorijo, čez 2 dni imaš punkcijo, takrat tudi tvoj odda seme. v laboratoriju vajine pridelke spravijo skupaj in 2-5 dni kasneje imaš transfer zarodkov, če so še kakšni ostali, ki so kvalitetni, pa gredo v zmrzovalnik. in potem čakaš 14 dni, po tem narediš test.

to je zelo na kratko. glede na to, da gresta k njemu konec meseca, bosta najbrž začela s postopkom po novem letu. lahko pa se odloči, da so pri vaju potrebne še kakšne dodatne preiskave (običajno da žensko na pregled hormonov), lahko tudi meni, da se proba še s klomifenom nekaj ciklusov. pri vsakem paru postopa malo drugače, glede na potrebe.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dr. Reš
19.11.2008 16:43:19   
Vitaebella
hvala Ti še enkrat.

Si ti bila "pozitivna" pri Rešu?

Lp, Maja

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dr. Reš
19.11.2008 16:45:02   
Vitaebella
pa še zanima me, če je celoten postopek boleč. V vsakem primeru bom šla čez to, samo zanima me.
hvala

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dr. Reš
19.11.2008 16:56:28   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Vitaebella

hvala Ti še enkrat.

Si ti bila "pozitivna" pri Rešu?

Lp, Maja


ne, naravno, ampak tik pred postopkom. prvi postopek je bil pa žal negativen.

boleča je punkcija, ampak se da preživet.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dr. Reš
20.11.2008 10:48:36   
Athina
Mene pa tudi nekaj zanima glede dr. Reša. Midva še nisva dobila napotnice za neplodnostno, ampak jo očitno bova, ker je že leto poskušanja naokrog. Je pa moj šel na samoplačniški spermiogram k dr. Rešu. Sedaj me pa zanima, a lahko grem potem k njemu na nadaljnje preiskave? Se to lahko sam odločiš, h komu boš šel ali moram moji G izrecno povedati, da bi rada šla k dr. Rešu? Ker potem, če prav razumem, ni treba ponavljati spermiograma, je tako? Če pa grem drugam, ga je treba ponoviti? Aja, spermiogram je bil namreč zelo vredu.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dr. Reš
20.11.2008 10:51:50   
Anonimen
Athina, meni se zdi, da bo spermiogram vseeno treba ponoviti. Ali pri Rešu ali kje drugje.

Imam pa tudi jaz eno vprašanje. Ali je možno, da grem k Rešu in se zmenim, da mi da vse postopke na koncesijo pa bom pač malo dalj časa čakala? Rada bi se prijavila za posvet, vendar sedaj ne vem ali v GK LJ ali k Rešu...

(odgovor članu Athina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dr. Reš
20.11.2008 10:59:13   
jazzz27
Athina...spermiograma ne bo treba ponavljati, če je bil okej. Itak si bila pri Rešu. Ko boš šla po napotnico k svoji G. reci, da imaš željo da greš Rešu in ona ti bo dala za tam napotnico. tudi če se slučajno ponovi, da treba dati šeenkrat spermo, bo to naredil takoj. On bo tebe pregledal, ta čas pa bo tvoj dal seme. Samo mislim, da ne bo potrebe, ker je žeenkrat Reš pregledoval njegovo seme.

Veliko uspeha.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dr. Reš
20.11.2008 11:02:42   
Athina
Ooo, hvala za informacijo, nisem vedela, kako potekajo te stvari ... super!
user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dr. Reš
20.11.2008 11:10:17   
anci banci
vitaebella
 
jaz sem tudi Reševa in pri nama se je odločil šele po enem letu da naju da v postopek
-pol leta klomifena in nato laparoskopija in pol leta po laparo v postopek, kateri je bil v prvo uspešen
glede bolečin pa je odvisno od tvojega praga bolečine in števila foliklov... ene je punkcija bolela mene ni
glede inekcij pa se mi zdi da najbolj zaboli stop inkecija(na druge se navadiš)

Athina
 
če boš pri Reš-u spermiograma ne bo treba delat, ker ga je že tvoj partner delal tam in je bil ok( ponavadi se ponavlja  edino če ni uredu).. edino kar boš rabila napotnico(jaz sem svojemu ginekologu povedala da grem k Rešu, ker ne želim delat preiskave in biti v postopku v Leonišču doker dr.Bokalova vodi oddelek za reprodukcijo)


skuštrana suzi
 
moje mnenje je da pojdi k Rešu, jaz za nič na svetu ne bi delal na ginekološki(leonišču ) v Ljubljani... prvi razlog je to kar sem že Athini navedla, drugi razlog je to da moraš še na pregled za spolno prenosljive bolezni in 3. da mora še konzilij odločat ali upravičena do postopka ali ne... in
še to če bi čakala da bi me me moj ginekolog (ki istod ela v leonišču) poslal k njim v neplodnostno bi preteklo še mnogo let

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dr. Reš
20.11.2008 11:16:33   
Anonimen
Mene pa zanima npr. dejansko koliko časa čakaš od posveta do postopka, če imaš narejeno že HSG, laparo in spermiogram? Vsaj približno me zanima, če je res takšna razlika med GK LJ in Rešem?

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dr. Reš
20.11.2008 11:17:34   
Shuka
Npr Pri Rešu: 8 januarja sva šla na posvet, teden dni za tem pa že v postopek.Za GK ne vem.


< Sporočilo je popravil Shuka -- 20.11.2008 11:29:38 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dr. Reš
20.11.2008 13:33:12   
Vitaebella
Živjo,

torej, če sva midva dala čez že vse preiskave in se trudiva že dve leti, bova na vrsto za dejanski postopek prišla že v naslednjih mesecih?
Prvi posvet imava konec tega meseca.

Mi pa moja ginekologinja ni dala nobene napotnice za Reša, kljub temu, da mi ga je ona svetovala. Ali moram pred prvim posvetom dobiti še napotnico za zanj?

Hvala lp

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dr. Reš
20.11.2008 13:58:26   
anci banci
po moje te bo dal še za kake 3 mesece na klomifen..pri nama imam jaz težave ker imam PCO in moj nima glih veliko število plavalčkev... pa je imel Reš vseeno upanje da bo ratalo naravno in je rabil pol leta od laparoskopije, da smo se začeli pogovarjat o umetni(pa še to da sem rekla da grem samoplačniško in sem biila potem takoj na vrsti)
pri moji kolegici je bila pa taka situacija da je njen partner imel resnično malo malo plavalčkov in sa bila takoj na vrsti

Reš da takoj v postopek pare, ki imajo res hude težave... ali je to. da je mož neploden(ima malo plavalčkov)
ali če ima ženska res hude težave in ni možnosti, da bi zanosila

če imata  vidva kakšne take težave vaju bo dal zelo hitro(ampak verjetno samoplačniško)

Napotnico za tebe ti mora dati ginekologinja, za njega pa njegov osebni zdravnik

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?