|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Reš - čakalna doba
8.5.2008 13:46:09   
pogum
Pozdravljene,


prosim za inf. kakšna je sedaj čakalna doba za postopka IFV/ICSI na napotnico pri dr. Rešu?
Hvala in lep pozdrav,

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 9.5.2008 10:44:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
8.5.2008 15:06:31   
anci banci
iz lastnih iskušenj povem da ko se naročiš po telefonu oz osebno se je čakalo 1 mesec na pregled. dobro je da imaš vse preiskave za sabo.jaz hodim k njemu že od nov.07 
iz izkušenj moje svakinje -pa  je 2 meseca čakala

(odgovor članu pogum)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
12.5.2008 6:52:28   
pajčolanka
midva sva bila brez vseh preiskav za sabo, na prvi pregled sva čakala 1 mesec, čez dobra 2 meseca po prvem pregledu je imel dovolj dejstev, videl je drugi spermiogram in nama takoj povedal da gremo na icsi. po moje bi lahko začeli s postopkom že takoj tisti ali naslednji mesec ampak ker je bil za naju to velik šok-res nisva pričakovala icsi-ja sva rekla da bova malo premislila-itak nimaš kaj razmišljat ampak...tako da smo šli potem v postopek  dobre 4 mesece po prvem pregledu. lahko bi pa prej. meni se vseeno zdi zelo hitro.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
9.7.2008 8:38:52   
Inti_07
Živjo, imam eno vprašanje in sicer, moj se ni sel na nobene preizkave, tko da sva se odločila da gre kar na spermiogram, medtem ko gremjst na operacijo mat. pregrade. O kakšnih izvidih je govora? Je še kakšen postopek prej, ki bi ga morala opraviti?

hvala za odgovor

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.7.2008 22:09:58   
minisa
ali prosim napišete kontakt za dr. Reš-a. Tudi jaz bi rada v njegovo ambulanto. Sem slišala, da ima ordinacijo tudi v Ljubljani. Bi prosila še ta kontakt.
l.p.m

(odgovor članu Inti_07)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.7.2008 22:45:15   
lučka 25
Kontakt dr. Reša v Ljubljani:

ZDRAVSTVENI ZAVOD DRAVLJE
Ulica bratov Babnik 10
1000 Ljubljana

tel. 01 510 68 00
fax: 01 510 68 04
www.neplodnost.com
info@neplodnost.com


Pokliči pa po 11 uri, ker takrat sestre lažje naročajo, svetujejo,... Je manj živčne vojne.user posted image

< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 10.7.2008 22:46:31 >

(odgovor članu minisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
10.7.2008 22:48:44   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Inti_07

Živjo, imam eno vprašanje in sicer, moj se ni sel na nobene preizkave, tko da sva se odločila da gre kar na spermiogram, medtem ko gremjst na operacijo mat. pregrade. O kakšnih izvidih je govora? Je še kakšen postopek prej, ki bi ga morala opraviti?

hvala za odgovor


Ko sem jaz prišla k njemu sem imela na listu vse zapisano: kdaj in kakšen pregled, postopek, diagnozo sva imela. Tako smo šli po seznamo in je bil zelo zadovoljen, ker je tako on lažje pregledal kaj vse sva že dala skozi. Imela sva pa za seboj: 2x PCT,HSG, laparo in 2x spermiogram. Sedaj pa greva avgusta v postopek IVF.

(odgovor članu Inti_07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
18.2.2011 19:20:50   
srečica17
Mogoče pa  katera ve kako dolga je čakalna doba pri dr. Rešu sedaj?????

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
24.2.2011 10:51:41   
huda83
za pregled in pogovor ni dolge čakalne dobe ... jaz sem šla preko napotnice in mislim, da sem čakala okoli 3 tednov (lani septembra).
je pa dobro, da imaš za seboj že laparo, partner spermiogram, merjenje hormonov. če ima on že vse izvide, lažje da diagnozo in predlaga postopke dalje ...

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
28.2.2011 14:39:23   
majmay
Srečica 17
Pri dr. Rešu sem sva se s partnerjem za prvi pregled naročila prejšnji teden in sva dobila datum 14.3.2011.

Je še kje katera, ki te dni čaka na prvi pregled?

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
1.3.2011 7:31:50   
ajnas6
IZVIRNO SPOROČILO: majmay

Srečica 17
Pri dr. Rešu sem sva se s partnerjem za prvi pregled naročila prejšnji teden in sva dobila datum 14.3.2011.

Je še kje katera, ki te dni čaka na prvi pregled?


To na napotnico? Al privat? Vcasih me kr ima, da bi pobrala sila in kopita in Ljubljane in sla k resu. Res maloenkost prevec vse vlecejo user posted image

(odgovor članu majmay)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
1.3.2011 7:41:22   
srečica17
Tudi jaz sem že naročena. Datum imam 17.3.

(odgovor članu ajnas6)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
3.3.2011 13:24:02   
majmay
Srečica17
Uff, se bova ravno zgrešili. Upam, da bova čimbolje opravili, pa se ti kaj javim po pregledu.

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
3.3.2011 13:26:13   
majmay
ajnas6
Na napotnico. A v Ljubljani so daljši čakalni roki? Upam, da bo tukaj hitreje šlo, ker me že leta lovijo.

(odgovor članu majmay)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
3.3.2011 13:28:17   
majmay
Huda83
Upam, da ti je do sedaj že uspelo postati user posted image .

Ajnas6
Na napotnico. A v Ljubljani čakaš veliko dlje?

(odgovor članu majmay)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
4.3.2011 9:19:23   
srečica17
majmay......ja upajmo da uspe......mene leta lovijo verjetno še veliko bolj kot tebe......mogoče sva pa zato tao hitro na vrstiuser posted image
Držim pesti.....poročaj prosim!

(odgovor članu majmay)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
4.3.2011 9:21:55   
srečica17
majmay sem ti pisala zasebno sporočilo!

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
16.3.2011 15:28:10   
ema09
Pozdravljene punce!

Kar dobro leto je minilo, odkar sem se zadnjič javila na tem forumu. Vmes so me, tako kot vse, čakale vse mogoče preiskave in vsi izvidi so bili OK, tako da spadava med tiste pare, kjer je nezanositev nepojasnjena.

Ker sem dobila napotnico za IVF postopek, sem se včeraj naročila v MB., saj sem prebrala, da so punce menda tam zelo zadovoljne.
In ne boste verjele, kakšen datum sem dobila ---> za prvi razgovor šele 23. 8. 2011 ---> bi me skoraj kap in potem mi je, sicer zelo prijazna sestra rekla, da bi postopek začeli šele 6-8 mesecev po prvem razgovoru ---> in še enkrat bi me skoraj kap; še dve leti čakanja---> menda so se čakalne dobe podaljšale zaradi prenove laboratorija.

Potem sem pa ravnokar zdejle čisto po naključju še dr. Reša poklicala in dobila datum 18. 4. 2011 ---> kar skačem od veselja in še sestra mi je rekla, da se potem postopki lahko začnejo takoj

A mi lahko katera pojasni, zakaj taka razlika? Itak pa ima dr. Reš super reference.

Hvala že vnaprej,

Ema

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
19.3.2011 7:33:16   
jagodka80
Pri dr. Rešu sva imela prvi datum 22. 2. (naročila sva se en teden prej), včeraj (18. marca) sem imela jaz prvo punkcijo, mož pa biopsijo mod. Jutri (20. marca) pa imam že prenos zarodkov v maternico. Vse se odvija s svetlobno hitrostjo. Bravo, dr. Reš! 

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
20.3.2011 8:56:21   
ajnas6
Pozdravljeni

kaksen pa je postopek prenosa napotnice iz Leonisca, k Rešu? V Leoniscu, glede na tele podatke poteka vse prvec pocasi ...



(odgovor članu jagodka80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
21.3.2011 18:48:29   
lunainzvezde
Ema09, hvala za te informacije. Namreč sem bila danes pri G in mi je dala napotnico za amb.za neplodnost Mb. Zdaj pa vidim, da je bolje, da greva v LJ. Vendar sem bila prepričana, da bodo ravno v Mb krajše  čakalne dobe. Še pravi čas sem zvedela-hehe. Saj se baje potem ne da prestavljat.

Zanima me še nekaj, ob kakšnih urah pa imate preglede. Imajo možnost tudi v sobotah? Zanima me, saj sva do 16 ure na šihtu in nisva iz lj koncev.
Hvala za pomoč.

Upam, da Vam čimprej uspe zagledati user posted image

(odgovor članu ajnas6)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
21.3.2011 19:24:03   
mausikaa
Lunainzvezde pregledi pri ateju so običajno zjutraj med 5. in 6. uro, edino prvi pregled in potem seveda punkcija in transfer so kasneje...no vsaj običajno je tako...
veliko sreče


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
21.3.2011 19:42:08   
lunainzvezde
Mausikaa, hvala za odgovor user posted image Se rada malo naprej pozanimam, da ni potem prevelikih šokov-hehe. Drugače, pa vidim, da so zgodaj pregledi. Kako dolgo pa ponavadi trajajo?

Vidva hodita tudi Rešu? Imata tudi vidva dobre izkušnje z njim?

Hvala user posted image Jaz tudi tebi želim vse dobro in čimprej user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
22.3.2011 7:06:14   
ajnas6
Pozdravljeni

kaksen pa je postopek prenosa napotnice iz Leonisca, k Rešu? V Leoniscu, glede na tele podatke poteka vse prvec pocasi ...


(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: DR. REŠ-ČAKALNA DOBA NA POSTOPEK
23.3.2011 7:04:43   
huda83

IZVIRNO SPOROČILO: majmay

Huda83
Upam, da ti je do sedaj že uspelo postati user posted image .



HVALA :)

Trenutno sem v 21.tednu user posted image . Upam, da bo vse dobro user posted image

Upam tudi za vse, ki še čakate na user posted image

(odgovor članu majmay)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?