|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
19.1.2005 9:13:54   
*
Moram tako nasloviti temo, ker ne vem kdo si, da ti pišem privat, čeprav sva baje zelo zelo dobri prijateljici. To pa ne verjamem, da bo držalo.:zmeden2:
Poznaš najinega Tatija, on tebe in zelo vztrajno mu poročaš oz. ti tvojmu on njemu, kako sva midva itd…
Žal ti moram povedati, da si napravila več škode kot koristi, čeprav v srcu verjamem, da nenamerno.:( Konec koncev si lahko sam prebere kar ga zanima, vendar je imel tebe, pa nič hudega. Vendar zamisli si, kaj se je dogajalo pri meni ta čas..kaj bi dala, da bi vsaj enkrat prejela tel. klic in bi vprašal *kako je tamau*…:((to mu seveda ni bilo potrebno, ker kot sem napisala, si vse poročala. Sam ima dostop do RR in do albumov, saj sem mu pisala in vse razložila, kje si lahko to ogleda, glede na to, da smo tako daleč stran drug od drugega…tako da vmešavanje(čeprav menim, kot sem napisala že..dobronamernega) ni potrebno. Dovolj smo trije…:zmeden2:
Jaz pa iskala vzroke drugje, zakaj neki ga najin sin ne zanima in bila žalostna, celo zelo žalostna…:(:(:(:(čeprav vem, da bo kmalu prišel čas, ko bo videl kako zdrav, močan, lep in kot jajce jajcu podoben njemu, z zvezdavim pogledom in nagajivim nasmehom na ustnicah…takrat bo boljša komunikacija med nami.
Zakaj pa se ne zanima za naju, če se ne, pa je to njegova stvar, moj problemček.;)
Razumem šalo, vendar to so šale na najin račun in mi smo družina, enostarševska ali ne..družina je družina in v take stvari se naj ne bi vpletali. Vsaj po mojem mišljenju.

In kaj sedaj? Nič več tega ne želim. Upam, da razumeš…dovoli nam, da si sami uredimo komunikacijo.

Lp!:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
19.1.2005 10:40:43   
Teni_
Kamejka, lepo povedano. Vsak se naj briga za sebe, ostale pa naj pusti pri miru, da si uredijo stvari, tako kot jim paše.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
19.1.2005 12:10:21   
BokiMB
Kako žalostno...

Le rasti, rasti, princ Nejc!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
19.1.2005 12:11:45   
KIRA
žalostno res tako vmešavanje.:((

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
19.1.2005 13:41:02   
Annny
Nekateri nimajo pametnejšega dela, kot da se vmešavajo v življenja drugih..ne smemo jim pustiti- naj najdejo svoj smisel življenja. Lepo napisano, princ Nejc:):rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
19.1.2005 20:29:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
19.1.2005 21:54:52   
Micy
Zakaj se gre???

Sm ferbc.:ups:
Podlo in nesramno zgleda tole vse skup. Me pa matra zakaj se gre.:ups:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
20.1.2005 10:56:52   
Blink1
No, hudiča....tudi mi rabimo eno, da nam pove kako sta:hudicek: Ko ste nič ne javita:ups:

No, upam da bo "prijateljica" tole prebrala in pustila, da se tati sam pozanima kako kaj...

Pridna bodita:love:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
20.1.2005 20:35:11   
frutka_
Kamejka in Nejc upam, da sta uredila nesorazumček in da mirneje spančkata...9nebesa9nebesa9nebesa

Lepo porihtajta zadevščno in se kaj oglasita na srečanju, da se pomerimo v stopalacih!


LP

:love:Frutka&Filip:duda:

Na svetu si da greš s soncem...

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
20.1.2005 22:33:10   
india
Kamejka, lepo si napisala, ni prav, da si nekdo tretjijemlje pravico do vmešavanja!

Res se oglasi kaj na sreččanjih, rada bi te tudi osebno spoznala!

Lp, Miška:miska:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
20.1.2005 22:38:43   
Anonimen
Sedaj pa naj svoj piskrček pristavim še jaz, ki vedno v vsem iščem kaj pozitivnega: takoj ko sem prebrala, sem pomislila na to, da pa mogoče ta ženska hoče narediti kaj dobrega s tem, da vzpodbuja človeka k tem, da bi ga zanimalo, kaj dela njegov otrok. Vsaj jaz si sebe, ki sem tudi rada čveka, predstavljam, da bi to stvar poskusila tako izpeljati. Ampak verjetno se motim, a ne?

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
21.1.2005 8:24:46   
lin
To pa ni lepo od nje še posebej ker je kao "tvoja dobra prijateljica"!
Naj se neha vtikavati v tvoje življenje in naj vas pusti pri miru.
A se ti sanja sploh kdo bi bil to!
Res nezrelo za eno odraslo žensko!
Nesekiraj se, glavno da imaš svojega sončka!Vidva sta eno!:sloncek:
Srečno!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
21.1.2005 10:19:41   
Sisy
punce, glede na to da ne vemo za kaj gre mislm da ne mormo dajat svojih mnenj!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
21.1.2005 10:21:56   
Anonimen
Ja, se strinjam, saj jaz v začetku tudi nisem hotela ničesar napisati. Potem so pa že druge... Samo malo podpore nikoli ne škodi.

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
21.1.2005 20:28:41   
Anonimen
Čer!:)

Hvala za podporo, vendar samo naj se to neha..to želiva midva z malim lepotcem.
Dovolj, da mu jaz težim enkrat mesečno, zakaj bi mu še drugi…vse to je odveč.

Frutka, Ninika, Miška..nekako ne najdeva časa za srečanje…z drugim tatijem si ustvarjava življenje..potem pa nekako ni časa za vse…saj veste kako je to.9nebesa9nebesa9nebesa

Lep vikend želim!:miska:

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
21.1.2005 20:31:16   
frutka_
...iiii...:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

No, mogoče pa bojo zapeli poročno zvonovi...upam, da boš srečna mamica in priden ati s polno mero objemčkov in poljubčkov!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
21.1.2005 20:31:45   
frutka_
...pa celo kopico malih princev in principess...

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
22.1.2005 12:18:47   
Blink1
Opa...novi tati:bravo::bravo:

Pol pa nimamo nič več proti, da vaju ni9nebesa Upam, da se boste "vklopili"9nebesa
Res vama želim vso srečo na svetu...saj si jo zaslužita

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
22.1.2005 16:31:04   
Pupica
oh ja...ne vem, očitno tatija zanima njegov sinek, drugače bi poročevalko nekam poslav in je ne poslušal.
mogoče pa sam nima tolk jajc da bi vprašal...ne vem zdej samo ugibam ker ne poznam situacije???:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
22.1.2005 19:11:46   
india
Ja,...draga mamica in mali lepotec!!!
Čestitke in res vso srečo na tem svetu vama želimo, pa da si čimlepše uredita novo življenje in naj vaju nov ati nosi po rokah!!!
Čim toplejšega sončka !!!in poljubčke maluemu lepotcu!!!
Ko se pa porihtata, pa kar na kakšen sok!

LP, Miška&co:miska::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
23.1.2005 22:18:15   
Pupica
aaaaaaaa Gekko junior

šele zdej dojela, matr sem blontna:zmeden:

ja pol pa brez da poznam situacijo, vem da ga je mal stisnlo v želodcu.Vsak partner ki zapusti parnerja le ta pa dobi novega, hoče potem nazaj pricapljat.Poznam take!
Kar povej mu da je too late...če je enkrat od šel, naj se ne vrača!!!

Držimo:miska::miska::miska:za vaju2 (ali6):)-:)-

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
24.1.2005 17:38:40   
kimi
Vmešavanje vedno vidi prej na slabe poti kot na dobre. Mislim da se tale tvoja prijateljica javno ne bo oglasila upam da se ti bo vsaj privat, da razčistita zadevo.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
24.1.2005 17:39:03   
kimi
Vmešavanje vedno vodi sem hotla napisat

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
26.1.2005 7:56:41   
Drejči
BRAVO ŽIVA :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Ostali pa, ki nismo vpleteni, pa raje pometajmo pred svojim pragom in se brigajmo zase......Uffff koliko dela bo vsak imel s tem!!!!!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Draga *prijateljica Živa iz LJ!
26.1.2005 20:16:56   
marjek
Živio!

Živa..hvala da si se oglasila, čeprav te ne poznam.

Kot sem napisala...nič slabega ni bilo najbrž mišljeno kar se je dogajalo..vem, da bo sedaj mir..no upam..heheh.

Sicer mi zvečer ponavadi ne dela *lajtunga*...vendar kaj ima ta link veze z nama?

Živa..se beremo..in brez zamere!;)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?