|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Družabne igre za 3,5 letnike
14.2.2008 14:40:40   
Maxica
Ali vaši 3-4 letniki že kaj igrajo kakšne družabne igrice? Max mi v kakšnih katalogih skoz kaže kakšne družabne igrice, pa bi mu nekaj primernega kupila, sam sploh ne vem, kaj je takega na trgu, da je fajn in zanimivo tudi za tako majhne otroke. Človek ne jezi se imamo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
14.2.2008 14:45:24   
Volga
Loti karoti, ekec pekec kurji drekec, to bi že bilo za 3,5 letnika. Dobri igrici.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
14.2.2008 16:13:29   
Jutra
Mi se včasih igramo spomin z max. 12 pari sličic. Je ful nadušena, ker vedno zmagauser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
14.2.2008 16:15:21   
sayuri
Mi tud skoz spomin igramo user posted image . Pa Črnega Petra tudi user posted image . Drugače pa obožuje še sestavljanke-puzzle, pa domine s slikicami. Potem se pa že neha. Pri nas so zdaj aktualne "igre vlog"user posted image

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
14.2.2008 18:52:59   
Anonimen
Eni taki polzki, leseni. Sam ne vem naslova. Mislim, da je 6 polzkov, ki jih pomikas po poljih do solate, na kocki pa niso stevilke, ampak barvne pike. 

(odgovor članu sayuri)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
14.2.2008 21:36:08   
muki1
Mi imamo tudi spomin, pa za tretji rojstni dan sem ji kupila obraze. To se zelo rada igra. Ne vem kako se igrici pravi, vsak igralec ima eno ploščico, na kateri so gor face, potem enega izžrebaš in na podlagi vprašanj ( ima očala, brke, uhane....) ugortoviš, koga je sotekmovalec izbral.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
15.2.2008 8:09:13   
Noel
Spomin, Človek ne jezi se, Domine, Črni Peter, Froghoppers,...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
15.2.2008 8:44:57   
Maxica
Spomin pri nas igra na računalniku in že kr mal too much obvlada.user posted image  Isto puzzle, vse mu je prelahko.user posted image  
Tisto igrico s polžki, ki jo omenja Ribica, so baje imeli v vrtcu, mi je enkrat razlagal. Jo bomo probali poiskati. Pa za tisto, ki jo Volga omenja, Ekec pekec sem tudi že enkrat slišala, ja, kaj takega sem imela v mislih. No, fino, hvala, bom šla mal v nabavo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
15.2.2008 9:28:09   
viv_
Spomin igramo z 28 pari že več kot eno leto.

- opice so in -  http://www.amazon.de/Mattel-52563-S-O-S-Affenalarm/dp/B00007F8Q0
- kure -  ne vem kako se reče igri, vsak ima 3 kure, potem pa mora po piramidi do petelina. meče se kocke. pa
petelin meče dol jajca na kure...
- z atijem veliko igrata šah
- midve igrava črnega petra
- backgammon

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
15.2.2008 9:38:23   
Nea
Tukaj imaš celi seynam igric od Ravensburger firme:
http://www.ravensburger.de/web/FilterAction.do?filter=Spiele&category=AlterDefault&item=ab3Jahre&select=true&path=3245369-3246414

Mi doma imamo:
- Tempo, kleine Schnecke!
Affenbande
- Uno (igrica s kartami)
- domine
- set družabnih iger za otroke od 4. leta

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
15.2.2008 9:40:08   
urskas
Spomin, enka, domine, človek ne jezi se, štiri v vrsto: imamo nova pravila, kdo hitreje spravi vse krožceuser posted image

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
15.2.2008 12:16:19   
Blink1
Mi imamo:

- Ekec pekec kurji drekec - ful fajn igra za trening spomina
- Kje pa tebe čevelj žuli - tudi spominska, ampak je še ne obvladamo
- tistega slona, ki piha metulje skozi rilček in jih potem loš z mrežico
- palmo s katere padajo kokosi in jih potem loviš v kladivo
- potem je ena igrica, kjer se ena lutka (flying Loui - al nekaj takega) vozi z letalom in moraš pazit, da ti ne podere kokošk
- razne puzle, sestavljanke...


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
15.2.2008 13:17:26   
polona2
Prisegam na igro Spomin, ki jo imamo v treh oz. štirih variantah, tako da potem menjava in se res nikoli ne naveliča.  

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
19.2.2008 12:20:49   
afrika
Naš je dobil za 3. roj dan zbirko šestih špilov za igranje 3-letnikov (2-4 igralci). Super zadeva. V kartonskem vedru sta dve luštni igralni polji, 35 lesenih delov (to so lesene kocke za gradnjo stavb (v obliki kocke, kvadra, pol valja, valja, piramide, štiri lesene miške, kocke za metati). Namreč, vsak igralec ima v igricah svojo barvo (svojo miško tiste barve) in gre za to, kdo bo prej zgradil stavbo iz vseh kock svoje barve ipd. Različne ige... Zelo luštno !!! In didaktično. Je pa nemška zadeva od firme HEROS.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Družabne igre za 3,5 letnike
19.2.2008 20:39:06   
frutka_
Spomin, Domine in sestavljanke.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?