|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   EA v Izoli
20.6.2005 21:53:47   
valentina.
Ojla,

mislim da vas je tle nekaj ki ste rodile v izoli z EA. Zanima me kdaj ste šle v porodnišnico; ko so bili redni popadki na 5 min ali prej. Sprašujem pa zato, ker se bojim da bom prišla prepozno. V kratkem času sta dve znanki ostali z dolgim nosom; ena je bila že preveč odprta, druga pa je bila OK, ampak potem se je babica odločila da ne bo klicala anestezista - brez neke pametne razlage (da ne misli spreminjati poteka poroda:().
Tudi pri mojem G sem dobila občutek da ni preveč navdušen nad EA, čeprav sem jaz odločena, če bo le ratalo.

Kakšen nasvet?

Hvala, LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   EA v Izoli
21.6.2005 21:32:29   
Sibil_
Insistiraj, teži, zahtevaj in če je treba jih naderi-al pa tvoj partner.:hudicek:
Jaz sem šla not ker mi je odtekla voda, tako da sem jo dobila, ampak žal se je končalo s carskim rezom.
Kdo pa je tvoj ginekolog?:zmeden:
Vso srečo in hiter in ne boleč porod ti želim,LP,
Sibil

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   EA v Izoli
21.6.2005 22:10:48   
Anonimen
Čeprav naj bi bila EA v Izoli na voljo stalno, se pogosto dogaja, da je ne dajo. Poznam kar nekaj takih primerov.
Edini nasvet je tak, kot ga je dala Sibil - zahtevaj. Babica nima kaj odločat, da ne da EA, razen, če si res že preveč odprta, pa tudi takrat imaš pravico, da jo zahtevaš (vsaj po moje).
Če je babica nesramna in ne spoštuje tvoje volje, zahtevaj zdravnika!

(odgovor članu valentina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   EA v Izoli
21.6.2005 22:24:09   
valentina.
Za G imam Naumovskega in sem ful zadovoljna z njim, imam pa občutek, da ti starejši ne grejo v korak s časom, kar se EA tiče; ne vem no.
No, saj če si preveč odprta baje res nima smisla vztrajat za EA, to razumem. Saj ravno to je moja težava, da ne vem kdaj naj grem v bolnico, da ne bi bila preveč odprta. Verjetno da ko so popadki eno uro na 5 min je že prepozno, če pa pridem prej, me bodo verjetno nadrli?! Kako naj vem?

Vsekakor hvala za nasvete, LP, valentina

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   EA v Izoli
21.6.2005 22:46:15   
Anonimen
Ne vem, meni je odtekla voda, potem pa sem imela popadke takoj na minuto. Pa še vseeno 13 ur kasneje nisem rodila.

Če mene vprašaš, raje prej kot kasneje. Pa počakaj v porodni na začetek ali pa se vrni domov.
V vsakem primeru pa ne pusti, da se nate derejo. Saj nisi osel, pa še na osle naj se ne bi drli...

(odgovor članu valentina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   EA v Izoli
22.6.2005 8:15:20   
valentina.
Hvala, selena. Saj se znam postavit zase, to že, ampak želela bi si da bi šlo brez kakšnega kreganja in zamer. Ma, bom šla čimbolj zgodaj!

LP

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   EA v Izoli
22.6.2005 19:14:05   
Anonimen
Z veseljem. ;)
Sicer pa je prav, da se do ljudi vedno pristopi na prijazen način, ampak če te kdo na prijazno gesto nadere pa jim ne ostani dolžna. Predvsem v Izoli je ena babica znana po svojem odnosu do pacientk.

(odgovor članu valentina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   EA v Izoli
25.6.2005 10:07:32   
Anonimen
O ja Selena mislim da jo je marsikatera od nas ki smo rodile že srečala:grrr:
Pa smo vsi upali,da ko bo sama rodila,da bo spremenila obnašanje...pa ni na žalost.
Name se je tudi spravila v prvih minutah v porodni potem je pa Dr. prišel na ogled v porodno,me prijateljsko pozdravil in se nekaj časa po domače pogovarjal z menoj....kako hitro je spremenila obnašanje!!!na kulturno

(odgovor članu valentina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   EA v Izoli
14.7.2005 10:50:50   
valentina.

No, porod je za mano (26.06.), uspela sem dobit EA. Na žalost pa ob porodu tudi babico, ki jo zgoraj omenjate :grrr: (sprejela pa me je ena ful kokica). Ne vem kako sem jo ravno "zadela" - sem bila pol pet dni v bolnici in je niti enkrat nisem več videla, vraga babjega. Je bil pa Daisinger zato toliko boljši, full prijazen. Sem imela občutek da je zaradi njega in mojega moža bila vseeno malo manj pikra, čeprav pripombe ima take, da bi jo ...
Ma, najlepše je, ko prideš domov ;).

LP vsem, valentina

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   EA v Izoli
14.7.2005 20:50:02   
Anonimen
No, čestitke. Je šlo kljub zoprni bab(n)ici. Če je pa bila prenesramna, pa pritožbo napiši in zahtevaj odgovor. Če bi bilo pritožb več, bi se odgovorni zagotovo zamislili.
Še sreča, da si imela Daisingerja. Predstavljaj si kombinacijo te čarovnice in Ravnikarja. :)-

(odgovor članu valentina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   EA v Izoli
15.7.2005 8:27:31   
Anonimen
Ja valentina čestitke.:bravo:9nebesa
Kokr za koga Selena..jaz sem imela to kombinacijo:)-štrego in Ravnikarja:)-
najprej je bila hudo uradna in zajedljiva..pa je prišel doktor in sva udarila eno debato(med popadki)
se je čisto spremenila..iz črnega na belo:)-

(odgovor članu valentina.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   EA v Izoli
15.7.2005 14:38:19   
valentina.

Hvala za čestitke in lepo poletje vama želim.

(odgovor članu valentina.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?