|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   EA v Postojni brez potrdila
2.9.2008 8:08:28   
Medeja75
Morda ima katera izkusnje s tako situacijo: gres v Postojno in te mine ves pogum po naravnem porodu, vendar nimas potrdila za EA. Torej, nisi sel na tecaj oz. posvet. Kaj v takem primeru? Ti dajo, ali nimas sploh sans za EA?
Hvala!
Medeja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: EA v Postojni brez potrdila
2.9.2008 8:19:47   
anju
maš šanse, nič batuser posted image
dajo za podpisat, čeprav ne glih registriraš...

< Sporočilo je popravil anju -- 2.9.2008 8:20:01 >

(odgovor članu Medeja75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: EA v Postojni brez potrdila
2.9.2008 9:05:36   
*tajda*
Medeja točno to se je meni zgodilo v Kranju. Prišla v upanju da bom rodila brez vsega,ko se je pa začelo zares sem pa že prosila za epiduralno, dobila sem jo brez problema. Sam podisat sem mogla list da se strinjam.Pa kri so mi vzeli in sem mogla 45 minut čakat na izvide, takrat sem preklela zakaj se nisem šla že prej zmenituser posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: EA v Postojni brez potrdila
2.9.2008 10:51:45   
Medeja75
Hehehe, no sej jaz sem se vedno pogumna ko strela (seveda takrat, ko sem doma in me nic ne boli) in si mislim, da bom to opravila ko superwoman. AMPAK, you never know. Na suhem je tezko razpravljati, kako bo zares, ko bos padel v vodo user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: EA v Postojni brez potrdila
2.9.2008 11:53:26   
Anonimen
Medeja EA dobiš, tudi če si v zadnji sekundi premislišuser posted image .
Jst sem itak od samega začetka planirala porod z EA tko, da jst sem imela vse paprije, čist pripravljenauser posted image in je bila to najboljša odločitevuser posted image .

Je  bila pa potem po porodu z menoj v sobi ena punca, ki mi je razlagala, da so jo vprašali če želi EA in je rekla, da ne, potem, ko se je pa začelo zares, je pa vpila, da jo hočeuser posted image ...no in jo je tudi dobila.

< Sporočilo je popravil poopsika -- 2.9.2008 11:54:31 >

(odgovor članu Medeja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: EA v Postojni brez potrdila
5.9.2008 7:55:04   
anju

IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Pa kri so mi vzeli in sem mogla 45 minut čakat na izvide, takrat sem preklela zakaj se nisem šla že prej zmenituser posted image

meni niso jemali krvi. niti niso na predavanju omenili zakaj bi bilo to potrbnouser posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: EA v Postojni brez potrdila
5.9.2008 10:48:51   
*tajda*
Kri so mi  vzeli da so ugotovili čas strjevanja, ker če se mi ne bi dovolj hitro strjevala, bi lahko prišlo do hematoma če bi anastezist zadel žilo, tako bi se lahko kri nabrala okrog živca, kar lahko pripelje do paraplegije, sicer je možnost zelo majhna 1:100.000.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: EA v Postojni brez potrdila
5.9.2008 12:24:15   
polona5
Tud meni niso jemali krvi. Sej po moje, bi pa ja v vseh teh letih opazla, da se mikri ne strjuje. Že neštetokrat sem se kam udarla in opraskala, pa se je vse brez problema zacelilo. Po moje naredijo to zarad tega, da se krijejo, če bi blo kaj narobe. Lp

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: EA v Postojni brez potrdila
9.9.2008 12:50:13   
mojca75
Sej po moje, bi pa ja v vseh teh letih opazla, da se mikri ne strjuje.


ne ni rečeno da bi, meni se kri sicer strjuje, ampak imam neko obliko von Wilebrandove bolezni, kjer se mi kri počasneje strjuje. In če bi kam mimo anestezistka vsekala je hitro dobolj do hematoma, in poškodb. Pa ne da vas strašim. je že prav da naredijo test strjevanja. Ni vse tako samoumevno.

pa sem še vseeno imela epidurano. samo nekaj več krvih preiskav sem dala skozi, da so vse te faktorje preverili, anestezistka je bila opozorjena in vse je bilo OK

_____________________________

Ne me ščipat v lička, ne me slint, sploh pa mi ne govort kolk sm zrasla

(odgovor članu polona5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?