|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Eden ali dva
21.5.2007 13:30:47   
Strawberrie Cherrie
Eden ali dva kovtra (odeja) za v spalnico? Ali je bolje kupiti enega velikega, ali da imata vsak svojega.
Mi2 imava sedaj vsak svojega in čist normalno živiva, sedaj pa se ne morem odločiti (nujno jih je potrebno menjati) - ali bi vzela enega velikega???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 13:36:05   
kofetek2010
mi2 sva navajena, da imava vsak svojega user posted image  

jaz se itak zadekam, da mi samo lasje ven gledajo in bog ne daj, da mi kje notr piha user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 13:38:21   
kjava
Dva!Itak

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 13:40:29   
soncece24
Logično da dva user posted image user posted image Prvič je lepše spat, če imaš svojega in se lahko pokriješ/odkriješ kakor tebi paše, drugič pa lažje dobiš posteljnino, če kupiš dva user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 13:40:45   
eya
Pri naju imava vsak svojega, pri mojih starših pa skupnega, velikega, pa mi je ful ljubša ta prva varianta. Razen če sta še čist na sveže zaljubljena in se cele noči stiskatauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 13:43:42   
FLASK_A
Dva, defenitivno. Boljš je spat. Če pa bi se rada stiskala, greš pa pod njegovega al pa on pod tvojegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 13:44:12   
facka
dva, kaj pa če se skregata, pa gre eden v dnevno spat, ti pa sam en kovter?user posted image

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 13:47:55   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

mi2 sva navajena, da imava vsak svojega user posted image  

jaz se itak zadekam, da mi samo lasje ven gledajo in bog ne daj, da mi kje notr piha user posted image


Jaz tudi, poleti in pozimi user posted image


(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 13:49:58   
Anonimen
Midva imava enega (200x220), pa je kul....tudi na morju imava enega...pa ko bova kupovala novega, bo tudi enden...to je odvisno, kako sta navajena..

(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 13:56:52   
Anonimen
obvezno 1.. si ne predstavljam da bi mela vsak svojega.. Sej ponavad je pr nama tko, da sem jaz čist zadekana od spredaj in od zadaj, njemu je pa itak vroče in mam pol dejansko cel kovter zase...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 14:15:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špacka

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

mi2 sva navajena, da imava vsak svojega user posted image  

jaz se itak zadekam, da mi samo lasje ven gledajo in bog ne daj, da mi kje notr piha user posted image


Jaz tudi, poleti in pozimi user posted image

Prav tako jaz!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Špacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 15:46:50   
* Mateja *
IZVIRNO SPOROČILO: poštarca

IZVIRNO SPOROČILO: Špacka

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

mi2 sva navajena, da imava vsak svojega user posted image  

jaz se itak zadekam, da mi samo lasje ven gledajo in bog ne daj, da mi kje notr piha user posted image


Jaz tudi, poleti in pozimi user posted image

Prav tako jaz!user posted image user posted image user posted image




Kot da bi jaz pisala, mojga pa itak vedno poti in spi napol nag! Imava pa en kovter, deko, vse eno, pa se ne stikava in nisvna na frišno zalublena!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil * Mateja * -- 21.5.2007 15:48:38 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 17:44:22   
Anonimen
Dva!

Če se pa odločiš za enega imam pa doma enega novega in enga rablenga oba dimenzij 200x200-dobiš, sam recuser posted image

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 17:52:25   
Strawberrie Cherrie


Tole je zelo dober razlog.
IZVIRNO SPOROČILO: facka

dva, kaj pa če se skregata, pa gre eden v dnevno spat, ti pa sam en kovter?user posted image


drugič kot drugič pa - če se skregava in gre ON v dnevno recimo spat, naj gre kar brez kovtra.
Je pa res, da potem ful težko dobiš posteljnino. Ikea recimo nima posteljnine 200x200?

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 17:52:54   
Strawberrie Cherrie


Si bom zapomnila user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Dva!

Če se pa odločiš za enega imam pa doma enega novega in enga rablenga oba dimenzij 200x200-dobiš, sam recuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 21:13:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

mi2 sva navajena, da imava vsak svojega user posted image  

jaz se itak zadekam, da mi samo lasje ven gledajo in bog ne daj, da mi kje notr piha user posted image



enako user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 21:19:37   
2 Sraki
ENEGA

Ker imava velik format postelje (2x2.2) sva zadevo najprej reševala z precej dragimi in malo "majhnimi kovtri 2x2, nato pa sva prešaltala na bolj ekonomično varianto. Sedaj kupujeva klasično posteljnino 140x200, ki jo dobiš povsod v vseh cenovnih rangih, jih nato razparava po dolžini in sestaviva skupaj v en VELIK kovter cc 250x200. ravno tako narediva z osnovo kovtra, ki nama jo je mojster naredil na nete, da jih sestaviva. Kovter je tako dovolj velik, da lagko spiva zavita vsak zase, ali pa se stiskavauser posted image . Spanje na kavču pa ODPADE.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 21:32:27   
vampirka
Midva imava enega...in mislim, da ga bova vedno imela. Zaljubljena na frišno nisva...no v bistvu sva: v najino Lauro in tudi zaradi tega je fajn imet 1 kovter - se naši sončki lahko na sredino stisnejo user posted image ...IKEA kovtri so pocen in fajn, če pa kupiš pri nas kovter, je najmanjši problem ikeino posteljnino predelat. Midva imava pa posteljnino od ODEJE (res noro dobri materiali v novi kolekciji), pa sem kupila kovter od ikeje in ga dala odrezat user posted image . Šivilje to naredijo zelo hitro in za skoraj nič denarja.

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 23:04:49   
ursi
Midva imava tudi enega. Pa mi je čist vredu. Pomojem je vredu kokr se pač navadiš.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Eden ali dva
21.5.2007 23:56:12   
Marogica
Midva imava dva. Se mi zdi najboljša rešitev za naju, kje se OBA zadekava do ušes...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Eden ali dva
22.5.2007 4:38:16   
snorlax
Odkar sva skupaj, imava tudi skupen velik kovter. In tako bo verjetno tudi ostalo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Eden ali dva
22.5.2007 6:59:00   
Anonimen
2

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Eden ali dva
22.5.2007 7:27:01   
Anonimen
vsak svojega, ker osvražim da mi piha na hrbet če vsak našpona kovter v svojo smer

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Eden ali dva
22.5.2007 11:41:32   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

Vsak svojega, ker sovražim da mi piha na hrbet,če vsak našpona kovter v svojo smer!!!


Se podpišem!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Eden ali dva
22.5.2007 12:23:09   
KBM
Dva!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?