|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Elektronska varuška
27.6.2007 15:17:31   
3T
Vem, da že velikokrat zastavljeno vprašanje, pa vendar, katera je ok in katere karakteristike so zaželjene.

Vnaprej hvala za odgovor in lp.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Elektronska varuška
27.6.2007 15:33:57   
Anonimen
Mi imamo to in sem zelo zadovoljna z njo:



(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Elektronska varuška
27.6.2007 15:41:53   
kaja26
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Mi imamo to in sem zelo zadovoljna z njo:




in kako jo uporabljate, mislim na kak način reagira?
Sej vem Glupo vprašanje, sam me res zanima

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Elektronska varuška
27.6.2007 15:58:01   
miaxxx
Mi imamo tole in je res super!
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=166194

Vsak šum se sliši s tem, da lahko otroku nazaj tudi kaj poveš. Ima pa tudi lučke, tako, da če ne slišiš, pa vidiš ko se lučke začnejo prižigat.

Imaš pa tudi opis na linku kakšne so lastnosti te varuške.

Lp

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Elektronska varuška
27.6.2007 16:02:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaja26

IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Mi imamo to in sem zelo zadovoljna z njo:




in kako jo uporabljate, mislim na kak način reagira?
Sej vem Glupo vprašanje, sam me res zanima




Ko otrok začne jokati se prižge in slišiš jok, drugače pa je tiho. lahko pa nastaviš  tudi da se stalno sliši..
Imam jo 2,5 leti in jo uporabljam vsako noč, ker je otroška soba na drugem koncu stanovanja.

(odgovor članu kaja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Elektronska varuška
27.6.2007 20:59:57   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: miaxxx

Mi imamo tole in je res super!
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=166194

Vsak šum se sliši s tem, da lahko otroku nazaj tudi kaj poveš. Ima pa tudi lučke, tako, da če ne slišiš, pa vidiš ko se lučke začnejo prižigat.

Imaš pa tudi opis na linku kakšne so lastnosti te varuške.

Lp


Ja, ta je zakon... sicer z eno pomanjkljivostjo, ki stane ene 10.000 SIT. To je, da se starševska enota polne na bazi. Jaz imam baterije za polnit in če je nimam v elektriki se ob delovanju spraznejo tik tak tako, da jih non stop menjujem. To je res ena velika pomanjkljivost, ki mi jo moj user posted image  stalno očita, drugače je res super.
Deluje z digitalno tehnologijo zato ni nič motenj (kot mobitel - se ne lovi en drugega).
Prvo imamo od Chiccota, ki ima sicer starševska enota polnilec (super zadeva), vendar lovi večkrat tudi sosede, čeprav ima več kanalov. S to smo tudi zadovoljni, ampak ker je vedno več otrok in vedno več elektronskih varušk, pa še mi smo potrebovali še eno (imamo obe v uporabi) ni tako super.

Uni Knowhow - ali kaj že sem imela par dni v uporabi, ker sem dobila za darilo in je samo šumelo, še posebno, če so bile obe enoti dokaj blizu tako, da sem nesla zamenjat.

Raje malo več denarja in zadevo zaprav, kot da z njo izgubiš živce.

Moje skromno mnenje.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu miaxxx)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Elektronska varuška
28.6.2007 13:46:01   
mojsoncek
Tudi mi imamo taksno kot ninny in smo cisto zadovoljni. Je preprosta, brez kaksnih dodatnih funkcij (ki samo visajo ceno) in sluzi svojemu namenu.

lp

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Elektronska varuška
28.6.2007 16:40:00   
3T
Kaj pa menite o TOMY-jevi basis, v Arielu je v akciji za 51,99€. Ali je v redu? Jo poznate?


(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Elektronska varuška
28.6.2007 16:42:31   
Strawberrie Cherrie
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=166890, mi imamo to, s tem, da ima še termometer.


(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?