|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
19.10.2005 9:32:36   
pina-2
user posted image Evo naju. Sem že pisala tu. Odprla sem se v 21 tednu. Ležala skoraj do 37 tedna, potem pa sem migala. No, ne dosti, v 39 tednu ekspresno  (od predrtja mehurja do poroda 15 minut, prišla v porodnišnico 8 cm odprta, brez popadkov) rodila zdravo malo punčko Majo.
Kar želim povedat je to, da nikakor ne obupajte tiste, ki imate rizično nosečnost. Meni so dali 1% da donosim. Zberite se, sprijaznite se s tem, da gre dejansko lahko vse narobe, ampak kljub temu ostanite pozitivne. Odstranite stresne situacije...tudi branje vsemogočih člankov in forumov zna biti precej stresno..ker samo o tem študiraš. Obdajte se z ljubečimi ljudmi, pa čeprav bo to samo vaš partner. Zamotite se, ne mislit kaj poleg tega gre še lahko narobe. In ogromno počivajte-ležite. Pri meni se je obneslo.

Mislim na vas. Vem kako vam je pri srčku.

Držite se. Pozdravčki od ne več user posted image Pine.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
19.10.2005 9:41:18   
Anonimen
Čestitke za Majouser posted image

(odgovor članu pina-2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
19.10.2005 10:37:07   
*goldfish*
user posted image user posted image user posted image
Čestitke za mamico, da je bila pridna in za Majo, da še je malo počakala in prikukala na svet ob pravem času!!!user posted image user posted image .

Še kako prav imaš, da se ne sekirat in biti v objemu najdražjih. Sem bila skoraj na isem, le da sem jaz dobila popadke v 31 tednu, nato pa mi je v 37 odtekla voda. In evo ga, imamo zdravega, navihanega fantka!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
19.10.2005 10:57:54   
Marina 1
Tudi iz moje strani vse čestitke mamiciuser posted image ,mali Maji pa vse lepo na tem svetu in največ zdravjauser posted image
Jaz sem žal imela smolo in v obeh nosečnostih rodila prezgodaj-prvič celo veliko prezgodajuser posted image (1 v 29t in 2 v 33 t)

LP Marina

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
19.10.2005 10:58:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *goldfish*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
20.10.2005 10:46:03   
SLAMlCA
user posted image user posted image čESTITKE user posted image user posted image user posted image
Naj povem, da take mamice zelo občudujem, ne predstavljam si, kako je če moraš skoz počivat in mirovat


(odgovor članu pina-2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
20.10.2005 11:12:26   
CatJa
Joj, kako lepo, da se je vse vredu izteklo! Čestitke! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu pina-2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
20.10.2005 11:13:10   
Petrolinka
Čestitke mamici in user posted image  Maji user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
20.10.2005 13:21:31   
Lu
Iskrene čestitke pa obilo cartanja user posted image user posted image  ti želiva Lu in Maja user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu pina-2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
21.10.2005 21:51:12   
kimi
Čestitke. Jaz tudi mislim da bi donosila če nebi dobila tiste inekcije za razvoj pljučk pa je posteljica prehitro dozorela

(odgovor članu Marina 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
22.10.2005 1:09:06   
KODA
Čestitke mamici in mali Maji.user posted image user posted image .

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
22.10.2005 7:59:06   
Anonimen
Iskrene čestitke za lepo pupiko in zelo pridni mamici! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
22.10.2005 12:45:14   
Anonimen
Tudi jaz občudujem vse mamice, ki nosečnost preležijo. Čestitke za malo Majo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
22.10.2005 22:08:59   
Barči78
Čestitke in veliko lepih trenutkov user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ena,ki je kljub slabim napovedim donosila
24.11.2005 20:04:44   
LARIKA
čestitke za malo Majo in čestitke mamici za potrpežljivost- se je obrestovala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?