|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 9:09:10   
kimi
Jaz imam pa tak problem. Moja desna dojka ima vedno več mleka kot leva in tudi desna je še enkat večja kar izgleda zelo smešno. Kot jaz vem, bi ga morale imeti obedve enako. Meni pa se v desni po 3 urah napolne v levi pa šele po 6 urah. Je to normalno in kaj naj naredim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 9:13:54   
Anonimen
doji več na tisti k je bl prazna!

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 9:20:18   
CUKRČEK
LARA je napisal/a:

doji več na tisti k je bl prazna!


Ja, lara, res je, sam kaj pa pol narediš s tisto, ki je bolj polna?? NAj jo razžene??


JAz sem imela tud ta problem, pa sem jo seveda dala na tisto, ki je bila bolj polna in je že bolela. Posledično sem imela eno večjo kot drugo....na srečo se je sedaj , ko ne dojim več, velikost izenačila.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 9:21:31   
Maxica
Tako kot pravi Lara, če želiš imeti več mleka, več pristavljaj. Je pa to zgleda kr običajen pojav, sem zasledila že pri več mamicah. Tudi nama je dojenje bolj šlo na desni strani in še sedaj, ko se bolj ali ne certava, ga dojim skoraj samo še na desni dojki. Pač je malo večja kot leva, drugega pa ni nič narobe.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 9:23:20   
Maxica
Cukrček, jaz sem si v takem primeru stisnila mleko, lih toliko, da je napetost popustila. Vglavnem se mora ponudba in povpraševanje uskladiti, pa je.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 9:25:31   
CUKRČEK
Maxica je napisal/a:

Cukrček, jaz sem si v takem primeru stisnila mleko, lih toliko, da je napetost popustila. Vglavnem se mora ponudba in povpraševanje uskladiti, pa je.


Saj to razumem, maxica, samo ko sem laz samo mal stisnila joško, je začelo špricat v vse smeri in ni nehalo, ker je bila tako polna. Kaj pol naredit? Eno veliko brisačo čez jošk pa naj šprica , če hoče, al kaj

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 9:29:52   
Maxica
Saj vem, te čist razumem, sem imela isti problem ali pa srečo, no, ker sem imela skoz ful mleka.
Je pa res tako, da seveda bi rad otroku ponudil dovolj mleka in skoz pristavljaš na tisto dojko, ki je bolj polna. Temu sledi, da se v njej dela več mleka, v oni, ki pa je bolj prazna in jo otrok manj hoče, se pa spet dela manj mleka, ker ni laktacije. Jaz sem zato čez dan za laktacijo kr s črpalko pumpala, ponoči sem ga pa pristavljala na to, ta "prazno". Skoraj bi lahko govorili o začaranem krogu, kajne?!

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 9:35:52   
Anonimen
Tako pač je, nihče nima simetričnega telesa. Moja mati in sestra sta obe lahko dojili le na eni strani.

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 9:46:07   
Anonimen
recimo dojiš 2x na tamali pa 1x na tavelki. en cajt te bo šponala tavelka, ker pa ne bo tolk povpraševanja bo s časoma usahnila. al pa pri isem podoju doji sam tolk na tavelki da te ne tiši več, naprej pa na drugi...

lp, lara

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 10:04:21   
malika
pri meni je bilo pri Vitu isto. Najhuje je zgledalo proti koncu (ko je bil star 10 mes9, ko se je začel počasi odstavljat in potem je bila tista druga popolnoma prazna in za tri št. manjša od druge/ polne.

Groza, pa ravno poletje je bilo in na morju smo bili.

Drugače pa kot so ti že svetovale, čimveč doji na tisti strani kjer imaš manj in da ne bi na drugi strani slučajno fasala kakšnega mastitisa, si vmes kakšno rundo izčrpaj samo do olajšanja, ko bo polna.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ena dojka vedno več mleka
14.9.2005 15:10:44   
SaaS
Ko dojiš na "prazni", naj ti mali res do konca sprazni dojko. Potem šele pojdita na drugo. Če je pa že s prve sit, si pa stisni samo toliko, da gre ta hudo ven..
Tudi ko se ti vskladi in imaš obe enako polne, naj otrok vedno prvo res sprazni do konca in če še rabi na drugo. Pri naslednjem podoju pa najprej drugo, to do konca in potem zamenjaš.
Ko dojko popolnoma izprazniš (in jasno čim večkrat), je to znak in spodbuda za večjo tvorbo mleka.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?