|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ena o šotorih
17.1.2008 10:54:01   
Anonimen
Poleti se odpravljamo na Korziko. Z avtom in šotorom. Avto imamo, šotora pa ne user posted image

Dajte mi malo pomagat, tiste, ki imat s tem izkušnje. Kakšen šotor?

Mora imeti dve spalnici....rada bi, da bi bili ena ob drugi in ne nasproti si. Mož ima 2 metra, tako da neki mali šotorčki ne pridejo v poštev....kje se kupi kakšen fajn, kvaliteten in poceni šotor?

Kaj še rabimo za zraven? Najbrž malo plinsko bombo in koharček? Aja, pa na čem spite? Na tistih blazinah - Turbo maximus?

Aja, najbrž obstaja tudi spalna vreča za otroke, a ne?

Pa kako zaklenete šotor, ko greste kam? Mi smo navajeni na prikolico....tako, da user posted image

Hvala....sigurno sem pa kaj pozabila in bi bila zelo vesela, če me spomite....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 11:08:40   
muki1
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1673952&mpage=1

Naš naslednji šotor bo OBVEZNO imel dno. Pa kakšno fajn tendo, da je vsaj malo senčke pred šotorjem.

Zaklepamo pa ne, vredne stvari zaklenemo v avto.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 11:20:32   
viv_
Bom komentirala, ko dobimo podforum "kampiranje". Zdej pa štrajkam! user posted image

LINK

Za korziko pa kontaktiraj na zs uporabnico tintin, najdeš jo pri novembrkah. Je bila predlani.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 11:48:22   
Anonimen
muki, hvala.

viv user posted image

aja, še to...na čim pa spite? Blazinah, najbrž....

< Sporočilo je popravil sunqueen -- 17.1.2008 11:54:23 >

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 12:09:34   
Laubica
Ja mi na blazinah in v spalni vreči

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 13:14:30   
soncece24
Midva spiva na 8cm debeli peni 2x2 m - je fuuuul udobna za spat, ampak letos si bo treba nekaj drugega namislit, ker nama ta zadeva pol avta zasede.
Pa razmišljam o novem šotoru. Sedaj imava 1 spalnico + predprostor, zelo fajn zadevca, ampak sva lani uičila zadrgo na spalničnem delu in zdaj moram preštudirat ali se mi splača zadevo dat menjat ali pa kr nov šotor nabavit.

TU sem nekaj gledala

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/sotori.htm

Ima katera kaj od tega?


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 13:38:24   
muki1
U jaz bi TEGA, samo je pa drag ko žafran user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 13:42:59   
viv_
No, bom odgovorila, ker pač sankvin nimaš nič s telimi zadevami, kar se dogaja.

Mi imamo šotor Outdoorexpert Atlantida 5. Je precej velik šotor, 2 spalnici, fajn predprostor, kar pride prav v primeru dežja. Outdoorexpert ima par fajn primerov. Naš je bil v Iglu športu predlani znižan iz 70.000 na 30.000 sit. Je pa precej velik, ampak še vedno na princip igluja, 4 palce.

Za spat imamo artiach samonapihljive 5cm blazine in so super. Prostora zasedejo pa kot običen armafleks.

Potem pa rabiš stole, mizo, lučko, kohar, el. podaljšek - če se mislite priklapljat na štrom. Se kar nabere tega... Mal pofirbcej po mojem albumu "Sardinija", tam se vidi naš tabor.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 14:34:13   
Anonimen
viv user posted image

sem pa našla tegale, in je malo več kot 300€....a je to veliko? aja, v Igluju pa izgleda nimajo nič družinskih šotorov user posted image

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/familyvar.htm

ma, izgkeda pa fajn user posted image

< Sporočilo je popravil sunqueen -- 17.1.2008 14:35:47 >

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 14:43:02   
Anonimen
Muki, un je prevelik.

Jaz sem tega gledala:
 
 
 
Ta se mi zdi O.K., ker se v njem komot lahko stoji pa ker ima poden tudi v preprostoru. To se mi zdi pomembno.


< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 9.7.2008 19:48:52 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 14:45:01   
Anonimen
Samo je pa 200 evrov in ker zdaj viv pravi, da to nimalo, čakam, da bom kje kakšnega cenejšega našla. Tako da, viv, če bodo potem samo še dražji, kar se glede na tele letošnje evre zna zgodit, te bom po riti.

Sem pa predvčerajšnjim v Giga sportu vidila enega iglujčka za 4 osebe (samo ni imel predprostora) za 70 evrov, tisti mi je bil fleten za vikende.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 14:47:25   
Anonimen
Sem zdaj vidla, da je muki istega imela v mislih, kot jaz....Splišni, bojda je fino, da ima šotor tla...tako sem prebrala...a veš, pol pa pada dež in imaš vse mokro...

Sem pa ugotovila, da nas bo tole prišlo precej drago user posted image

pa mizo pa stole je treba imet....to sem čisto pozabila.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 14:48:15   
muki1
Ja Splišni, saj je tale tvoj res boljši user posted image .
Dno je zelo važno tudi meni, do zdaj ga nismo imeli, pa smo potem dajali na tla tiste plahte, ampak je dosti bolj komot dno.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 14:51:04   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Sem zdaj vidla, da je muki istega imela v mislih, kot jaz....Splišni, bojda je fino, da ima šotor tla...tako sem prebrala...a veš, pol pa pada dež in imaš vse mokro...

Sem pa ugotovila, da nas bo tole prišlo precej drago user posted image

pa mizo pa stole je treba imet....to sem čisto pozabila.....


Ja, prvič ko greš je nabava kar velik strošek. Ampak naslednja leta pa teh stroškov več ni, samo dokupuješ in si vsako leto bolj komot. Občutki ko si enkrat v kempu na dopustu pa so neverjetni user posted image . Res lahko daš možgane na pašo. Aaaaaaaa, kje je še to.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 14:51:11   
Anonimen
Joooj, ker sploh ne gledam...Splišni, oprosti...sem šele zdaj videla, da ta ima poden. Vročina me daje user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 14:52:50   
al1*
O, super tema! Tudi mi kupujemo letos nov, večji šotor.
Tiste z izkušnjami: na kaj moramo biti pri nakupu pozorni? Dno v predprostoru, mm vodnega stolpca - še kaj?

od ostale opreme nam manjkajo še blazine - en turbomaksimus nam je letos poleti izdihnil.




_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 15:07:06   
soncece24
Uh, muki tale tvoj je lep, ampak ful prevelik. Midva hodiva v razmeroma majhen kamp in sploh v tistem delu kampa, kjer je senca ni dovolj prostora za take gromozanske šotore user posted image Lahko kr izven kampa parkiram. Jaz bi kaj manjšega : ena velika spalnica (2x2) + predprostor. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 17:10:37   
suzolinka
Hej Sunqueen fajn temo si odprla. Mi tudi kupujemo nov šotoruser posted image

Kaj pa tiste nove "podloge" za spanje od Dormea, ki so zelo tanke? A jih katera slučajno že ima? Sem nekaj premišljevala o tem, da bi na njih spali ... ali so premrzle?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 20:14:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

viv user posted image

sem pa našla tegale, in je malo več kot 300€....a je to veliko? aja, v Igluju pa izgleda nimajo nič družinskih šotorov user posted image

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/familyvar.htm

ma, izgkeda pa fajn user posted image


Sunqueen, ta je 6 metrov dolg. Kam ga boste pa postavili? Saj jaz bi tudi velikega, ampak potem je težko prostor dobit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 20:22:35   
natasaom
midva tud razmišljava,da bi šla kampirat na morje-sam ne vem,če ni hana še premajhna...a hodte z malimi otroci s šotorom na morje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 20:22:47   
muki1
ŠIVI ne smejo biti lepljeni, ampak varjeni.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 20:24:54   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

midva tud razmišljava,da bi šla kampirat na morje-sam ne vem,če ni hana še premajhna...a hodte z malimi otroci s šotorom na morje?


Ni premajhnih otrok. Ovire so edino v glavah. Naša starejša je šla prvič v kamp pri 15 mesecih, mlajša pa že pri 9 in tudi z manj staro bi upala, ampak tako je poletje naneslo user posted image , da je takrat imela 9 mesecev.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 20:33:01   
natasaom
sej vem,da je v glavah-pa mal me je treba nabutat zarad tega..mi nikol nismo kampiral.vedno smo bili v apartmajih in tako sem navajena..sam ker par let nisem bila na ornk dopustu bi šla letos za 2 tedna v šotor.zmerej neki šparava pa pol še velik več zapraviva kot bi blo treba

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 20:52:06   
bumerang
Huh, Korzika. Moja ljubezen. Štiri poletja zapored sem z enim od bivših kampirala po tri tedne... Pesmica!
V kampih ni gužve tako da imaš lahko mirne duše 10m šotor. Če seveda ne govorimo o V obali, ki je nabasana. Dežuje poleti redko, razen če greš po tisti cesti, ki vozi po notranjosti. Nalivi so hitri in zelo močni. Pa v gorah so nalivi pogosti, praktično vsakodnevni.
Varnost fenomenalna, nobenih problemov nikoli.
Ljudje zelo zaprti, z njimi ne vzpostaviš praktično nobenega kontakta. V bistvu ni nikjer nikogar. Plaža 3 km levo 3 km desno pesek, nikjer nikogar.
Cene kampov so bile takrat smešno poceni, ampak od tega je že cela večnost.
Cene v trgovinah in sploh v restavracijah oderuške. Se spomnim, da sva dala enkrat v eni pizzeriji za dve pici, dve pijači in dva sladoleda 80 mark. Tudi špecerija strašno draga.
To je malo o Korziki in manj o šotorih. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ena o šotorih
17.1.2008 22:09:09   
1ksantipa
Kaj če bi kako rekli še o štorih? jaz jih srečujem na vsakem koraku.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?