|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Eno vprašanje...
27.6.2005 14:49:33   
enya
Gre se za to: moja :hudicek: prhaja na 27/28 dni, traja 2-3 dni in je zelooo šibka. Zadnja je trajala le 1 dan in mislim da naslednja sploh ne bo prišla. V preteklosti (2 leti nazaj) sem bila 13 mesecev brez :hudicek: - hormosnke motnje.
Zanima me ali je dobro da grem k ginekologu po kakšne tablete za spodbujanje :hudicek: in ali je možno, da zanosim s takšnim ciklusom (že 8 mesecev nič)?

Upam, da se razume kar sem napisala.:zmeden:

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Eno vprašanje...
27.6.2005 14:57:30   
baguSka
Oprosti ampak jst ne razumem.. Bi pri taki M vsekakor šla do G.

Pa sm jst misnla da mam čudno..1x na 28 dni, drugič pa na 42.:zmeden:

(odgovor članu enya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Eno vprašanje...
27.6.2005 15:08:13   
dolenjka

Teci h ginekologu!!

(odgovor članu enya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Eno vprašanje...
27.6.2005 15:08:48   
enya
Ko sem bila brez :hudicek: sem bila pri gin in mi je dal tablete za spodbujanje pa ni nič pomagalo - potem se je samo uredilo. Zdej pa ne vem če grem spet ali ne k gin? Ali je možno da zanosim s takšno :hudicek: (traja en dan - zelooooo šibka)??

(odgovor članu enya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Eno vprašanje...
27.6.2005 15:25:13   
svizc
pojdi k ginekologu nič ne odlašaj vse mu povej in bodo rešli situacijo
ne odlašaj ampak:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu enya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Eno vprašanje...
27.6.2005 15:36:51   
Anonimen
Pojdi k ginekologu, da uredita ta tvoj ciklus.
Drugače pa ne vidim ovire za zanositev, če imaš kratko M. Važno je, da imaš ovulacijo.

(odgovor članu enya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Eno vprašanje...
27.6.2005 19:38:14   
emaa
kar do G, te M niso v redu, sploh to, da je toliko časa nimaš

(odgovor članu enya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Eno vprašanje...
28.6.2005 8:58:15   
Napolitanka
Živjo..meni se je danes zgodilo nekaj podobnega.
M imam redne na 28 dni in v nedeljo sem jo dobila 29 dan, v ponedeljek je bilo zelo šibka M, danes pa je ni več?:zmeden2: Se parvi,da sem jo pravzaprav imela 1 dan in pol..običajno pa iz mene kar lije in to skoraj ves teden:zmeden2:

Ja te to ok? Pri G sem bila 1 teden nazaj, pa je bilo vse uredu..zdaj mi ni pa nič več jasno..

Lp, Napolitanka

(odgovor članu enya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?