|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Euphorbia in Lobelia
28.4.2009 18:32:38   
Anitka
Mene pa zanima, če imate kaj izkušenj s tema dva vrstama rožic, ki sem jih posadila za na okna.

Euphorbia silver fog in Lobelia Blue.

Hvala za odgovoreuser posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Euphorbia in Lobelia
28.4.2009 21:06:16   
LoCa
vem za modro lobelijo....sem bla lani zelo zadovoljna.  sem jo imela na balkonu, sonce dopoldne, izpostavljena vetru in dežju. cvetela mi je pa da ne rečem skorej do konca jeseni :). očitno ne preveč zahtevna, ker jaz marsikaj pomorim.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Euphorbia in Lobelia
28.4.2009 22:53:33   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

vem za modro lobelijo....sem bla lani zelo zadovoljna.  sem jo imela na balkonu, sonce dopoldne, izpostavljena vetru in dežju. cvetela mi je pa da ne rečem skorej do konca jeseni :). očitno ne preveč zahtevna, ker jaz marsikaj pomorim.


Hvala na odgovoruuser posted image . Pa se je fejst razrasla?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Euphorbia in Lobelia
29.4.2009 15:08:36   
bumerang
Jaz imam obratne izkušnje z lobelijo, cvetela do poletja potem pa konec za vedno. Ampak pri nas je problem sopara.

Mleček je pa super, cveti do prvih zmrzali vendar je trenutno zanj zunaj še premrzlo.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Euphorbia in Lobelia
30.4.2009 15:35:27   
LoCa
sem dobila sadiko, meni se zdi da se je kar razbohotila. ampak samo modra, bela je bla bolj švoh...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Euphorbia in Lobelia
2.5.2009 9:33:08   
pikica36
jaz sem lani imela lobelije- do sredine julija čudovita, potem pa kar naenkrat konecuser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Euphorbia in Lobelia
5.5.2009 9:04:55   
Anitka
Hvala vam za odgovore. Jaz jih imam že na oknih in upam na najbolje.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?