|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   F uksija
25.5.2009 18:08:30   
LoCa
Na pomoč! že drugo leto imam f uksije in spet se mi dogaja isto, samo da zdej že dosti prej kot lani user posted image . zaenkrat listnih uši še ni, so pa neke pajčevinice, in zaradi tega se mi sušijo listi in cvetovi, ena mi je že skoraj crklna (sklepam da mogoče zato, ker sem iz odlomljene veje pustila da zrase korenina, ki je bla pa bolj mala ko sem rastlino posadila). v glavnem, prepredeno z nekimi pajčevinami, žuželke pa ni videt nikjer.
a ve kdo kaj je to in kako se tega znebit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: F uksija
25.5.2009 18:39:20   
Gina
A misliš liste, na njih pajčevina, so v bistvu požrti kot bi se kdo po njih sprehajal, potke narejene? Lahko bi bili resarji. Če ni to, potem utrgaj en list s to pajčevino, ga zapakiraj v plastično prozorno vrečko in nesi v najbližjo kmetijsko zadrugo pokazat, pa ti bodo povedali kaj je in dali kaj za pošpricat.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: F uksija
25.5.2009 20:56:32   
LoCa
ma ne vem če so ravno potke na listih, bolj taki "postarani predeli" z ful majhnimi sivo-črnimipikicami.....sicer bolj slabo se vidi. sem pa zdej vidla na tadrugih f uksijah pa da se mi listi noter uvijajo, čeprou ne zgleda da bi bile kaj bolne user posted image .mi noče dat slikce, bom probala dat v album.



< Sporočilo je popravil LoCa -- 25.5.2009 21:02:20 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: F uksija
25.5.2009 21:05:10   
LoCa
evo zdej sem pa dala v album fotko lista, čeprav se grozno slabo vidi.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: F uksija
25.5.2009 21:21:53   
Jančika_
Čisto mimo, ker nimam pojma o cvetju - ampak se ful režim, ko sem končno ugotovila, zakaj pišeš z razmakomuser posted image . Upam, da ti rata poštimat rožeuser posted image .

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 25.5.2009 21:22:05 >

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: F uksija
25.5.2009 21:27:48   
bumerang
Po opisu verjetno pršica. Kupi Vertimec in pošpricaj.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: F uksija
25.5.2009 22:04:54   
Gina
Ha, ha, čist sem zmešana ko pišem. Seveda sem mislila pršice, ne tripse. Tripsi delajo luknjice v listih in jih po malem jedo. Pršice delajo mrežo po listu, pa letos se jezim nanje, ker sem jih očitno z zemljo prinesla domov, pa jih imam na notranje nakaljenih rožah in sem jih že 2x špricala, samo z eno drugo rečjo.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: F uksija
27.5.2009 20:03:55   
LoCa
hja booo, sem opazila neke prozorne zadevice, danes pa po zemlji še neke take mušičke laufajo, to je ene 3 mm veliko.
bumerang, kje se pa nabavi ta Vertimec? sori, sem antitalent za rastlinje. meni je bauhaus najbližje , tam pa itak vedno zgubim živce in kr grem user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: F uksija
28.5.2009 21:10:21   
bumerang
V Bauhausu pa ne bo šlo. Boš morala tja, kjer prodajajo fitosanitarna sredstva. Kje je to na tvojem koncu, ne vem. Na srečo pa za Vertimec ne potrebuješ FTS izpita tako da ti je vsaj ta nadloga prihranjena.
Če so pršice, odpravi to čimprej, ker bo sicer prepozno. Pa škropi tako, da poškropiš spodnje strani listov.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: F uksija
29.5.2009 10:13:00   
LoCa
ne sej neumno vprašanje, ampak KJE  se fitosanitarna sredstva lahko sploh kupijo???? ne mislim zdej ulice, ampak v kake vrste štacunah? ne mislim za LJ, ampak čisto na splošno, če v bauhausu ne, da vem vsaj kaj iskatuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: F uksija
29.5.2009 17:54:26   
bumerang
Tam kjer imajo zaposlene agronome in pogoje, kje jih lahko prodajajo.
Pojma nimam, kje je tako tam kjer ti stanuješ. Povej s kje si, morda bo vedela katera druga.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: F uksija
30.5.2009 11:22:32   
LoCa
sem iz ljubljane. ma sej nisem mislna imena trgovine, bolj v kaki vrsti trgovine. vrtnarija?  ne ker se resnično ne spoznam na to. gor je gina omenjala kmetijsko zadrugo, po pravici povedano, nisem bla v daljnem radiju nobene v mojem življenju, vsaj ne da bi vedela, če me razumeš user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: F uksija
30.5.2009 13:03:22   
bumerang
Vem kaj hočeš vprašati ampak ti ne znam  pomagati, ker res ne poznam nobene trgovine na vašem koncu. Pri nas je to Agraria ampak teh pri vas ni. Morda Kalia center?
Bo Gina povedala, ona je na tistem koncu.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: F uksija
30.5.2009 22:36:33   
Gina
Kalija je na rudniku, pa v btc-ju na koncu tržnice- tam imajo nekoga prav za te reči zaposlenega, samo nisem zihr, da ves čas, ampak ženske znajo pomagat. Lahko vprašaš tudi na brezovici v evrogartnu. Kje je kmetijska zadruga v Lj. pa nimam pojma. Samo za logatec in postojno vem. IMajo pa proti pršici vsepovsod (tudi v merkurju če vprašaš ti bodo svetovali v btc-ju) kar precej reči. Koliko pomagajo pa ne vem, ker pršica je kar zoprna. Pa namočit moraš res iz vseh strani rastlino fejst ornk. 

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: F uksija
31.5.2009 11:39:42   
LoCa
Gina, hvalauser posted image . bom šla povprašat, pa bom kr list nesla s sabo, tko kot si mi že najprej svetovala. zdej so mi viseče fu ksije zacvetele in so tkoooo lepe, pa bi res rada da še naprej lepo uspevajo. hvala obema še 1x.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?