|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Flaška ponoči???
3.10.2005 18:21:08   
total
Do kdaj rabi otrok hrano ponoči,mislim na melko? Pri nas gre obvezno 1 flaška čaja+flaška melka,drgač ne spimouser posted image . Kdaj ste to ukinile in kako to narediš,prosim za nasvet? Stari smo 1 leto.

Lp Total

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Flaška ponoči???
3.10.2005 19:27:29   
urskas
jaz sem mleko (oziroma dojenje) ponoči ukinila pri 6 mesecih. Po tistem je ponoči pila le čaj. So pa bile tudi noči, ko je nismo mogli drugače potolažit kot z mlekom (kakšnih 10 krat v treh mesecih). Zdaj mi pa že dober teden spi od 8-ih do 8-ihuser posted image brez zbujanja. Upam da bo tako še dolgo.

< Sporočilo je popravil urskas -- 3.10.2005 19:28:05 >

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Flaška ponoči???
3.10.2005 22:11:22   
Anonimen
Total, mene pa zanima, kdaj ste uvedli to flaško ponoči? A je to od začetka ali komaj sedaj?
Nejc je sicer ponoči jedel samo prve 3 mesece, sedaj pa od 3. meseca pa do 8. meseca, kolikor je star sedaj, se ponoči ne zbuja.
Zanima me, ali to še pride ali bo tako ostalo?user posted image

(odgovor članu urskas)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Flaška ponoči???
3.10.2005 22:17:43   
Marogica
Mi smo "ukinili" pri ca. 5 mesecih, ker se enostavno ni več zbujal. Dobil je večerni mlečni obrok, pa zjutraj, okrog 6.30 zopet. Čaja ali druge pijače ponoči obema nisem dajala, ker se mi to ne zdi smiselno in potrebno, pa tudi zahtevala nista, ker nista bila navajena. Mi tudi ponoči ne pijemo, zakaj bi pa otroci. Zame osebno je to razvada.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Flaška ponoči???
4.10.2005 10:47:27   
total
Blacky,dojila sem do 6 meseca in takrat je jedu ponoči in to dela tudi sedaj,včasih nam rata da je ta flaška šele zjutraj,ampak sedaj nam rinejo zobki ven in to najhujši in se zaradi tega zbuja,potem pa mu zrihtamuser posted image .Bodi srečna,da ti spi,saj je Nik tudi prej velik bolje spal,zdaj pa tile zobkiuser posted image  in nam gre vse po...,verjetno ti ne bo rabu flaške.če jo zdaj nima.

Lp TOtal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Flaška ponoči???
5.10.2005 23:34:24   
Anonimen
Upam, da ne.user posted image

Vam pa želim, da se čimprej vse uredi in boste spali cele noči.user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?