|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Folikel??
29.9.2006 8:44:32   
ursi84
Živijo!

Včeraj sem bila pri dr. Voglerju na prvem pregledu. Naredil mi je UZ in komentiral, da imam v L jajčniku 10 foliklov, v D pa enega velikega 24 mm. Rekel je tudi, da imam zelo lepo sluznico, pripravljeno za ovulacijo.  Potrdil je moj sum, da imam PCO. Ko dobil (če jo) naslednjo user posted image , se moram naročit na HSG, moj pa mora naredit spermiogram.

Zdej pa me zanima, koliko mora biti velik folikel, da pride do ovulicije in s tem posledično do user posted image ?
Hvala vam za odgovore,
Lp Ursi84
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Folikel??
29.9.2006 9:29:26   
Anonimen
Glih nekaj takega, se prav pomoje maš glih ovulacijo. Če gledam na naše IVF postopke, nam dajo stop inekcijo ko je nekje 20 mm velik in potem čez 36 ur imamo punkcijo.

(odgovor članu ursi84)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Folikel??
6.10.2006 0:38:45   
ursi84
Mišek hvala za tvoj odgovor!
Imam pa zopet vprašanje in sicer: Ali je normalno, da po ovulaciji začnejo prsa neznosno boleti?user posted image
Boleča so na dotik in že ko hodim jih močno čutim (user posted image ).
Ovulacijo naj bi imela prejšni vikenduser posted image

Lep večer, Urši84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Folikel??
6.10.2006 7:34:57   
Saša27
Lahko imaš boleče prsi, ker si zanosila, ali pa ker se bliža M, upam in želim ti, da je tisto prvo

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Folikel??
8.10.2006 18:40:24   
Anonimen
Ja, je normalno.

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Folikel??
11.10.2006 12:40:05   
ursi84
Živijo!
No tako, 10.10. sem dobilauser posted image (se pravi včeraj), na HSG sem naročena pa 20.10. Upam na najboljše rezultate.user posted image
Imejte se lepouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Folikel??
21.10.2006 12:16:41   
ursi84
Tako, HSG je za mano, bolelo je k user posted image . Izvid govori, da so jajcevodi prehodni ( D je precej zvijugan). Maternico pa imam v obliki trikotnika (trikotne oblike).
Če mogoče katera ve, kaj pomeni ta oblika bi bila vesela če to deli z mano.
Danes se počutim veliko bolje, imam pa še male krče.

Uživite in se še kej tipkamo, Ursi84

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Folikel??
21.10.2006 12:37:14   
lana38
Mislim, da so tvoji izvidi OK. A ti ni nibeden nič povedal?. Ča jaz pogledan svojo sliko od HSg izpred 10 let, vidim tudi trikotno obliko maternice odznotraj. Meni so takrat rekli, da je vse v redu. Zanosila pa sem naslednji mesec po HSG, se pravi po HSG sem imela samo še eno user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Folikel??
21.10.2006 21:36:03   
pot
Trikotna oblika, mislim, da je normalna, najboljša možna izmed vseh oblik. Tako je bilo meni rečeno. Pri mojem Hsg se oblika žal ni vidla.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?