|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fosilka...
15.9.2004 15:40:22   
pika74
Ojla punce!

Mene pa neki firbec matra... Katera ima najdaljši status v neuspešnem poskušanju? Sej vem, da me nč ne briga. Sam vseen me firbec matra :)-:)-:)-

Midva brezuspešno :sloncek::sloncek::sloncek: od leta 2000. Kaj pa ve? A ima katera daljšga (obdobje poskušanja mislem, da ne bo pomote 8);) )?

Lp,
Pika74
:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Fosilka...
15.9.2004 20:10:18   
biba77
To je mene tud ze dolgo zanimalo, samo nisem vedla, ce naj sprasujem al ne...

No, midva sva "aktivna" od lanskega marca - torej leto in pol. Pa bi bla taaaaak vesela, ko bi se letos kaj zgodilo! ;)
No, saj bi bile (in bomo) vse.
Najkasneje do Miklavza pocakamo. Pol pa, ce ne bo, kar njemu pisemo. Pa se Bozicku in Dedku Mrazu. Pa najraje se Parkeljcku... Hi, hi, hi... Lep vecer vam zelim...

:miska:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Fosilka...
15.9.2004 20:24:17   
pika74
Ej Biba77,

Mi smo včasih mel samo Miklavža, zdej se je pa mal spremenil in priznavamo kar vse možne: Miklavža, Dedka Mraza, Božička pa še Parkeljčk včasih kej otrese - pa ni :hudicek:, da en ne bi tud :duda: prinesel ;););).

Fajn bot Biba77, jest pa grem naprej delat za fax. Morm. Čeprou bi rajš tlele gor visela pa čvekala. Tipična baba :)-:)-:)-.

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Fosilka...
15.9.2004 22:20:39   
IZADORA
Oj, mi pa malo manj kot Pika74, pa vseeno ze kar nekaj let, ravno 3. Upam,da zdaj uspe, sem na terapiji s klomifenom, ce pa nau nic, potem pa gremo v akcijo s pomocjo bio medicine.

Pozdravcki vsem fosilkam! Iza

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Fosilka...
15.9.2004 22:35:07   
eva1
Živjo punce;)!
No malo za vzpodbudo, mi smo se kar dobro matrali od avgusta 2001, pa kar nič in nič, potem pa sem zanosila kar dvakrat letos(prvič ss):((:((:(( sedaj pa upam da bo ok:duda:!
Tako da nič obupat, pa :angel::angel::angel: za vse vas, da vam odženejo to :hudicek:M in prinesejo :duda: v bušiju in vas čimprej razvajajo v 9nebesa!
Lp, Eva 14t in :duda:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Fosilka...
16.9.2004 7:34:49   
klarisa
Midva sva aktivna od 2000...Upajmo, da zdej porata!

pa pa

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Fosilka...
20.9.2004 13:51:32   
tempelj
midva pa že kake 2 leti poizkušava pa še vedno nič. Meni se zdi to vseeno dolga doba. Pred 2 mesecama sem prenehala jemati klomifen pa še vedno nič. Če v 6 mesecih ne "rata", pol gremo naprej v akcijo. Držim presti za vaju ti daj pa za naju.

:bravo::bravo:

čauči

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?