|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Francija - smučanje
1.10.2011 19:45:59   
Tutan
Ker smo totalni zimski friki in izkoristimo skoraj vsak prost dan za smučanje, drsanje, sankanje itn... , pa da lahko to počnemo čimvečkrat user posted image se ponavadi oziramo za kakšne bolj low cost variante (namesto 1x, je pač fajn it uživat 2x ali 3x user posted image ) sva z možem zasledila 3 ugodne variante:
in sicer apartmaji v:
Les orres
Alpe d'hues
Valmenier

Zadnji naj bi bil sploh super za družine, Alpe d'hues pa ima največ km prog (245). Je že kdo smučal na teh progah, mogoče še kakšna ugodna varianta?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Francija - smučanje
1.10.2011 20:48:12   
st1nina
Smučala sem v Valmeinier - u, še preden sem zanosila.
Šli smo na začetku januarja, kmalu po novoletnih praznikih. In bilo je super, smučišče urejeno (jaz imam rada tepih), prazno, ker je veliko prog, apartmaje smo imeli na smučišču. Poleg apartmajev, barčki, trgovina, restavracije,... Apartmajček je bil majhen, imeli smo eno spalnico in en kavč za raztegnit v kuhinji, ampak nas to ni motilo. Ostali dve smučišči ne poznam, lahko pa priporočam Valmeinier.
Edino...pot je kar dolga, mislim da je cca 800 km in cestnine / tunelnine kar nanesejo,...


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Francija - smučanje
2.10.2011 11:29:43   
Tutan
Ma, cestnine bi bile čist OK, če ne bi bilo tistega tunela za 50€ vmes (toliko, kolikor znesejo cestnine skozi Italijo in Francijo, nas pride AC tudi po Hrvaškem. user posted image Tisti tunel za 50€ je pa kriza ja....
Smo se ravno pogovarjali, da bi mogoče vzeli organiziran prevoz (saj tam si itak na smučišču nonstop, tako da lastnega avtomobila ravno ne potrebuješ)... moramo pa še zračunat koliko bi prišel najem kombija (2 družini gremo skupaj, pa bi bila opcija user posted image )...

Super za glede opisa smučišča - ravno to rabimouser posted image Si bom jutri vzela malo časa in prečekirala tele zadeve še na netu (nekako mi ne uspe user posted image )....

(odgovor članu st1nina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Francija - smučanje
18.10.2011 19:26:43   
mala06
Mi smo januarja bili v Alpe d´huez pa nam ni bilo všeč. Proge niso bile urejene, apartma je bil ok. Nam je bil dost boljše smučišče, ki je mal pred Alpe d´huez-om in sicer Les 2 Alpes. Proge božanske, vseh vrst. Toplo priporočam. Mi skoraj vsako leto gremo v Francijo smučat in nam je super. Na ta dva smučišča ne rabiš it skoz tunel in tako mal prišparaš user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?