|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fredy Miler
7.2.2005 8:31:47   
*HONEY*
FM je gost v oddaji dobro jutro(tvs1)...ffffuuuuullllllll je faca:bravo: če ga ne slišiš pet:ups::)-

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Fredy Miler
7.2.2005 8:34:15   
tinka-pepa
..........če ga ne slišiš pet.............:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Fredy Miler
7.2.2005 9:22:41   
Anonimen
Mah, en revček je, men se smili.

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Fredy Miler
7.2.2005 10:00:39   
lelaval

Meni ni všeč niti, če ga gledam, niti, če ga poslušam.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Fredy Miler
7.2.2005 10:13:11   
Pupica
iiiiiiiii
jaz sem pa v soboto sploh prvič vidla kdo je ta tip.:bravo::bravo::bravo::bravo:a nisem za luno?Ho ho ho božiček je pršu....:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Fredy Miler
7.2.2005 10:15:44   
baguSka
:)-:)-:)- Jst sm jih u soboto zvečer tud vidla..velik!!! So se kar razmnoževal :zmeden::zmeden: Kamor kol sm pršla sm najmn enga vidla..:)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Fredy Miler
7.2.2005 10:26:23   
Anonimen
Kdo je pa to?:zmeden2::zmeden2::zmeden2::ups:

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Fredy Miler
7.2.2005 10:35:37   
*HONEY*
Jaz ga tud ne gledam najraje...ampak njegove izjave so pa včasih kr zanimive,tako da se lahko kr fino nasmejiš :)-:)-
Neva,to je trenutno največja zvezda SLO...tolko boljše za tebe da še ga nisi vidla...ni ravno eden najbolj simpatičnih
Mogoče ti bo katera poiskala kak link...meni se mudi tla pomivat(pesa nagnala,otrok pa spi)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Fredy Miler
7.2.2005 10:41:15   
filipinka
Fredi vedno poudarja, da se njegovo ime piše brez y :)- , torej je on FREDI! Za maškare so vsi Frediji, mogoče bom tudi jaz :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-!

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Fredy Miler
7.2.2005 10:43:56   
baguSka
Neva baje edini Slovenec, ki ima dve obrvi!:)-:)-

Drugače pa že cela SLO govori o njemu, vsi TV programi, celi spori in oddaje so posvečeni njemu, reklamni panoji ob cestah naznanjajo 'Fredijevo manijo'... In še in še.. OBUP!!!:zmeden::zmeden: Obnorel Slovenijo in njene glasbenike! Lahko si predstavljaš kako jim je, ker jih nihče več ne posluša!:)-:)- Sploh pa Predina!:)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Fredy Miler
7.2.2005 10:46:20   
baguSka
Evo ga:;)

http://fredi.tech-on.net/prikazsporocilo.php?id=14&stran=1

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Fredy Miler
7.2.2005 10:57:57   
Anonimen
Sem slišala in na TV in v časopisih in moja mladina mi je omenjala...zvezda-Nova(trenutno zažari in tudi kmalu ugasne)Temu pojavu se pravi Tresh(sem pozabila kako se prav piše-oprostite)Popularnost osebe,ki nima niti kančka talenta,ampak so ga mediji naredili popularnega,zato,da naraste gledanost.Primorke najbrž že poznate isto štorijo z Loredano Leciso-življensko partnerico slovitega pevca Al Bana.No ona ne zna prav nič prodaja pa svoj imidž-silikonske joške in pusti se žalit na raznoraznih oddajah.:zaspan::zaspan::muca:

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Fredy Miler
7.2.2005 11:04:08   
*HONEY*
Če bi izbirala med Predinom in Fredijem(nisem vedla da ne mara y-se opravičujem;)) bi pa že raje izbrala FM. Predina ne prenesem.
Ja Neva, danes so pripravljeni naredit vse za 5min slave...tudi žalit se pustijo.
K...jih gleda:ups: sploh niso več zanimivi...razen FM("ta pravi šlager je":sloncek:)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Fredy Miler
7.2.2005 12:17:46   
anajmad
Jst pa pravim ala mu vera.Naj ima svojih 5 minut slave,mu čist prvoščim,ne pa enih nadutežev,ko bi svojo rt okol obrnal.
en lp:morje:D.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Fredy Miler
7.2.2005 12:22:21   
Anonimen
Jest tud pravim aloe vera...

Drugač pa je intervjuju v Jani al kje že sam rekel, da ima v imenu resnično y in da je pač Fredy. Kaj je pol zdej to :zmeden:

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Fredy Miler
7.2.2005 12:24:33   
baguSka
Jah sej ma tud na svoji strani na netu imena kr malo mešano..:zmeden2:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Fredy Miler
7.2.2005 13:28:56   
Tejči
Men se pa revček smili. Ne vem, kako bi se kdo izmed nas počutil, če bi se mu tako norca delali:zmeden2: Vsi pač nismo popolni. Ravno obratno: vsak ima svoje pomanjkljivosti! Mu privoščim, da uspe-pač na svoj način!

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Fredy Miler
7.2.2005 13:43:10   
baguSka
Ah le zakaj bi se nam smilu?? Če je sam hotel uživat v slavi, hvala bogu. Nej uživa dokler mu je to namenjeno! Želim mu le, da potem ko bo konec ne bo tok razočaran kot ostali naši glasbeniki..:zmeden2:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Fredy Miler
7.2.2005 13:52:56   
Tejči
Baguška, si me narobe zastopila. Men se smili, ker se mu norca delajo zaradi videza, ne zaradi slave. Vsi pač nismo fotomodeli, a ne?

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Fredy Miler
7.2.2005 14:17:39   
baguSka
Ja sej vem!;) Samo taki s(m)o pač ljudje. Vedno obstaja nek grešni kozliček, da je življenje lepše..:zmeden: Pa če je lep, grd, smotan al pa kej druzga. Sej se s Pamele tud vsi norca delajo a ne? Tako je pač na žalost. Javne osebnosti so pač le še bolj izpostavljene in se temu ne morejo izognit! Sicer pa mislm da se taki definitivno ne sekirajo s tem če se kdo iz njih norca dela.;)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Fredy Miler
7.2.2005 14:57:06   
urška76
Mi smo ga pa v živo vidli dons v BTC-ju. :)- Pa mi ni kapnil, da bi po avtogram skočila :((
Drgač pa upam, da si je na račun vseh norčevanj iz njega vsaj mal življenje olajšu. Sebi in svojim otrokom.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Fredy Miler
7.2.2005 18:38:40   
Mojca20
Tud men se zdi, kot al bini en revček! Ne vem, ampak a sploh ve kok je smešen?

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Fredy Miler
7.2.2005 20:22:05   
HuAnita
Da se malo pohvalimmmmmm, na Dobro jutro sem delalla tudi jaz, preden sem dobila :duda:...

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?