|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
1.2.2005 15:50:24   
StBarbara
Naš mali je bolj pri neješčih. Saj zdelo se je tako, dokler sem mu dajala hrano "po predpisih" (ne preveč banane, soli..)Zdaj pa vsako sadno kašo posladkam z banano, učasih tudi piškotkom (otroškim_pa saj ne pretiravam ampak tako malo :) )Danes sem probala z bananinim fruchtzwergijem in mali rad je.
A je to prezgodaj?

:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
1.2.2005 15:52:47   
StBarbara
Aja pa še to, tiste kaše , ki jih pripraviš samo z vodo ne mara kaj preveč_ne vem, mogoče mu pa umetno mleko ne paše:zmeden:. Zato bi pa tiste skutke rada dajala.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
1.2.2005 16:46:40   
puri
Naš bo čez en teden star 7 mesecev, pa mu Fruchtzwerge dajem že en teden....po eno na dan!:)
Banano mu pa jaz dam skoraj celo vsak dan...nisem še slišala, da ne bi bla dobra:zmeden:

lp

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
1.2.2005 16:54:37   
CUKRČEK
tudi pri nas je fruchwerge glavna poslastica. Ker je bejba zelo neješča, kar se ji sicer ne vidi, smo veseli, da sploh kaj poje. Tako da se zadovoljimo z vsem, kar ji zleze v rito in se ne obremenjujemo s tem ali je še prekmalu zanjo ali ne. Važno, da nekaj poje.

lp

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
1.2.2005 17:26:36   
StBarbara
Puri, ne da banana ne bi bla dobra ampak, ker je sladka jo imajo :duda: radi potem pa mu ponudiš npr. korenje ga pa ne mara, ker ni tako slastnega okusa. To sem misnla.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
1.2.2005 19:25:32   
puri
Aja, to pa verjamem, ker ima naš res najraje banano od vsega sadja, od zelenjave pa sploh:zmeden:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
1.2.2005 23:21:20   
frutka_
Fruchtzwerge mu jaz dajem tudi že kakšen mesec in sicer po obroku. Npr. dam mu juhico in nato še jogurt za posladek. Dnevno poje tudi eno banano tako da če pomaga da boljše je, ko dodaš banano ne skrbi. Glavno da poje.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
2.2.2005 7:04:24   
dory
Moj jih ze od petega meseca pridno papca...edino jagode ne mara:zmeden:

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
2.2.2005 12:06:45   
BokiMB
Jaz sem to skutko dala že kmalu po 6. mesecu, ker je "dovoljene" hrane tudi pojedel bolj malo, F. pa je zmazal v trenutku. Pa še s težo je bil pod minimumom, tako da mu skoz dajem, kar rad je.

Banano sem mu po malem dajala že od 5. meseca. Kmalu je pojedel celo banano, vsak dan in tako je še danes.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Fruchtzwerge pri 7 mes.
2.2.2005 14:24:16   
lin
Mi smo z Fruchtzwergijem začeli že pred dvemi meseci,se pravi pri 5 mes.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?