|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 9:21:38   
Mala Vita
zanima me katere dajete svojim sončkom? Jaz ji večinoma doma delam kašice, včasih bi ji pa dala tudi kakšno od teh za spremembo.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 9:39:19   
muha1
Tudi mi večinoma delamo kašice doma. Kupujem pa Hipp in Allete kašice in sokove. Gledam pa, da kupim tisto sadje, kar trenutno ne moraš v tem letnem času kupiti v trgovini sveže.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 9:45:37   
Anonimen
Mi tudi večinoma dela kašice doma. Ko smo pa od doma pa kupimo Hopp,  v++včasih pa tudi Frutek. Alette pa ne mara.

(odgovor članu muha1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 10:00:30   
Marogica
Mi smo kupovali Hippove in Alette, vendar mislim, da ni neke posebne razlike, razen v ceni. Jaz sem jih kar  kupovala, ker so ponavadi mešanice sadja zelo raznolike in toliko svežega raznolikega sadja ne kupujemo. Sem bila zadovoljna, ta mali pa tudi.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 10:44:43   
mamči
Skoraj vse pripravljam doma, redko pa postrežem s frutki, še redkeje hipp. Ostalih ne poznam.
Ima pa user posted image  rajši "domačo" hrano, ta prvi sin je pa imel frutke zelo rad.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 12:11:38   
dory
Moj mali pa ne mara doma pripravljenih kasic...mora bit kupljena...pa sem probala vse zivo...najrajs ma frutek,ki je slajsi, pa tudi hippove...allete ne mara ...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 13:42:15   
petraz
Jaz kupujem od Hippa, pa tudi od ostalih dveh sem že probala. Sicer pa jih uporabljamo bolj malo. user posted image

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 19:57:41   
tincci
Katere so pa najmanj sladke? A obstajajo kake brez sladkorja?

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 21:54:18   
ALINA55
 Včasih dodam doma pripravljeni jabolki in hruški le Frutek sok breskev ali marelico (približno polovičko na obrok) ali pa Frutek kašico breskev - riž in marelica - hruška (približno polovičko male doze).
Samo kupjeno ne dajem skoraj nikoli. Naš jih ima zelo rad, pa še včasih mu dam kakšno žličko  za poobedek po zelenjavi.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
17.3.2006 22:49:50   
KODA
Jaz sem mu te kašice dala edino le,če smo bili kje zunaj.
Frutek je imel tastarejši zelo rad.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu ALINA55)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
21.3.2006 6:33:31   
Lana_s
Jaz sem tudi kupovala (in še zdaj občasno, ko se ji banan naveličam dajat in mešat z ostalim, ko pa pozimi ni nobene izbireuser posted image ) od Hipp in Alete. Na vsaki embalaži piše katere so brez dodanega sladkorja in brez glutena. Fruktalove se mi zdijo presladke in večina jih vsebuje sladkor zato jih jaz nisem kupovala.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
21.3.2006 6:55:53   
smrka
Jaz svoji bejbi nedajem nicesar od zgoraj nastetega. Meni ni tesko stlacit mal banane pa not dat kak keks, al pa jabuk, al pa ananas..... Teh kupljenih svin**** nedajem malcici.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
21.3.2006 12:51:42   
soncek&luna
moj zaenkrat ne poje vsega kar mu pripravim user posted image , kupljene kasice pa zmaze za salo... kupujem pa hipp ali pa alete... sej kaksne bistvene razlike v ceni ni...
itak se mora otrok tudi na kupljeno hrano navadit, v primeru ko gres kam in nimas moznosti pripravit sam

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
21.3.2006 13:38:18   
nejča
Poskusi še Bebivita (Leclerc) in Alnatura (v teh sigurno ni sladkorja in je naravno pridelano, imajo jih pa v DM)

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
21.3.2006 15:23:28   
pravljica
moj poje kar veliko tega (kolikor vas tu zdaj berem)...ampak jaz tega ne jemljem kot sv**** user posted image  meni se pa prav to zdi idealno, je vse v kašici, tudi tisto, česar doma nimaš, za sladkor in gluten se lahko sam odločiš ali bo z ali brez...jaz kupujem vse firme, mešano (najcenejše so bebivita v mulerju - 180 sit ta velike)...sadnim doma dodam še sadje, ki je na mizi, ali jih zmešam v gres, polento, riž...zelenjavne in mesne so mi pa itak zakon, ko doma kosilamo kaj takšnega, kar ni zanj (no, tega je čedalje manj seveda, ampak recimo kak golaž ipd.) - to kupljeno potem dodam testeninam, rižu, polenti in ima spet kosilo "kot se šika"...če kam gremo pa itak, v torbi je vedno žlica in 1 lonček user posted image


_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
21.3.2006 20:11:10   
bena
Jaz mu dajem Hippove. Sem jih ravno naredila celo zalogo, ker so v DM trenutno res poceni (ta večje - 190 ml po 199 SIT). Bananino, jabolčno in zelenjavne pa mu pripravljam sama.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
27.5.2011 10:34:30   
jelkafuntek
lepo je videti po forumih kako z leti raste cena izdelkov.
Danes stane 190g 1,55 evra, kar je danes 370 nekdanjih tolarjev. Sicer pa nazaj k temi, moja babika maže Hipp še posebej mešanice z mesekom.
Frutekov in sadja pa nasplošno ne veliko, banano še spravim v njo, mogoče kako jabolko in tu se tudi konča.

(odgovor članu bena)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
28.5.2011 13:44:51   
DanijelaNeli
Moja ta večja missica ni pojedla niti ene kaše iz kozarčka.Probala sem ji dat,a ni marala.Vedno sem ji kuhala in doma pripravljala vse.
 
Ta druga missica,pa poje kak jogurt od Hippa.A more bit res sadje z jogurtom,ker navadne sadne kaše ne bi jedla.
Še to je ko smo kje proč od doma.Drugače vzamemo s seboj kakšen sadež,merendino,...
Tistih zelenjavnih,mesnih,ribjih kašic,...pa ji niti ne kupujem,ker so mi ogabne,in smo navajeni sveže pripravljene hrane.

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu jelkafuntek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Frutek, Hipp ali Allete kašice?
28.5.2011 15:07:01   
pelin
Tistih zelenjavnih,mesnih,ribjih kašic,...pa ji niti ne kupujem,ker so mi ogabne,in smo navajeni sveže pripravljene hrane.
IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli


  Takih misli sem bila tudi jaz vedno...ni in ni mi šlo v glavo, kako lahko kdo smatra tisti postani  pire krompir in špinačko, ter ostale čudne zadeve za zdravo hrano, ko pa toliko časa stoji v lončkih na policahuser posted image Brrr, še zdaj me strese, ko se spomnem...Tudi naša dva sta kupljene kašice   jedla le nekajkrat kadar smo bili cel dan od doma...Drugače pa sta zrasla gor ob domačih kašicah ...Od teh kupljenih je bila naši malčici najbolj všeč Fructalova z banano in skuto...V bistvu pa je pri nas bil in bo zakon palični mešalnik...Skupaj z nami je v otroški torbi prevandral pol sveta...za moje pojme ga pač ni čez pestro, okusno, predvsem pa  svežo in doma pripravljeno kašico...pa še narejena je za tren oka..   

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?