|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   GRRRRRR....menstruacija
20.11.2004 10:39:27   
Annny
Ojla,

hja, zgodilo se mi je točno tisto, kar sem upala, da se mi ne bo:grrr:

Po porou sem imela čiščo manj kot 4 tedne. Nekaj dni po koncu čišče (manj kot 1 teden), sem dobila M!
Ker polno dojim, me zanima, kako je to sploh možno in ali se je to zgodilo tudi kateri izmed vas.

Lep dan:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   GRRRRRR....menstruacija
20.11.2004 10:48:11   
Anonimen
Uf, to je pa res zgodaj. Jaz sem jo dobila po osmih mesecih! A je možno, da je to še čišča, samo da se je vmes malo ustavilo?

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   GRRRRRR....menstruacija
20.11.2004 10:53:18   
Jančika_
Ja, je redko, se pa naredi. Moja prijateljica je še po enem letu nima, druga pa jo je kljub polnemu dojenju dobila po treh mesecih.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   GRRRRRR....menstruacija
20.11.2004 12:00:02   
mehurčica
Annny, jaz sem jo dobila 5 tednov po porodu, čeprav sem polno dojila(zelo pogosto). David je star 10 mesecev in ga še vedno dojim. M pa imam redno vsak mesec na 28-30 dni.

Lp:miska:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   GRRRRRR....menstruacija
20.11.2004 14:52:12   
Gina
Mogoce pa ni bila cisto prava :hudicek:. Jaz sem kaksne tri tedne po cisci tudi krvavela, pa polno dojila. Sem bila cisto iz sebe, kako je to mozno. Pa sem to povedala G na prvem pregledu po porodu. Je rekla, da to ni nujno M, da se vcasih se pojavi kaksna krvavitev. In res - sedaj je od tega pol leta in nisem nic vec krvavela, se vedno polno dojim. Upam da bo tudi pri tebi tako. LP:):kava::duda:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   GRRRRRR....menstruacija
20.11.2004 16:00:31   
kimi
jaz sem jo dobila po 2 mesecih res pa da sem dojila le 1 mesec

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   GRRRRRR....menstruacija
20.11.2004 23:20:14   
Annny
Oj,

najlepša hvala za odgovore:)
Pri meni je tako, da se mi je čišča 'ustavila'...nekaj dni ni bilo nič, potem pa spet krvavitev- tokrat sveža kri in notri delci mater. sluznice (kot pri M)...Sploh nisem ziher, a je to to! Res bom vprašala še G, a drugače si tega res ne znam razlagati.
Res pa je, da nisem čutila nobene napetosti ipd. v trebuhu, kot je to običajno v dneh pred M...
God knows:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   GRRRRRR....menstruacija
21.11.2004 17:02:14   
eva1
Oj
moja sestra je tut takoj po čišči dobila M, kljub temu da je polno dojila! In M je imela vsak mesec, pa je do 5 meseca samo dojila malega! Tudi to se zgodi!
Lp, Eva 23t in :duda: :modri:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   GRRRRRR....menstruacija
22.11.2004 12:31:22   
Annny
Meta- sotrpinka, hvala lepa- kar potolažila sem se:)-
No, samo, da je vse OK.

Lepo se imejte!:rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   GRRRRRR....menstruacija
1.12.2004 20:53:49   
niki5
Pri prvem sem jo dobila po 7 mesecih.. Annny, drugače je bilo pa tudi pri meni tako glede čišče, kakšen dan nič naslednji se mi je pa ulilo, potem pa spet komaj kaj in sem mislila, da je končno konec in potem spet kri.. No pri 5 tednih sem se jo končno znebila :)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?