|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Garderobna soba
8.7.2006 21:34:38   
Seven*
Ima kdo tole zadevo? Kako ste noter opremile? Police? Palice? Kje ste kupile?

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Garderobna soba
8.7.2006 21:39:33   
bini
ja, imamo, ampak zaenkrat samo na papirju user posted image user posted image ... smo še zelo na začetku...
a vi se boste pa že kar selili al kaj?? bravo !! kolkšno hiško pa mate??
no, jest bi za temi stvarmi najprej mal telefon zavrtela - lesnina, merkur, bauhaus, baumax... pa bi cene primerjala, potem pa kupila... tako je najmanj letanja in če si doma in maš čas telefonarit...
mogoče ti pa kdo tukej še kaj bolj pametnega svetuje user posted image
čau

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Garderobna soba
8.7.2006 21:43:22   
al1*
Midva imava garderobno sobo v katero se pride iz spalnice. Pohištvo sva dala narisat in izdelat v Izzy mobili (na Partizanski pri Železniški postaji). Imava pa nekaj palic za obešanja, veliko polic in nekaj predalov. 

_____________________________

lp


(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Garderobna soba
8.7.2006 21:47:25   
rija
Ja, midva jo imava.
In sicer je spalnica ogromna, ene 38 m2, tako smo en del pregradili z gips ploščami, dali drsna vrat in imamo garderobno sobo.....v kateri smo si omislili tudi manjše okno, da se zrači in je dnevna svetloba.
Police nam je naredil mizar, nekaj dodatkov pa sva kupila v Ikei: plastične izvlečne posode za perilo, nosilec za elegantne hlače, kravate, pasove....

Če bi delala še enkrat, bi naredila  edino večjo, pa na sredino dodala tabure za sedenje....in izhod iz garderobne sobe v kopalnico....kar pri našem tlorisu žal ni bilo mogoče....

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Garderobna soba
9.7.2006 3:14:54   
Marogica
Ja, midva jo imava, s tem, da sem jaz iz ene obstoječe sobe naredila garderobno sobo, ima pa jo tudi moja mati, kateri sem sestavila elemente skupaj. Je pa vse od Ikee-kot vednouser posted image
Sicer boš na internetu bolj težko videla, vendar si poglej PAX(omare) in STOLMEN(palice). Jaz imam STOLMEN, ker je prostor zelo ozek in mi omare niso šle noter.  Stalo pa me je nekje okrog 350 Evrov, mamo pa okrog 800, vendar je njena tudi večja.
SI pa lahko enkrat pri meni ogledaš

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Garderobna soba
9.7.2006 14:22:59   
kepa*
Oh, jaz bi jo tud imela. PA žal ne gre.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Garderobna soba
9.7.2006 20:54:38   
Anonimen
user posted image  mi2 jo ravno delava. Imava spalnico čist preveliko, meni gredo pa tiste omare takooooooo na živce user posted image
Bomo pa sigurno kombinirali s policami in samo tisto palico za obešalnike.
Ja, pa kakšen stol more bit obvezno notri - kam drugam bi pa človek odlagal cunje user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Garderobna soba
9.7.2006 21:06:10   
Seven*
Uf bejbe, hvala vam za odgovore.

Problem je v tem, da gre za mansardno sobo in da strop prakticno po celi liniji pada. Marogica, tisti STOLMEN je zakon, sem ze gledala, samo jaz imam poseven strop. Razveseli me in mi povej, da ima ta zadeva moznost montaze tudi v posevni strop..

Al1, bom tudi tam pocekirala, da vidim, ce mi mogoce zadeva ustreza..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Garderobna soba
9.7.2006 22:17:40   
Anonimen
seven provi posamezne dele omare (korpuse različno visoke dobit in tako kaskadasto spuščat omaro dop najnižjega dela. Je izvedljivo, ti bom kako sliko poskusla poiskat, da boš vidla kako naj bi zgledalo.

sem jo pa tudi že risala eno podobno - tako da je izvedljivo.

Evo en plener:
http://www.containerstore.com/plan/sketches/walk-inSketch.jhtml;jsessionid=ZRXYVEZLLXJT5QFIAILCM5GAVABBOJVC 

A veš, da ne najdem ničuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pikec0 -- 9.7.2006 22:35:31 >

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Garderobna soba
9.7.2006 22:19:41   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Uf bejbe, hvala vam za odgovore.

Problem je v tem, da gre za mansardno sobo in da strop prakticno po celi liniji pada. Marogica, tisti STOLMEN je zakon, sem ze gledala, samo jaz imam poseven strop. Razveseli me in mi povej, da ima ta zadeva moznost montaze tudi v posevni strop..

Al1, bom tudi tam pocekirala, da vidim, ce mi mogoce zadeva ustreza..


JA, STolmen ima teleskopske palice, ki se lahko višajo ali nižajo, vendar pa ne vem točno koliko. Mogoče celo kje piše na Ikeeinih straneh

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Garderobna soba
9.7.2006 22:22:09   
Seven*
Ja Marogica, vem da so teleskopske, ampak ce je strop posevn ne mores zasraufat noter, ker je narejeno za raven strop. Razen ce imajo posebej kaksno moznost. Se moram pozanimat.

Pikec, bi te prosila za sliko.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Garderobna soba
9.7.2006 22:24:33   
Marogica
Bom povprašala moža, če so tisti deli, ki se v strop pritrdijo, gibljivi.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Garderobna soba
9.7.2006 22:46:27   
Anonimen
aja te teleskopske ma tud šahermajer
sam bi morala katalog pogledat.
link lahko dam sam se moraš pol prjavit da maš vpogled v katalog.

ne najdem tega prekletga linka - pa majo tud noro dobre krožnike pa to... ma moram doma na CD pogledat - jutr

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 7:55:57   
Anonimen
js sem tut zanč iskala varijante..pomoje res najcenej pride ikeja, sam mam tut poševn strop na eni strani pa me tut zanima če se da to pol pritrdit..sej drgač se da pa kej pokombinirat pa nardiš kake take trokotne coklčke zgori pa je.
drgač ma pa pr ns še en lepe sam ne vem kok stanejo..venge je firma in tak sistem je men všeč.nočem omar brez vrat ampak te štange pa police na njih pritrjene pa predale pa tak... no stran je pa http://www.venge.si/index.html
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 7:58:55   
rija
Lara, lepo na sliki....samo ne vem, koliko v resničnosti tu gor dobiš da se ne podira.......moje morje cot že ne....pa definitivno je fajn meti zadnjo stranico.....očistiš pa je....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 8:03:22   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Lara, lepo na sliki....samo ne vem, koliko v resničnosti tu gor dobiš da se ne podira.......moje morje cot že ne....pa definitivno je fajn meti zadnjo stranico.....očistiš pa je....


Rija, ta Stolmen, ki ga opisujem, je narejen po tem principu. Palice se pritrdijo v strop in tla, tako, da ni nevarnosti, da bi se kaj podrlo. Pa imam tudi kar nekaj....no ogromno cot. Vsaj zaenkrat še vse stoji. To, da odzadaj ni stranice me pa tudi ne moti...Mogoče zato, ker še tam nisem nikolo čistilauser posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 8:07:24   
rija
Aha, potem vem, kateri je stolmen.....je blazno všeč mojemu dragemu....za pisarno....saj je primeren....user posted image

Ja veš, jaz nimam glih cot tak na milimeter zloženih...pa cele skladovnice, pa kdaj kaj spodaj v sili ven vlečem, pa mi zelo prav pride,da imam bokse...user posted image user posted image

Aja, saj nisem mislila, da bi se omara podrla...user posted image user posted image  kupi cot....user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 10.7.2006 8:08:23 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 8:10:43   
Seven*
Babe...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 8:33:45   
Marogica
Rija, kaj ti misliš, da imam jaz cote na milimeter zložene...ko pa sloh ne vem, kaj je milimeteruser posted image .

No jaz imam spodnje perilo, kopalke, pižame tudi v predalniku(ki je del te serije), da je vsaj malo bolj pregledno. Ker pregledno je res vse bolj skupaj, če že drugo ne.

Seven, ti pa pridi, pa si vse kupaj oglej, pa da ja ne boš o (ne)redu na RR-ju pisala. Pa saj ne boš mogla, te bo Stolmen tako zaslepil, da ga sploh ne boš opazilauser posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 8:38:46   
Anonimen
aja js mam pa vse lepo v kupčkih zloženo skor na milimeter in skor popizdim če kdo kej vn spodi vleče in pol ne pogliha nazaj da vse neki štrli. to mi gre ful na jetra. pa tut cunj nimam tolk da bi se kr prevračale.
omare pa tut še nism nikol čistla od znotri. spodi že k se prah nabere stranic pa nikol. sicer pa lahko tut sobo pobeliš s pralno barvo pa če je res kaj zamazano obrišeš z mokro cuno pa je :)

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 8:43:47   
Seven*
Lara prevec cajta mas....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 13:24:40   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: pikec0

aja te teleskopske ma tud šahermajer
sam bi morala katalog pogledat.
link lahko dam sam se moraš pol prjavit da maš vpogled v katalog.

ne najdem tega prekletga linka - pa majo tud noro dobre krožnike pa to... ma moram doma na CD pogledat - jutr

Šahermajer ma čist lepo na svoji strani oba kataloga v PDFju in sta dostopna brez prijave. Sem si oba s komoto dol potegnil.
http://www.schachermayer.si/


Seven, če daš kako skico v album, al pa slikco, se bo dalo kej namalat. Drugače je pa tamle na sam svoj mojster moja omara v mansardi, made by Kalbo. Poglej, pa BWja mal nateraj v taprvi Hoby program pa veselo na delo, ker so mizarji hudo dragi.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 10.7.2006 13:28:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 13:27:07   
kalbo
Drugač pa za poševen strop tist ne pride v poštev, se da pa zadeva z navadnimi konzolami čist lepo rešit. Sej pravim, kaka skica nebi bla odveč, pa lohk kej namalam.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 20:59:37   
Anonimen
hehe seven ne bi rekla. ne vem kok cajta ti več vzame če eno coto porovnaš pa jo odložiš na kupček al pa jo sam vržeš not pomečkano, da jo pol k jo rabiš najprej pol ure iščeš iz vsega kupa cunj pol jo morš pa po možnosti še speglat ker drgač ni nosljiva. saj tko je blo pr moj sestričn k je mela svoj čas cune kr nametane v omaro, k si vrata odpru so sam vn popadale vse nate :)

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Garderobna soba
10.7.2006 21:10:10   
kofetek2010
mi jo tud imamo, ampak je čist premajhna user posted image
smo spalnico pregradili s knaufom in dali drsna vrata gor, v notranjosti pa so v bistvu kište od omar (naredil mizar), ostale malenkosti pa sva kupila v Ikei (izvlečne mreže, za pasove, kravate,...)
aja, pa obvezno mora imat omara hrbet, ker če se oblačila dotikajo sten so potem čist čudna user posted image

v bajti jo hočem imet na prehodu med kopalnico in spalnico in to veeeeliiiiikooooo user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?