|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gardsko jezero in Gardaland
21.1.2009 23:02:33   
can
Za prvomajske praznike nameravamo za par dni na Gardsko jezero. Prosim za kak predlog, kje se locirati, da bo kraj miren in lep ter da ne bo prav daleč do zabaviščnih parkov kot sta Gardaland in Safari park.... Imamo dva otroka, stara 6 in 2 leti... Če kdo ve za kakšen fajn apartma ob jezeru, bi bila zelo vesela...
Drugače pa, kdaj priporočate obisk Gardalanda, da ne bo prevelika gužva... Predvidoma bomo tam od 26.4. do 2.5....
Hvala, lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
22.1.2009 0:23:34   
rija
meni je ful všeč prav njihov hotel....ne vem kak se reče...menda kar Gadaland hotel....pa blizu je...pa za otroke je fajn pošlihtano, edini feler je, da je tak prekleto drag user posted image

glede gužve pa ne vem, ker sem bila avgusta, ko je itak nora hiša....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu can)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
22.1.2009 6:38:51   
bumerang
A za prvomajske?
Takrat je taka gužva, da greš zadnje km do vstopa lahko samo peš.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
22.1.2009 8:01:17   
viv_
Pa obvezno si poglejte mestece Sirmione.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
22.1.2009 8:29:03   
mama_milchy
Za prvomajske počitnice pa jaz ne bi šla v Gardaland; sem nekaj časa vodila izlete z Obale v Gardaland in je v tistem času taka gužva, da se ne moreš niti premikat; morda se odločite za kakšen teden kasneje recimo nekje v sredi maja, ko ni tako hudo;
http://www.gardalandhotel.it/ ali pa kr tukaj poglej za kak hotelček čeprav so cene kr visoke http://www.gardaland.it/agenziaViaggi/it/

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
22.1.2009 9:07:54   
Lea70
bili že nekajkrat in najbolje je bilo konec maja in v začetku junija, ko še ni take gužve in še ni prevroče. Cene hotelov so kar zasoljene, sam hotel Gardaland pa je predrag. Splača se vam zapeljat malo stran od Gardskega jezera, kjer se cene že malo bolj umirijo.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
22.1.2009 11:03:20   
can
Hvala vsem za odgovore. Malo sem brskala po netu za prenočišča in sem nekaj primernega našla v Desenzano del Garda, zgleda prijetno mestece, pozna kdo?
Malo ste me prestrašili s to gužvo, tko, da sedaj res razmišljam, če bi sploh šli takrat, a kaj ko so takrat šolske počitnice... Ali je gužva tudina dneve med prazniki, recimo na torek 28.4, ali 29.4.?
Hvala še enkrat. Lp,

(odgovor članu Lea70)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
22.1.2009 11:04:40   
rija
mi smo spali v Desenzanuuser posted image  hotel kot hotel, za eno noč pač....pa se pač malo zapelješ.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu can)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
22.1.2009 11:30:09   
Miškapoška
Oj!
Mi smo bili nastanjeni v hotelu Casamia, je ful prijeten, ima ***, , lahko si tudi pogledate na  www.hotelcasamia.com
hotel se nahaja v Lasizah (Lasize) . Gardsko jezero se nahaja zelo blizu, pa Gardaland, pa Movieland.., skratka vse je blizu, pa kljub temu dovolj oddaljeno, da ne slišiš šundra. Aja,naša hana je imela takrat2 leti in se je odlično počutila.
lep pozdrav!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
23.3.2009 9:40:56   
EMILY 3
JA GUŽVA BO OGROMNA.JAZ TI TUD PREDLAGAM TA NJIHOV HOTEL,KOT PA JE ŽE ENA NAPISALA PA JE ZELO DRAGO.DUGAČ PA JE TO FUL DOBRA ODLOČITEV,SAJ SE BOJO OTROCI RES IMELI FAJN.PA TUDI TI....MEN JE TAM ODLIČNO IN KO NAŠ SONČEK MALO ZRASTE GREMO TJA...PA FAJN SE IMEJTE....

(odgovor članu Miškapoška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
24.3.2009 16:49:40   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: can

... Predvidoma bomo tam od 26.4. do 2.5....
Hvala, lp!


samo v vednost, da imajo italijani praznik 25., to je letos sobota

sicer pa z dve in šest letnim otroko itak ne moreš na nevem koliko naprav. tudi če bo gužva boste že preživeli!

(odgovor članu can)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
16.4.2009 23:59:41   
tatjana77
Mi smo bili lani na ob Gardskem jezeru in mi je bil to eden izmed lepših dopustov. Bivali smo v hotelu v mestecu San Felice del Bonaco. Iz tega mesta je do zabaviščnih parkov nekaj km. Mi smo res uživali, veliko hodili po izletih. Splača se ogledati tudi kraj Limone, pa Verono, pa na goro Monte Baldo se tudi spalača it pogledat, sploh če je lepo vreme, tudi kraj Malcesine je vreden ogleda. Pri nastanitvi pa pazi, da boste bolj na južni starni jezera ne na severni, ker je vse locirano tam, ker drugače se boste morali veliko voziti.

(odgovor članu can)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
17.4.2009 0:00:49   
tatjana77
Pa še to: mi smo bili v Gardalandu 29. aprila in ni bilo gužve.

(odgovor članu can)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
17.4.2009 0:06:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: EMILY 3

TA NJIHOV HOTEL,KOT PA JE ŽE ENA NAPISALA PA JE ZELO DRAGO.


"zelo drago" je meni naračunalo ca 580 eur za dve noči, polpenzionuser posted image  pa mali je kao zastonj....

kar je preveč, je pa res prevečuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
17.4.2009 0:10:39   
tatjana77
Mi smo lani plačali hotel za dve osebi (mali je imel zastonj) za šest dni polpenzion približno 450 eur. je bil lep in urejen hotel.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
17.4.2009 7:44:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: can

Hvala vsem za odgovore. Malo sem brskala po netu za prenočišča in sem nekaj primernega našla v Desenzano del Garda, zgleda prijetno mestece, pozna kdo?
Malo ste me prestrašili s to gužvo, tko, da sedaj res razmišljam, če bi sploh šli takrat, a kaj ko so takrat šolske počitnice... Ali je gužva tudina dneve med prazniki, recimo na torek 28.4, ali 29.4.?
Hvala še enkrat. Lp,


Ja poznam, ker smo tam prživeli 4 dni. Bivali smo v stanovanju prijateljev, ki so nam ga odstopili za počitnike dni. Je lepo malo obalno mestece, celo  plažami smobili zadovoljni.
V zabaviščni park z dvoletnim otrokom, ti svetujem je še malce prezgodaj, ker on ne bo imel nič od tega. Ne vem koliko vas gre, vendar, če boste oteli obiskati atrakcije, se bo moal veno kdo od vas žrtvovati in ostati z otrokom, medtem ko bo drugi šel na atrakcjo. Sicer je čisto na začetku en del namenjen za otroke, pa vendar ni to to. Gužva pa je in to gromozanska, posebej med vikendi in prazniki.
Glede bivanja pa tako, pozanimajte se tudi za bungalove ne smo hotele, i so draga nastanitev. Kaj pa je tok slabo, če si v bungalovu in greš pojest v kakšno gostilno. Ja, poiščite si domače gostilne tam kamor zahajo domačini, zagotovo je ceneje.
In še nekaj zanimivega, če bo čas vam svetujem, da se vkrcate na njihove vodne avtobuse in si ogledate vsa mesteca, ki so ob obali jezera, ne bo vam žal, ker so res čudovita in je kaj za videti posebej v majskem času.
Jezero je eno od največjih jezer v Evropi.
Če pa bi bilo vroče je pa še tu vodni park, pa safari pa muvilend.
Verona je lepa, posebej stari del, sam kaj ko je tako kaotična.

(odgovor članu can)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gardsko jezero in Gardaland
17.4.2009 8:53:15   
Calena
Ojla,

Tudi mi smo bili na Gardskem jezeru pred dvema letoma. Obiskali smo Gardaland, Safari in ZOO ter botanični vrt Sigurta (ki je izjemno lep) in seveda slikovito mestece Sirmione.
Za več info pobrskaj tule: http://gardalake.it/

Glede prenočišča ti pa tudi jaz svetujem, da malo pobrskaš tudi po campingih, kjer imajo bungalove in mobilne hiške, ki so cenovno dosti bolj ugodne od hotelov.
http://www.gardalake.it/search.php?tipologia=camping
Zelo v redu je recimo camping Bella Italia v Peschieri.

Mislim, da kakšne hude gneče v tednu od 27.4. do 30.4. ne bo, za 1. in 2.5. pa zna biti že precej polno predvsem v Gardalandu in Safari parku.

Lp,
Calena

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?