|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gel za tuširanje in šampon iz naravnih sestavin?
16.7.2008 14:32:29   
puncica
Zanima me a sploh obstaja gel za tuširanje iz naravnih sestavin za otroke, sem gledala welledo, pa majo sam eno olje pa kopel, pa še svinsko drago je, pa od alverde baby tud samo olje in kreme, nikjer pa ni gela za tuširanje, če zase uporabljam alverde, ki je naraven, bi rada tud za otroke poiskala nekaj naravnega, a ma kdo kakšne izkušnje oz. kaj uporabljajo vaši otroci za tuširat in šampon za glavo prat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
16.7.2008 14:38:42   
Miškapoška
Mi uporabljamo Bubchen: olje, gel za tuširanje (2v1) se mi zdi fajn.V Millerju pa občasno kupim lotion za telo, pa gel za umivanje od Beauty Baby, je pa vse večinoma na osnovi ognjiča, kar se naravne kozmetike tiče.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
16.7.2008 14:54:48   
nežka
Mi vsi doma uporabljamo Avalon peno za umivanje za otroke, ki je čisto naravna (certifikat BDIH). Je pa zelo zanimiva, ker je pena, pa ful dobro diši.

(odgovor članu Miškapoška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
16.7.2008 14:55:47   
April
user posted image

tole sem nazadnje kupila. je praktično, ker je šampon in gel za umivanje.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
16.7.2008 14:57:42   
April
http://www.tm-shop.si/si/baby-kinder-neutralsampon-za-prhanje-i940.shtml

sem se zmotila, tist je za odrasle, ,,,bo tole tapravo
user posted image

< Sporočilo je popravil April -- 16.7.2008 14:58:32 >

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
16.7.2008 16:36:47   
urška
v tuševih drogerijah se dobi 2v1 - šampon za lase in gel za tuširanje - od welede. je v taki tudi in tudi cena ni prehuda. se mi zdi da nekje okoli 5€.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
16.7.2008 21:09:39   
picola1
Od Logone : http://shop.zivacenter.org/upload/image/big/kids_gel_za_tus.jpg

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
17.7.2008 4:33:11   
nanč
April,kje se da to nabavit?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
17.7.2008 7:37:03   
NATAŠI
mogoče mustella - lekarna

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
17.7.2008 8:04:23   
anitaz
Moja hčerka uporablja Logono.user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
17.7.2008 8:35:41   
aezzy
Mi smo od rojstva uporabljali Niveo za vse, kopanje, tusiranje, sampon, kreme, kremo za sonce, kremo za telo.....letos spomladi smo presaltali na Eucerin - Olje za tusirat, kopat in sampon, krema za sonce, krema za telo....
ne vem, ce ste vedele, Nivea je od Eucerina, je cenejsa ampak enako kvalitetna!
Eucerin je pa drazji zato, ker je dober za suho kozo oz problematicno zaradi alergij in zato smo mi zaceli rajsi to uporabljati.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
17.7.2008 13:37:11   
picola1
Jooooooooooooooj babe, kr pike dobim po telesu...user posted image user posted image

Še enkrat poudarjam: Eucerin, bubchen, Mustela, Nivea in kar je takega sranja NI naravna kozmetika in nikoli ne bo!!!

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
17.7.2008 15:23:31   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Jooooooooooooooj babe, kr pike dobim po telesu...user posted image user posted image

Še enkrat poudarjam: Eucerin, bubchen, Mustela, Nivea in kar je takega sranja NI naravna kozmetika in nikoli ne bo!!!


da ne boš čist pikasta, ja to jaz vemuser posted image , zato pa sprašujem kje dobit naravne izdelke, verjetno bom pa kupila lavero najprej grem v mercator center gledat in če tam ni naročim po netu.

Hvala punce za nasvete

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
17.7.2008 20:43:20   
picola1
Jst vem, da ti to veš... user posted image user posted image Sam jih res ful ne ve tega...Naravna kozmetika je kozmetika z BIDH certifikatom in vsebuje pretežno ekološko pridelane sestavine. Vse ostalo, kjer je noter en kup kemije in 1,3 % (karikiram) ognjiča ali aloe vere pač ni naravna kozmetika...Tisto aloe vero tako napihnejo, slika čez celo embalažo, ko pa pogledaš sestavine pa piše npr. Aloe vera 3%. Kr neki...user posted image

Sicer pa drugače vem, da tiste, ki napišejo, da uporabljajo Bubchen, Niveo in podobno na vprašanje o naravni kozmetiki, pač tega ne vedo...Sam jst vseen dobim pike...user posted image user posted image Razkuri me, ker je velikokrat to posledica zavajanja potrošnikov, največkrat seveda tistih, ki ne berejo deklaracij...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
18.7.2008 8:10:59   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Sicer pa drugače vem, da tiste, ki napišejo, da uporabljajo Bubchen, Niveo in podobno na vprašanje o naravni kozmetiki, pač tega ne vedo...Sam jst vseen dobim pike...user posted image user posted image Razkuri me, ker je velikokrat to posledica zavajanja potrošnikov, največkrat seveda tistih, ki ne berejo deklaracij...


Hja niso vsi pač tako v tem kot smo nekateri in to je treba spoštovat, ne pa da rataš čist pikast, pač poveš na lep način da to ni to, no jaz sem raj kr tih, ker če bo folk želel bo itak sam poiskal informacije na tem, na netu je dost tega, se mi pa zdi da sem jaz postala čist preveč obsedena z naravnimi stvarmi (od hrane do kozmetike, zadnje cajte premišljujem celo o organskih oblačilih user posted image ), se mi zdi da že kr pretiravam, ampak vse je za nekaj dobro, preveč ljudi okol mene je umrlo zarad raka user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
18.7.2008 10:50:32   
piščanc
dr.hauscka je tudi naravna kozmetika in imajo gele za tuširanje in za lase

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
18.7.2008 14:14:58   
behemot
Meni je farmacevtka rekla, da sta pri nas na trgu le dve naravni kozmetiki: Dr. Hauschka in Gamarde. Za slednjo sem slišala prvič, zato mi je dala nekaj testerčkov (zame in za čiščenje otroške kože) nad katerimi sem bila navdušena. V njihovi zloženki piše, da imajo tudi gel za lase in telo. Če katera že pozna ali bo šele sprobala, naj deli izkušnje!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
19.7.2008 18:58:31   
April
me veseli, da imamo tako poučene farmacevtkeuser posted image

puncica, kje si pa oblacila zvohala?

men tud sam še to manjkauser posted image

(odgovor članu behemot)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
20.7.2008 11:21:36   
* Mateja *
Jaz ga kopam z citronko od <Locitane. Da ga komarji ne napadajo, drgač pa ima vedno mila od Bubčna!!
Kok je kej naravno pa ne vem.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
20.7.2008 16:35:59   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Sicer pa drugače vem, da tiste, ki napišejo, da uporabljajo Bubchen, Niveo in podobno na vprašanje o naravni kozmetiki, pač tega ne vedo...Sam jst vseen dobim pike...user posted image user posted image Razkuri me, ker je velikokrat to posledica zavajanja potrošnikov, največkrat seveda tistih, ki ne berejo deklaracij...


Hja niso vsi pač tako v tem kot smo nekateri in to je treba spoštovat, ne pa da rataš čist pikast, pač poveš na lep način da to ni to, no jaz sem raj kr tih, ker če bo folk želel bo itak sam poiskal informacije na tem, na netu je dost tega, se mi pa zdi da sem jaz postala čist preveč obsedena z naravnimi stvarmi (od hrane do kozmetike, zadnje cajte premišljujem celo o organskih oblačilih user posted image ), se mi zdi da že kr pretiravam, ampak vse je za nekaj dobro, preveč ljudi okol mene je umrlo zarad raka user posted image



Mah ja...itak da imaš prav! Sploh ne vem, kaj se tolk obremenjujem s tem. Itak pa tut jst še pred parimi leti nisem imela pojma o tem...
Hm...ja...men tut sam še oblačila manjkajo...user posted image Sem že gledala brisače od Svilanita...Drugače imajo pa na http://www.janina.si/ oblačila iz organskega bombaža.
Meni se to ne zdi pretiravanje. Čez nekaj let bo to čisto normalno, ker bo čedalje več bolezni in ljudje bodo ugotovili, da je vse to sranje, ki ga dajemo nase in vase vzrok za to, da smo bolni (pa stres seveda).
Na koncu bodo oni v manjšini in bodo oni čudni.user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
21.7.2008 12:21:54   
behemot
mogoče sem malo površno razumela. zna bit, da je govorila o BIO kozmetiki (naj bi bila 100% naravna), tisti s certifikatom.

IZVIRNO SPOROČILO: behemot

Meni je farmacevtka rekla, da sta pri nas na trgu le dve naravni kozmetiki: Dr. Hauschka in Gamarde. Za slednjo sem slišala prvič, zato mi je dala nekaj testerčkov (zame in za čiščenje otroške kože) nad katerimi sem bila navdušena. V njihovi zloženki piše, da imajo tudi gel za lase in telo. Če katera že pozna ali bo šele sprobala, naj deli izkušnje!

(odgovor članu behemot)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
21.7.2008 19:56:25   
rainbow
Jaztudi vedno bolj razmišljam o manj nevarnih zadevah. Link za izdelke, ki imajo BDIH certifikat, je:

http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de/e/producer_natural_cosmetics.htm

S tem, zadnjič sem brala v eni prilogi od Dela, da je BDIH certifikat nemški test, obstajata pa še francoski in angleški certifikat, ne vem več, kako se imenujeta.

Od teh firm, ki so navedena zograj, jih kar nekaj prodajajo tudi v Sl.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu behemot)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 7:41:14   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

Jaztudi vedno bolj razmišljam o manj nevarnih zadevah. Link za izdelke, ki imajo BDIH certifikat, je:

http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de/e/producer_natural_cosmetics.htm

S tem, zadnjič sem brala v eni prilogi od Dela, da je BDIH certifikat nemški test, obstajata pa še francoski in angleški certifikat, ne vem več, kako se imenujeta.

Od teh firm, ki so navedena zograj, jih kar nekaj prodajajo tudi v Sl.


ja res je tja spada tud melvita in loccitan francoski se imenuje ECOCERT tukaj pa je seznam izdelkov s tem certifikatom: LINK je v PDF formatu tako da rabite acrobat reader. Pa še stran: LINK kot vidite pa ni nujno da ima proizvajalc vse izdelke v skladu s certifikatom.


< Sporočilo je popravil puncica -- 22.7.2008 7:46:44 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 7:45:59   
orhideja75
in kje kupujete te gele za tuširanje in šampone iz naravnih sestavin?

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Gel za tuširanje in šampon iz naravnih se...
22.7.2008 7:58:41   
puncica
Evo sem še mal pobrskala po evropskih certifikatih za naravno kozmetiko in bio prehrano:
Nemški: BDIH
Italijanski: AIAB
Angleški: Soil Association
Belgijski: ECO Garantie
Francoski: ECOCERT


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?