|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gluhost in naglušnost
20.12.2007 19:43:10   
* Mateja *
Zdravo!

Pišem vam v imenu sošolke s faksa ( PeF ), ki se je odločila pisati diplomsko nalogo na zgornjo temo. Spisala je del diplome nato pa ostala brez idej in primerne literature. Prosim vas, če ji lahko kakorkoli pomagate, morda  naslov kakega društva, knjige, morda kakšna osebna izkušnja,...Vse ji bo prav prišlo, da spiše teoretični del do konca!!

Hvala vsem, ki boste pomagale!!
Mateja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gluhost in naglušnost
21.12.2007 23:04:02   
* Mateja *
Kaj res ni nobenega, ki bi se na to spoznal????!!!!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gluhost in naglušnost
22.12.2007 21:42:49   
Taula
Gluhota in naglušnost je obširna tema...težko ti kaj svetujem, če ne vem v katero smer se je usmerila. Ker samo splošno teorijo ne more pisati, mora imeti neke teze. Lažje bi bilo če bi povedala naslov oz. hipoteze naloge. Jaz lahko predlagam samo to, da se obrne na dr. Koširja..sej če dela nalogo na to temo (v Lj) mora biti on njen mentor. Jaz sem najprej pri njem nameravala delati diplomo, in vem da ji bo pomagal.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gluhost in naglušnost
22.12.2007 22:46:40   
Pi-kica 1
Moj sin je težko naglušen in zato sem samoinciativno prebrala ogromno literature na to temo. Pobrska naj malo po knjižnici, dosti tega se najde.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gluhost in naglušnost
22.12.2007 22:53:04   
Anonimen
http://vsvetutisine.mojforum.si/

http://www.zveza-gns.si/

Upam, da bo kaj pomagalo, sem pa naglušna, imam pa gluhe starše, tako, da če potrebuje pomoč, se mi lahko javiš...

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gluhost in naglušnost
24.12.2007 11:28:14   
* Mateja *
Hvala z odgovor, jih bom posredovala kolegici.
Diplomo pa dela v KOpru, naš profesor je pa dr. Božidar Opara.

Lepe praznike!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?