|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glukozni test po porodu
21.8.2007 21:43:56   
ursyka21
Pozdravljene
Mene pa zanima kako izgleda glukozni test po porodu. Imam namreč napotnico za 75g ogtt test zdaj pa navem kako dolgo je treba tam čakat.
Če je katera to imela bi bila informacije zelo vesela.
Lep pozdrav
Urška


_____________________________

20.5.2007 SEM POSTALA LUČ ŽIVLJENJA MOJEMU SINU
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glukozni test po porodu
23.8.2007 20:44:39   
Jelenche
sicer ne vem kako to izgleda (sem bila na 50 in 100g testu v nosečnosti), me pa zanima kdo te je napotil tja.
Zanima me namreč zato, ker sem v nosečnosti imela nosečniško sladkorno in sem bila na inzulinu, po porodu so klicali mojo G in so mi rekli samo, da grem po 6 mesecih na kontrolo k splošnemu zdravniku.
Mogoče bi bilo pa fajn, da grem tut na tega?

user posted image

LP

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glukozni test po porodu
23.8.2007 21:57:40   
ursyka21
Jelenche!
Meni je diabetologinja na zadnjem pregledu dala napotnico za 75g ogtt test in rekla da moram it na ta test preden pridem na kontrolo. Kontrolo pa imam 31.8.
Sploh se mi neda it ker tamalega itak nimam kam dat. Ampak za zdravje pač moraš.
V ponedeljek pa res moram it.


_____________________________

20.5.2007 SEM POSTALA LUČ ŽIVLJENJA MOJEMU SINU

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glukozni test po porodu
3.9.2007 14:18:21   
Suzi*
Še ena z nosečniško sladkorno. Sem tudi jaz o tem razmišljala, da bi blo fino, če bi mi kontrolo naredili po porodu, pa mi nihče ni niti z besedo omenil. So mi 2x (na pregledu v službi in zdaj na začetku 2. user posted image  preverili jutranji sladkor na tešče), ki je mimogrede bil vedno uredu, pa je tudi sedaj uredu. Tako da, čudo od čuda tole naše zdravstvo. user posted image  me pa sedaj v sredini druge user posted image  čaka ponovno 100g test. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glukozni test po porodu
3.9.2007 14:28:28   
Pikabu
75g teste traja dve uri. Popiješ tisto zadevo, potems ediš dve uri in še enrkat vzamejo kri. Jaz sem ga imela po obeh porodih.

Jelenche, mene je napotila kar sama diabetologinja. mi je že v knjižico napisala, kdaj naj se po porodu oglasim za ta test. Sem pa imela napotnico od G za celo leto narejeno, tako da s tem ni bilo panike. Pri splošnem zdravniku kontrolirajo samo sladkor na tešče, s tem testom pa prav izključijo možnost, da gre za pravo sladkorno. Jaz k splošnemu hodim enkrat na leto, da mi preverijo, če bi bil pa previsok, bi pa spet imela ta test.

Suzi
, srečno na testu. Jaz sem bila v prvo na inzulinu, v drugo pa sem prišla čez samo z dieto.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?