|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 13:19:18   
3Sonček3
Pozdravljene!
Danes kuham goveje zrezke v gobovi omaki (šampinjoni) pa me zanima če je treba za otročka (10 mesecev) čist izolirat omako al omako že lahko jejo, gobe vem da ne sme in jih tut nebo dobila, za omako pa nism sigurna in bi vas res prosila za pomoč.
Najlepša hvala


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 13:49:15   
mini86
js sm mu dala..tud prbližno pr teh mesecih..samo omakco in meso brez gob in pa z rižem..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 14:13:25   
divans1
Pa da še tle vprašam... ka lahko osemmesečniku recimo podušim meso, pa mu nardim mal omace recimo s sladko papriko in kislo smetano?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 14:14:01   
divans1
Po 1 letu pa že lahko jedo šampinjone, ne?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 14:24:41   
Najaa
Gobe so zelo težke in se dolgo ne priporočajo. Po enem letu postopoma... Lahko pa narediš omakico s smetano, seveda.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 14:25:38   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pa da še tle vprašam... ka lahko osemmesečniku recimo podušim meso, pa mu nardim mal omace recimo s sladko papriko in kislo smetano?


iz teh sestavin bi js tko nardila..seveda imaš več možnosti...
prepražla bi čebulco in prepražla meso..to bi mal dušila, potem pa dodala papriko, peteršilj, česen v prahu in na koncu kislo smetano..
potem bi pa koščke mesa vn izbrskala in mu jih narezala na drobno in nazaj v omakco dala..zravn lahko nardiš riž al pa pire


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 14:26:56   
3Sonček3



IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pa da še tle vprašam... ka lahko osemmesečniku recimo podušim meso, pa mu nardim mal omace recimo s sladko papriko in kislo smetano?
 
ja lahko


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 14:28:47   
mini86
aja divans ti sprašuješ če lahko..js sm pa razumela kako bi vse skp nardilauser posted image user posted image sori

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 14:36:14   
divans1
Mini86, evo tud sama sm mislila tko nardit! user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 16:26:19   
Precious
Gob jaz ne bi dajala 10 -mesečniku. Že iz razlogov,ki jih je ena uporabnica navedla zgoraj.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 19:55:04   
jakaracman
Gob naj ne jedo majhni otroci (do četrtega leta starosti) -kopirano iz gobarske stran!

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 21:08:45   
tintin
ja, gob ne pred 3l, ker otrok nima encimov, da jih prebavi...no, jaz sem primerek, ki se je pri dveh letih fejst zastrupil z jurčki...

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
10.1.2011 22:06:09   
3Sonček3
Sej ji nism dala gob, ampak samo mal omakice sm polila po pireju tko da ni biu čist suh pire, zaenkrat ni nobene spremembe v razpoloženju ali čem drugem. Tko da upam da nism kej zasrala, no sej je samo sokec, drgač pa vem da gobe čim kasnej.


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gobova omaka in 10-mesečni otrok
16.1.2011 21:51:20   
marjetica8
naš pri 21mescih je popolnoma vse, razen oreščkov seveda, ker se mu lahko zataknejo. Šampinjone je dobil kmalu po enem letu. Je pa res da gob ne jemo prou pogosto...

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?