|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gosta hrana ne gre po grlu...
22.4.2005 20:00:19   
HuAnita
Še en teden, pa bo naša prinčipesa stara 7m, pa še nima enega celega obroka goste hrane:(( :(( :(( Edino, kar ima rada, je banana, ostalega poje le nekaj žličk. Vedno pa, ko je, me ful gleda v dojke in me prijema za majico-vedno se še hoče dojiti. Zvečer ponavadi pomljaska riževo kašico, potem pa valda spet dojiti:zmeden2:. A je malo narobe razumela tole uvajanje?! Ji ponujam vodo, pa popije bore malo, doji pa se na max. 3 ure, tako čez dan kot ponoči:((.
Kaj svetujete? Rada bi počasi čez dan ukinila kakšno dojenje, ker me res že bolijo dojke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Gosta hrana ne gre po grlu...
22.4.2005 20:19:03   
Jančika_
Saj ji bo zlaufalo, boš videla. Enim gre pač bolj počasi. Naš najprej ni hotel, potem sem mu prepočasi not metala, nakar spet nič....pa spet ful....in jovo na novo. Še zdaj skoraj po vsakem obroku zmaže še vsaj deci mleka. Včasih poje samo par žličk, potem pa pri naslednjem obroku celo skodelico:zmeden2:. Edini recept je, da se ne sekiraš in je ne siliš, ker se ji bo zafržmagalo (uuu, taka lepa beseda:)-).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Gosta hrana ne gre po grlu...
22.4.2005 22:02:27   
lorelei
Pri nas je bilo isto, potem pa sem mu zamenjala žličko in zdaj je. In to s kakšnim apetitom!Prej sem mu dajala kar s čajno žličko, mislila sem si, da pač ne bom komplicirala. No, zdaj pa mu dajem z žlički iz gume in plastike, pa mu je očitno bolj všeč. Malo manjša je od čajne, pa še na otip je bolj prijetna. Vredno je poskusiti...
Vso srečo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Gosta hrana ne gre po grlu...
22.4.2005 22:17:02   
Gina
Huanita, pri nas je bilo identično. Samo banano, pa še to ne prav zelo rad. Pa futral bi se na dve uri, ker mu mleko ni več zadoščalo. Potem sem pa najprej zamenjala žličko, kot je že lorelai pisala, pa je bilo malo boljše. Najbolj je pa pomagalo, ker ga je enkrat oči začel futrat. Je kar jedel in jedel. Pa sem mu drugič rekla, naj mu spet on da. In je spet jedel. No, očitno je imel pogojni refleks, da se mene povezuje s hrano iz joške, ne pa z žličko:)-:)-

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Gosta hrana ne gre po grlu...
22.4.2005 22:35:20   
taca
Tud naš včasih težko požira, pol mu dam pa mal čaja vmes za spit in lahko naprej lepo nadaljujeva.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Gosta hrana ne gre po grlu...
22.4.2005 23:02:10   
Maxica
Ma, ne govori. Jaz bom zdej en dan naredila križ čez to gosto hrano:(. Je že lepo jedel 3-4 goste obroke, zadnje dni pa se skoraj samo še dojiva:(. Jaz ne vem, a je to normalno, no. A bo luna, al bodo zobki, al se mi bo pa zmešalo:(...Saj vem, Jančika, da se ne smemo sekirati, pa da se jih ne sme siliti, ampak kako :hudicek: to narediti???:zmeden:Eh, ja...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Gosta hrana ne gre po grlu...
22.4.2005 23:48:19   
Jančika_
Maxica, sej vem...mene tudi včasih ima, da bi tisto skledo skozi okno zabrisala. Zadnje čase namreč pljuva ven in me zraven gleda direkt v oči. No, pa sem mu vzela skledo in je bil kaki dve uri do naslednjega obroka malo lačen, potem je pa zelo pohlevno jedel. Ko imam res poln kufer, vstanem in grem stran. Ni druge.:zmeden2:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Gosta hrana ne gre po grlu...
23.4.2005 8:53:09   
Anonimen
Moj tudi ni hotel, sem bila že skoraj obupana..čez par tednov pa OPA!!!!

Od takrat pa je vse, čisto čisto vse.

Kar odpere se jim. Hecni so.

Saj bo!:rozica:

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Gosta hrana ne gre po grlu...
23.4.2005 14:33:44   
HuAnita
Imava plastično žličko, mehko...
Danes je popapcala hruško!:bravo: :bravo: :bravo:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?