|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gotovo ste brale Kalipso...
7.8.2006 9:58:27   
Anonimen
... od Vesne Milek - kakšna knjiga se vam je zdela?

Jaz sem več kot leto čakala nanjo v knjižnici, zdaj ko sem jo pa končno dobila in čez vikend prebrala, sem pa totalno razočarana. Kar nekaj, kar ene blodnje v glavi user posted image  Baaaa?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gotovo ste brale Kalipso...
7.8.2006 10:11:34   
Jacqueline
Jaz sem tud bila fulllll razočarana nad knjigo. Pričakovala sem nekaj čisto drugega. Tudi njene druge knjige Če, nisem prebrala več kot 50 strani. Mi je pa zelo všeč njena zbirka kolumn Brez filtra. Nekatere so prav fenomenalne!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gotovo ste brale Kalipso...
7.8.2006 10:12:50   
Anonimen
Sem brala, ja user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gotovo ste brale Kalipso...
7.8.2006 11:51:57   
baguSka
Men ce ze na zacetku nebi potegnla je sploh nebi naprej vec brala.. Ce ze na zacetku ne prtegne, potem jo kr zaprem.. Kalipse pa nism prebrala in je zdej tud ne bom.. Mam ze sama dost blodenj u glavi, ni treba da se natrpam se z njenimi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gotovo ste brale Kalipso...
7.8.2006 16:12:43   
Laubica
Jaz sem tudi poskusla brat Kalipso pa mi ni ratalo blaaaakkuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gotovo ste brale Kalipso...
8.8.2006 14:38:29   
Anonimen
Ja Kalipso tud men ni potegnila, sploh ne vem če sem jo do konca prebrala.....

Drgač pa berem Vesnine Kolumne v Evi .....mislim da (tam je pa čist ql).

A pol tud Če ni boh ve kaj? user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gotovo ste brale Kalipso...
8.8.2006 14:48:58   
arielca
Meni osebno tut ni všeč. In Če se sploh ne bom lotila. Meni se zdi njeno pisanje preveč 'kao intelektualno' in potem pogosto postane malo preveč banalno.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gotovo ste brale Kalipso...
9.8.2006 13:58:17   
Anonimen
Brala ja, in je res kar neki...... Sm tolk pričakovala, potem sem pa kar strani spuščala, ker je bilo tok brez veze user posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gotovo ste brale Kalipso...
11.8.2006 14:32:20   
sebtan
jaz pa sem bla totalno navdušena, kalipso je ful dobra blodnja, brala sm jo med nosečnostjo in mi je bla zakon!!!
sicer pa sem pred kratkim prebrala tudi ČE pa me ni lih prepričal...je kalipso bolša, tko da tisti ki kalipso ni ql, ne priporočam čeja....ah kako smo različni.....

_____________________________

˝I will give my doughter space to grow, dream, succeed, love but sometimes fail.˝

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?