|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grčija ali Kreta
10.2.2006 16:28:47   
niki5
Ste že bili na omenjenih destinacijah? Kje točno in kako je bilo? Vaše izkušnje?

Mi razmišljamo, da bi dopust preživeli v Grčiji ali Kreti (odvisno ponudbe), potrebovali bi pa dober hotel in primerno plažo, predvsem pa da je blizu hotela. Takrat bo naš najmlajši star dobro leto in pol. Starejši pa je 7 let, tako da bi raznorazni popusti tudi za starejšega otroka prav prišli.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grčija ali Kreta
10.2.2006 16:57:45   
Maček Muri
Kje natančno v Grčiji misliš? Misliš potep po celinski Grčiji? Kreta je pač eden od grških otokov - meni najljubši. Ampak mislim "pravo" Kreto in ne destinacije, ki jih ponujajo naše agencije. Odvisno pač, kaj želiš od dopusta. Če želiš kilometre peščene plaže in poležavanje okrog hotelov, potem je ponudba naših agencij pestra. Če pa želiš pravo Kreto, potem ti priporočam najem avta in gas čez cel proti vzhodni in  južni obali. To je to. Zame sanjsko.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grčija ali Kreta
10.2.2006 17:11:54   
ona78
Niki5, Piši mi na privat kaj bi želeli (kak hotel, nz, pol, datum odhoda...)
Tamali ima itak zastonj, večji pa tudi skoraj na vseh grških otokih!
piši user posted image


_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Maček Muri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grčija ali Kreta
10.2.2006 17:44:16   
Ro-La
Mi smo bili lani na Kreti, vse je bilo super......jaz bi šeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grčija ali Kreta
10.2.2006 18:25:20   
nejcko
Kreta je super, če nameravate kaj videti in tista varianta z avtom po Kreti je v ta namen najboljša. Če pa želite samo plažirati, pa je po moje bolje iti na kakšen drug otok. Kreta je namreč precej dražja od drugih otokov, pa še plaž nima tako zelo lepih, kot jih imajo drugi otoki.

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grčija ali Kreta
10.2.2006 21:56:16   
rija
Grčija ali Kretauser posted image

A ni Kreta v Grčijiuser posted image

Sicer pa ti predlagam Kefalonijo, krasne plaže, vseh vrst...blizu....Midva sva šla preko Intelekte, ki ima posebne ponudbe, da otroci v določenih hotelih letujejo zastonj. Ravnokar sem prejela njihov katalog, tako, da je najbolje, da si ga ogledaš. Imaš pa kar nekaj destinacij v Grčiji. Ali Lefkas, ki je podoben Kefaloniji, samo še zdaleč ne tako lep....

Pa lep dopust.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grčija ali Kreta
10.2.2006 22:08:25   
pety78
Sem bila na Kreti, na Santoriniju in na Krfu. Povsod je bilo super, vendar se mi zdi Krf fantastičen za družinice. Celega sva prevozila s skuterjem, plaže pa skalnate, peščene, mivka, ... Vse, kar ti srce poželi. Najamete avto in gasa. user posted image  

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grčija ali Kreta
10.2.2006 23:37:58   
KODA
Krfuser posted image user posted image .
Ko bo tamali prerasel alergije,bomo šli,prej pa ne,pa z svojim avtom.
Včasih,ko smo bili še brez otrok smo bili 2x letno tam.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.2.2006 23:46:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu niki5)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grčija ali Kreta
12.2.2006 10:04:01   
Anonimen
Krf je zakon!
Če te zanima kaj se javi!user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Grčija ali Kreta
12.2.2006 12:41:17   
malika
Midva z mojim sva obdelala že celo Grčijo(razen otokov) in bilo kam boste šli, ne morete falit, ker je povsod fenomenalno.Če se le da, bi ti svetovala, da se izognete velikim turističnim in hotelskim kompleksom, ker te znajo tam pošteno olupit kaj se financ tiče. V čisto vsaki vasici oddajajo smešno poceni sobe(tudi hoteli so), plaže so pa itak povsod fenomenalne.



_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Grčija ali Kreta
13.2.2006 21:04:59   
Pia73
Midva sva bila na Krfu še v najinih samskih časih. Bilo je fantastično.

S tako malim otrokom pa jaz ne bi šla v Grčijo. Ne še. Mi je bolj komot kam bližje s čim več pripomočki.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 12:25:53   
Skorpija
Celinska Grčija je noro lepa, ampak tam moraš veliko potovati, ker je ogromno stvari, ki jih je TREBA videti in z majhnim otrokom je to bolj težko... Od otokov pa definitivno Rodos...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 12:34:08   
Urša
A je šla katera z lastnim avtom na trajekt? Kako se je obneslo?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 12:57:20   
Moica
Krf je zakon user posted image  Tam je v bistvu naš drugi dom ... Potujemo večinoma s trajektom ... lani pa sva potovala s sinčkom dvakrat z avionom (ker je cenejše kot najet kabino na ladji .. je imel mali namreč še zastonj letalsko karto), moj je šel pa z avtom na trajekt. Priporočam!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 13:22:15   
viv_
Urša - ja, mi smo šli lani to varianto, ampak v Italijo (Reka - Bari). Letos gremo pa v Grčijo enako varianto - trajekt Benetke - Krf in nazaj Patras-Benetke. So pa trajekti dragi ko user posted image .

(odgovor članu Moica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 13:41:14   
Urša
Kje boste pa karto za trajekt kupil? A hotel si boste tle zrihtal al ko prideta tja? Jst neki na strani od Anek Lines gledam kolk bi pršla karta, da vidm če je kej cenej kot prek agencije... pa ne bi rekla. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 14:03:29   
viv_
Karto bomo zrihtali tukaj, v prostorih AMZS na Dunajski je ena agencija, ki rihta karte. Cene so iste, kot preko neta. Gremo pa s šotorom, tako da bomo kampe iskali skupaj. Šli bomo po Ionskih otokih (Krf, Lefkas, Kefalonija, Zakintos), tako da bomo na vsakem otoku v enem kampu. Skupaj bomo potovali 3 tedne.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 14:17:22   
Moica
Karto za trajekt lahko kupiš tudi v turističnih agencijah. Če greš z avtom na trajekt, se jo splača kupit prej. Nam jo vedno rezrvirajo v Grčiji, da ne plačujemo dodatnih stroškov AMZS-ju oziroma agencijam. Mislim pa, da so za posredovanje nazadnje računali okoli 3.000 SIT ...


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 15:28:52   
Urša
Waw viv, to ste si pa super splaniral! Mi letos še ne gremo, je Jaka premajhen, drugo leto pa z največjim veseljem!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Moica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 15:58:19   
niki5
jao meni kaj sem napisala.. to je pa tako ko imam polno glavo vsega pa sem mislila na nekaj, napisala pa narobe.. grčija (kreta ali kaj drugega, odvisno od ponudbe) ali turčija (za kar pa nisem več prepričana).

Ona78, se ti javim na privat.

Drugače pa imam rada aktivne počitnice, ampak se bom tokrat zadovoljila bolj s poležavanjem zaradi starosti drugega otroka..

Malo pozno sem se javila, sem bolj malo tukaj..

hvala vsem za info

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Grčija ali Kreta
14.2.2006 16:13:06   
Mariposa
Jaz sem bila na Krfu, Zakynthosu in Kreti. Meni osebno mi je bila najboljša Kreta, ker ima najboljši žur, tako da grem letos jeseni spetuser posted image

Če bi pa imela otroka, bi se pa definitivno odločila za otok Zakynthos, zaliv Laganas. Peščena dolga plaža, želve v morju, veliko ponudb za izlete z ladjicami , možnosti za raziskovanje otoka z avtom,...


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Grčija ali Kreta
15.2.2006 9:34:02   
viv_
Niki5 - midva sva bila v Turčiji še v času pred Mirno. Sicer nisva bila prav veliko ob morju, nekaj malega pa le... Meni je bil super všeč Olympos, kjer so taki luštni mali penzioni in hišice na drevesih... user posted image

URŠA - ja, drugo leto boste šli z lahkoto. Mi smo imeli prvo "avanturo" lani, ko je bila Mirna stara leto in pol in je bilo super. So slikce v albumu.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?