|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gradimo...montažno
2.9.2008 16:00:33   
Dadi
Moram malo povedat jasno in glasno user posted image

user posted image  Končno je nastopil dan D...Po vseh peripetijah od gradbincev so uspeli, in še to včeraj, narediti vsaj približno do konca našo klet.(začeli so 10. julija z izkopom). En del seveda so zasuvali šele danes okrog 3-eh. user posted image Naj povem da sem zelo razočarana nad gradbinci in nama je z možem žal da se ni moj sam lotil izdelave kleti. user posted image   Vse živce sva zmetala za njih.

Ampak pojdimo k boljšemu delu.

Danes nam hiško postavljajo montažerji. V 7- ih urah kolikor so na parceli, so zarisali, postavili pritličje, pol sem pa sama odšla po deco v vrtec tako, da ne vem koliko jim je še uspelo. Čez en teden naj bi že krovec pokrival streho. 
Mislim da mi tale zadnji mesec ni še nikoli minil tako hitro. user posted image

Če sem se malo bala kako mi bo hiša všeč, saj veste na načrtu je nekaj v realnosti pa drugo, je to zdaj popolnoma odveč. Hiška nama je všeč in verjetno se bomo selili vanjo prej kot v dveh letih, kot sva nameravala....

Slikce bom še dala v album, ker je zdej mož na terenu s fotičemuser posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gradimo...montažno
2.9.2008 16:59:16   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gradimo...montažno
2.9.2008 17:11:19   
lewinsky
Super!
Sem zelo vesela za vas! user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gradimo...montažno
2.9.2008 19:25:05   
Naja30
Super! user posted image

Najini plani so dosti podobni vašim. user posted image

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gradimo...montažno
2.9.2008 21:44:08   
anckabancka
Super! user posted image Naj vam hitro mine čas do vselitve. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gradimo...montažno
2.9.2008 21:44:32   
lelaval
Super user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gradimo...montažno
2.9.2008 23:08:08   
Dadi
No takole slikce so v albumu.user posted image So hitri tile fantje ni kej. Upajmo da bo vreme še naprej zdržalo...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gradimo...montažno
2.9.2008 23:12:53   
Anonimen
Lusno vam, da bi bili cimprej noter :).

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gradimo...montažno
2.9.2008 23:25:32   
rija
lepo....

ampak se res smešno sliši: "gradimo" montažno....

moj jim pravi zložljive hiše in noče niti slišati, da bi jo meliuser posted image user posted image user posted image

jaz pa mislim, da je to le zelo elegantno postavljena hiša brez večjih skrbi.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gradimo...montažno
3.9.2008 8:00:32   
Drnula
Dadi, vem kaj doživljaš. Ma je lepo, vsaj za nazaj se vedno spomniš kako je bilo lepo in razburljivo.
Mi smo tudi lani imeli take dogodivščine, izkopi in 15.7. začetek kleti, leseni del hiše so nama dostavili 26.9. .... zdaj smo že pet mesecev vseljeni. V tem času sem bila na porodniški in stalno na terenu ter v akciji z gradnjo. Zdaj sediva pred hišo, v senci hrasta in razmišljava ... pred  enim letom smo naredili izkop ... , pred enim letom je bilo lepo sončno vreme in sva varila izolacijo na klet ...

SREČNO!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gradimo...montažno
3.9.2008 9:01:20   
kawasakica
super - sem ful vesela za vasuser posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gradimo...montažno
3.9.2008 9:13:38   
Marogica
Dosti sreče v novem domuuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gradimo...montažno
3.9.2008 10:06:10   
Tinky
user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi imamo tudi končno hiško pod streho, sicer je pritlična in so v 4. dneh končali s sestaljanjem.
V začetku oktobra se selimo (upam) user posted image


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gradimo...montažno
3.9.2008 15:29:02   
Dadi
Hvala vsem za lepe želje..tisti ki ste to šli skozi poznateuser posted image . Drugače pa očitno bo tale hiša res v 5-ih dneh fertik. Danes so postavili mansardo in ostrešje.

Tako da sva danes z možem uživala v notranjosti-vsaj pritličja in si potrjevalauser posted image kako sva dobro naredila, da sva dala še eno okno več, da sva dobro razširila erker, da sva odprt strop pustila itd.user posted image
Če sem se bala da bo hiša majhna, je bilo odveč. Vse mi je res, res všeč in prostorno.
Vedno bolj in bolj in zaenkrat nama ni žal, da sva se odločila za Lumar. Upamo, da bo naprej potekalo vse kot mora.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gradimo...montažno
3.9.2008 22:15:00   
HuAnita
Mi smo tudi montažniki, ali kot mi praiv prijateljica, na 'instant hiši'.
Imamo pa tole

http://www.luxhaus.si/hisa_avg_2008/index.html

, danes, po 4 tednih gradnje, je notri že razpeljano talno gretje, samo še estrih, pa fasada je že tudi gor, od prejšnjega tedna, samo še ni fotk na netu...
Kako preprosto gre to, ne? Kako so se pa naši predniki mučili....user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gradimo...montažno
3.9.2008 22:16:23   
PikicaStonoga
Dadi, čestitke za hiško, še malo pa bova za vama, bova lahko delili izkušnje!
Daj mi povej, kje v albumu najdem slikce!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gradimo...montažno
3.9.2008 22:37:02   
lucika
dadi, čestitke tudi od mene!
mi smo tudi na instant varianti; decembra postavili, junija vselili. je bila gradnja sicer kratka, ampak tako intenzivna, da dosti dlje naše kondicije ne bi prenesle.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gradimo...montažno
4.9.2008 19:10:21   
Dadi
Pikica stonoga, klikni na ikonico za album pri mojem okvirčku in boš našla album...

Linka žal ne znam narest....

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gradimo...montažno
4.9.2008 21:22:17   
rainbow
Krasno, Dadiuser posted image user posted image user posted image
en dva tri boste noter in uživaliuser posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gradimo...montažno
5.9.2008 9:18:42   
Lu
Dadi čestitke tudi od mene user posted image user posted image Je pa res hecno za videt, kako ti kar celo steno postavijo, zalimajo,.... Mi poveš koli € vaju je prišla in koliko m2 imata? 

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Gradimo...montažno
5.9.2008 9:26:17   
jernejav
user posted image user posted image user posted image user posted image Veliko sreče v novem domeku!


_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Gradimo...montažno
5.9.2008 15:45:26   
Dadi
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

Dadi čestitke tudi od mene user posted image user posted image Je pa res hecno za videt, kako ti kar celo steno postavijo, zalimajo,.... Mi poveš koli € vaju je prišla in koliko m2 imata? 


Drugače nič ne limajo ampak zabijajo z žeblji, pritrjujejo z vijaki, pol pa edin folije air stop limajo-to pride tam pri oknih in vratih, in pri stikih s tlemi....

Dala sva 78. k € z vsemi spremembami (do IV. gradbene) - dodatna izolacija, boljša izolativna okna, naklon strehe...(osnovna cena je bila 75 k €) + seveda da ne štejem izdelave kleti, in nakupa parcele.

Astronomske številke, če se kdo javi za sponzorja ga prec vzamemo. user posted image

Kaj češ dom pač moramo imet.

< Sporočilo je popravil Dadi -- 5.9.2008 15:50:20 >


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Gradimo...montažno
11.9.2008 21:47:34   
PikicaStonoga
Dadi, kako daleč je hiška?
nama je danes Marles začel z montažo in pritličje s stropovi že stoji! user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Gradimo...montažno
14.9.2008 15:33:31   
NAJBOLJŠA
Punce, zanima me , ve k gradite montažne....Zakaj ste se odločile za montažno, in ali ste razmišljali o zidani po načrtu montažne?
Baje se bolj splača zidati , k pa montažno?...


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Gradimo...montažno
14.9.2008 20:17:06   
lucika
mi smo sešteli vse pluse in minuse....pa se odločili za montažno.
eno je, če imaš rešen stanovanjski problem, in potem zidaš in ometuješ in osušuješ in...par let. mi smo bili v najemu in nismo imeli časa. to je bil kr velik plus.

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?