|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Gre kdo v Baško vodo (TN Urania) od 15.8.... 11.8.2013 14:10:57
|
|
|
|
noranate
|
s katero agencijo pa greš in ali si že bila kdaj tam? lp
|
|
|
|
|
|
RE: Gre kdo v Baško vodo (TN Urania) od 15.8.... 11.8.2013 19:35:26
|
|
|
|
karmen83
|
Živjo. Gremo z agencijo Relax, bili smo že lani in nam je bilo super, letos so bile okoliščine take, da smo bili prepričani, da nam ne bo uspelo, pa se je vseeno obrnilo tako, da smo v zadnjem trenutku še ulovili zadnjo sobo in lahko gremo Joj, sem mislila, da se bo na RR našel še kdo, ki ga bo pot peljala na enak cilj, sem prav presenečena zdaj
_____________________________
6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubriki5 pomembnih prednosti potovanja z družinoDružinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...
Zadnje s foruma
LubeničkaVam je všeč ime Arian?Da (
24%)

Ne (
76%)
Število vseh glasov: 421Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!