|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   H2O parni čistilec..
22.6.2007 22:50:39   
princes
A ima katera tale nov parni čistilec H20..
Sem gledala reklamo po TV?
Kaj pravite?user posted image
http://www.topshop.si/index.asp?tn=productview&pid=26801&c=1572


Lep pozdrav

< Sporočilo je popravil princes -- 22.6.2007 22:52:51 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: H2O parni čistilec..
22.6.2007 23:02:58   
Anonimen
Meni se že par dni plete po glaviuser posted image  pa čakam, da ga bo katera kupila, da pove kako deluje.

(odgovor članu princes)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: H2O parni čistilec..
26.6.2007 18:43:59   
Maxica
Joj, mene so tudi totalno prepričali s to reklamo. Lih nekaj takega rabim. Mama je pred leti že imela nekaj podobnega ("čento gradi" se mu je reklo) in je bila super stvar. Ta iz top shopa mi pa sploh luštno deluje. Mož sicer pravi, da ni za zaupat tem izdelkom, ampak jaz ga kar nameravam naročit.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: H2O parni čistilec..
26.6.2007 19:10:17   
Anonimen
Meni je tud zanimivo sam jst se ga ne bi upala uporabljat na laminatuuser posted image
Če ga bo kkšna kupla pa laminat z njim čistla pa poročejteuser posted image

Tepih mam pa sam en drugje povsod laminat tko da ... pri nas se nam ne splača.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: H2O parni čistilec..
26.6.2007 21:31:50   
Jo@n
Mene pa zanima, če je katera z njim čistila fuge v kopalnici in kuhinji. Mislim zlasti talne, umazane od hoje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: H2O parni čistilec..
27.6.2007 14:01:33   
babri
tud mene zanima če deluje
-ko ga katera kupi naj javi


(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: H2O parni čistilec..
1.7.2007 22:02:59   
Ronči
Jaz sem ga naročila, zalogo pa dobijo šele v roku 10 tednov.
Je pa ena fora... ni za dobit pralnih krp za ta čistilec imajo pa "ugodno " ponudbo - 12 pralnih krp za 80€ če naročiš zraven tudi čistilec (ker se bodo te dve pralni krpi v kompletu lahko znucale in jih več ni možno dobit) ... tako da vse skupaj pride 185€+poštnina. Dajo pa na max 4 obroke.

(odgovor članu babri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: H2O parni čistilec..
1.9.2007 12:18:34   
zizi
Živjo, jaz sem nova članica in bi vam rada nekaj povedala o tem parnem čistilcu H2o. Naročila sem ga pred 3 meseci dobila pa pred 3 dnevi. Izdelek je zanič, če ga katera želi naročiti vam ga odsvetujem ker kakor je prikazano na tvju sploh ni tako. Ko želiš pomivati tla gre samo para ven in vse je samo mokro nič ne obriše kakor je treba, vodo spušča, spušča grd zvok in uglavnem je katastrofa. Mi smo ga lih kar zapakirali nazaj. Upam da sem bila kateri v pomoč.user posted image  

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: H2O parni čistilec..
3.9.2007 16:30:08   
ta.nja
O madona, jaz sem ga pa hotela kupit. Dobro da si tole napisala.

Lp

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu zizi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: H2O parni čistilec..
13.9.2007 14:18:26   
Shorty_
no mi ga ravno čakamo ga je tast naročil pa bomo videli kak je. a ima morda še katera izkušnje z njim?

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: H2O parni čistilec..
13.9.2007 16:01:21   
Ronči
neckerman ima 1500W ta 89 €, 900W za 40€

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: H2O parni čistilec..
22.10.2007 22:56:45   
mlavla
tudi mi smo ga naročili..in še isti dan vrnili...z eno besedo katastrofa, se strinjam z besedami, ki jih je zapisala zizi

lp

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: H2O parni čistilec..
17.11.2007 11:45:53   
vava
tukajle so punce kar veliko naklepetale na to temo:
http://kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=10938&besede=

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: H2O parni čistilec..
18.11.2007 19:32:07   
Majuska
Moja mama ima neko podobno "micko", mislim da se imenuje Eco in je malo bolj podobna sesalniku ... očisti zelo lepo, vsa stara umazanija s pohištva je šla stran. Resda je bila mašina takrat draga, ampak se pa obnese.

Pri Neckermannu si pa aparatur ne bi upala kupovat. Sem ter tja kake cunjice, kak pripomoček za kuhinjo, kaj drugega pa res ne.

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: H2O parni čistilec..
2.7.2008 10:51:37   
copka
Jaz sem bila proti, pa ga je moj kupil. Ko je puscala mokro sled, sem si mislila nategancija-itak.

Potem pa sem zacela razmisljat, da ni variante, da tudi posusi tla. Saj gre skozi isto krpo para, ki krpo namoci in posledica- valda ne more biti suho. Jaz sem ga ravnokar uporabila, saj je v koncni fazi ok, se mi vsaj ni treba sklanjat, mocit rok...tako, da ostane.user posted image  

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: H2O parni čistilec..
4.7.2008 20:32:13   
Anonimen
malo pozno pa vendar jz ga pa imam pa imava po večini laminat pa mi ne pušča nobenih mokrih sledi dobr obriše. jz sm zadovoljna z njim.

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: H2O parni čistilec..
13.7.2008 2:32:14   
hmm...
Jaz ga imam.

KATASTROFA!


Voda stoji na tleh!

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: H2O parni čistilec..
13.7.2008 15:04:27   
KRTR
jaz bi ga poslala nazaj in bi jim povedala svoje....to je pravi fop shopuser posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: H2O parni čistilec..
13.7.2008 17:14:43   
Lunc_a
ah,dajte malo pameti uporabljat.itak da bo mokro halo.
jaz ga imam in ga ne dam za nič.
a vam ni mokro ko pa greste s krpo čez al kajuser posted image
zelo lepo vse očisti

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: H2O parni čistilec..
14.7.2008 21:21:02   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

ah,dajte malo pameti uporabljat.itak da bo mokro halo.
jaz ga imam in ga ne dam za nič.
a vam ni mokro ko pa greste s krpo čez al kajuser posted image
zelo lepo vse očisti




Kadar jaz brišem z krpo ni nikoli dobesedno STALA VODA NA TLEH!

Tukaj je je pa toliko kot da bi deževalouser posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: H2O parni čistilec..
14.7.2008 22:27:02   
janca
Poglej mal nazaj. Ta tema je bla že kar nekajkrat obravnavana. Jst ga imam že kar nekaj časa. Z njim pomivam enkrat tedensko in sicer najprej parket, potem pa topli pod. Najprej parket zato, ker se krpa potem že zmoči in baje ni dobro za parket preveč vode. Pomivam tudi blakonske ploščice in pa seveda tudi v kopalnici in WC. Krpe večkrat zamenjam, odvisno od tega kolk so umazane. Je pa treba najprej posesati ali vsaj dobro pomesti. Men je za pomivati čist kul, mam hitro pomito. Za fuge ni, sem probala pri moji mami in jih sploh ne spuca dobr. Na kolena in žičnato gobo pa drgni. Tepihov in sedežne še nism probala, ker tepihov nimamo, sedežne pa nimamo umazane. Če je kakšen flek pa itak takoj veniš v roke in popucam. Tko da odvisno zakaj ga rabiš. 

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: H2O parni čistilec..
15.7.2008 21:50:08   
lindy
Tud men ni preveč všeč, res full vode pušča za sabo, edina dobra lastnost je, da res fajn razkuži s paro in očisti trdovratne madeže.
Ko končam s pomivanjem, pa morm še s suho brisačo pobrisat, ker res full vode pušča, zdej k ga glih mam ga uporabljam, čeprav ne velikokrat, za nakup pa ga ne priporočam!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: H2O parni čistilec..
16.7.2008 9:14:05   
taši84
moja mami je tut kupila unga za 40€ pr nekermanu pa je zanič tal ne posuši ampak sam poliva! vsega res ne smemo vrjet kar prikažejo v reklamah.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: H2O parni čistilec..
16.7.2008 10:21:42   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Meni je tud zanimivo sam jst se ga ne bi upala uporabljat na laminatuuser posted image
Če ga bo kkšna kupla pa laminat z njim čistla pa poročejteuser posted image



Midva že eno leto čistiva laminat s parnim čistilcem in zaenkrat je ok. Je kar mokro, ampak nazaj na krpo pa res ne grem.

Prej posesava, kar sva pa počela tudi, ko sva še navadno krpo uporabljala.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 16.7.2008 10:22:51 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: H2O parni čistilec..
23.7.2008 14:23:51   
Ryssa
Mi imamo to zadevo že kar nekaj časa. Sicer je zadeva ok, očisti res več kot navadna krpa. Sem delala preizkus, čisto sobo sem pomila z navadno krpo, potem pa še z h2o čez, pa je bila od h20 krpa čisto rjava.
Vodo začne puščat če ga imaš predolgo na enem mestu, v bistvu je treba s tem na hitro pomivat, ker če malo stoji je pa takoj luža. Drugače pa navadna mokra sled.
Jaz osebno ga nikoli ne bi kupila, tudi mama je razočarana in ga je želela že vrnit. S čiščenjem je sicer zadovoljna, ampak zadevo smo že dvakrat poslali na servis in že dvakrat dobili novega. Oba sta po domače povedano brez razloga crknila, v uporabi je ta mašina bila itak samo enkrat tedensko tako da preterali je nismo. So pa serviserji korektni, pridejo takoj po mašino in kar hitro smo dobili novega.
Mene pa moti tudi kabel, ki je za moje pojme prekratek pa tak bedasto visi, da se mi med čiščenjem mota okoli nog.
Aja, pa še to. Zadnjič sem poskusila očistit fuge v kopalnici, pa moram povedat da mi ni ratalo.
Čistim pa tudi laminat s tem, ampak le občasno, ker sem v eni sobi, kjer se je pogosto čistilo opazila, da so spoji laminata bolj vidni. Čist možno da je krivec h20.

V glavnem, sigurno se lahko z tem opevanim h20 kosa tudi kakšna cenejša mašina, ki jih je trenutno kar nekaj na tržišču.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?