|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HELP!!! A je še ktera tu
20.8.2005 23:08:55   
Nia30
Šit, šit, šit, ravno danes mam ovulacijo in me ful razganja in sva z :love: :sloncek::sloncek::sloncek: in je kondom do amena razneslo!!!! Kaj naj naredim ker jutri je namreč nedelja in ne morem h gin. Ker če se v prvo prime še ta tretja beba me bodo na šihtu gor obesli. Aaaaaaaaa, čist sem panična, se počutim ko kaka najstnica. Čeprav misel na tri bebe sploh ni slaba, sam ne še zdaj, mal kasneje. Kaj naj nardim, da se neu prjel. Se mi zdi da kar čutim kako en fantek-spermij proti mojmu jajčecu šiba :)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   HELP!!! A je še ktera tu
20.8.2005 23:13:03   
moni30
Mislim, da ni problema če počakaš do ponedeljka in greš do G. po tiste specialne tabletke. Pač povej ji kaj se je zgodilo, pa ti jih bo dala, dobijo se pa samo na recept.
V glavnem nič ni prepozno, če greš v ponedeljek. Pa brez panike.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   HELP!!! A je še ktera tu
20.8.2005 23:14:55   
Nia30
A si ziher, da se lahk počaka do ponedeljka, ker lupinico in kengutujčka smo že prodali :)-
a ni treba to v roku 24 ur porihtat?

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   HELP!!! A je še ktera tu
20.8.2005 23:18:22   
moni30
Ne mislim (100% nisem), da se da v enem tednu porihtat. Obstaja pa ena stran, kjer ena zdravnica mladostnicam odgovarja, pa bi lahko ta odgovor tud tam našla. Samo ne vem kako se imenuje. Vtipkaj v Google nosečnost, pa ti bo vse ven vrgol. Odgovarja pa ena zdravnica, ki ji je ime Simona. Upam da boš našla, ker se zdaj res ne spomnim.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   HELP!!! A je še ktera tu
20.8.2005 23:21:29   
Nia30
OK, hvala, grem mal iskat

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   HELP!!! A je še ktera tu
20.8.2005 23:21:44   
moni30
Evo našla http://www.sb-ms.si/forumi/index.php?action=vthread&forum=1&topic=90

Samo malo prebrskaj, pa boš sigurno našla ta odgovor.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   HELP!!! A je še ktera tu
20.8.2005 23:28:29   
Nia30
Jaz sem tud neki našla, tole piše:

"Za urgentno kontracepcijo sta potrebni dve tabletki. Prvo je treba vzeti čimprej, najkasneje 72 ur po spolnem odnosu brez ustrezne zaščite. Drugo je treba vzeti čez 12 ur oziroma največ 24 ur po prvi tabletki (gl. sliko). Če v dveh urah po zaužitju tabletke pride do bruhanja, je priporočljivo vzeti še eno tabletko. Za to ti mora ginekolog predpisati še eno škatlico tabletk. "

Sam, da si ne bom do ponedeljka že premislila in pol upala na dve črtici :)-




(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   HELP!!! A je še ktera tu
21.8.2005 8:19:05   
Maša26
Kakšni kontra problemi :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   HELP!!! A je še ktera tu
21.8.2005 11:17:56   
Anonimen
ja prav res :)
jaz bi rano v drugo smer vriskala, če bi se nam to zgodilo :) se nam pa še brez kondoma noče :)

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   HELP!!! A je še ktera tu
21.8.2005 13:48:19   
Nia30
:):) Zdaj, ko sem zadevo prespala me sploh ne mika več, da bi šla jutri h gin., bi raje kr počakala in če bo bo, če ne pač ne :)- Se že vidim na morju s tremi otroci :bravo::zajcek:

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   HELP!!! A je še ktera tu
21.8.2005 16:08:18   
KMALU
Pejt na urgenco pa bos takoj dobila tabletke za po odnosu- ni vazno ce je nedelja

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   HELP!!! A je še ktera tu
21.8.2005 16:09:12   
KMALU
drugace pa imas casa 72 ur, da vzames to tabletko...

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   HELP!!! A je še ktera tu
21.8.2005 18:33:50   
stuhica
mislim ko bi še nam tko ratalo bi blo pa to idealno mi se pa brez kondomčkov trudimo pa ni nič pa s tabletkami pa no ja mal se je ponesrečilo ....

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?