|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HSG
25.4.2007 11:46:04   
Anonimen
Pozdrav. mene pa nekaj zanima ima mogoče katera izkušnje z HSG in ali je katera še v istem ciklusu zanosila, čeprav pravijo da v istem ciklusu naj nebi zanosil zaradi sevanje.? je kaj narobe če v istem ciklusu zanosiš na kaj lahko vpliva npr. prosim če mi odgovorite tiste, ki imate s tem že izkušnje.
pa da čimprej zagledate user posted image

HVALA!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HSG
25.4.2007 14:19:58   
T1979
Jaz sem sedaj že 3 mesece po HSG-ju pa še vedno nič.
So pa na forumu dekleta, ki so zanosile že v prvem mesecu, torej takoj po HSG-ju.
Srečno tebi in upam, da tudi jaz kmalu zagledam user posted image .
Lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HSG
25.4.2007 14:57:52   
Sandra-4
Jaz sem drugi mesec po HSG, histero in laparo - pa tudi še ni nič

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HSG
25.4.2007 17:26:33   
luna68
Tudi jaz se pridruzujem,sem po HSG in ravno te dni je ovulacija,pa sporocim kako bo...ce bo seveda! Srecno vsem,pa cim vecuser posted image >Lp

(odgovor članu Sandra-4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HSG
25.4.2007 17:27:49   
hokejistka
Jaz sem zanosila v istem ciklusu kot HSG. Samo ti ne vem povedati, kako se bo stvar končala, ker imam prvi pregled šele 16.5, ko bom že v 9. tednuuser posted image (ZM 16.3). Če gledaš na sevanje, potem nikoli, ko greš na rentgen v tistem mesecu ne bi smel zanositi, to pa meni ni logično. Sploh pa v enih bolnišnicah pravijo, da lahko takoj, v Lj, da ne smeš. Kdo bi vedel. Pušenjak pravi, da če gre za kakšne napake, bo šlo samo naprej.
Veliko sreče!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HSG
25.4.2007 17:28:04   
blanč
Jaz že pol leta po hsg pa nič. Sem pa malo pred umetno opl. in upam, da zdaj pa bo


(odgovor članu luna68)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HSG
25.4.2007 21:53:20   
1976X
i, ko greš na rentgen v tistem mesecu ne bi smel zanositi, to pa meni ni logično. Sploh pa v enih bolnišnicah pravijo, da lahko takoj, v Lj, da ne smeš. Kdo bi vedel. Pušenjak pravi, da če gre za kakšne napake, bo šlo samo naprej.


Jaz sem bila na HSG v ponedeljek, 23.04.2007. Dr.Merlo je rekel,da naj gremo sedaj kar v akcijo saj so tisti dnevi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HSG
30.4.2007 17:23:22   
stunfek
Ja, večina žensk, ki jih jaz poznam, so šle v akcijo še isti cikel. Navodila, so, da 24ur ne sme nič v nožnico. Ne kakšen tampon, nič seksa. POtem pa akcija. Menda je količina sevanja za HSG še manjša kot pri običajnih rentgenih in čisto nenevarna. Ko bom jaz šla se bom kar tega držala in bomo šli v akcijo isti cikel. Razen, če mi ne bodo na samem postopku drugače zabičali user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu 1976X)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HSG
30.4.2007 17:34:12   
monikap
Stunfek a ti si se že naročila na HSG?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HSG
2.5.2007 15:36:25   
sarcy21
jaz ga imamm jutri user posted image

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: HSG
2.5.2007 15:45:46   
bumbum
U, Sarcy21, stiskam pesti, da bojo izvidi super! Pa nič se bat, ker ni noben bav bav!!!
Pa ne pozabi jih spomnit, da bi mela nekaj proti bolečinam. Saj po navadi se sami spomnijo, ampak za ziher.
Drži se in sporoči kako je bilo!
Kam pa greš na HSG?

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: HSG
3.5.2007 14:34:09   
stunfek
sarcy, kako je bilo na hsg-ju?
jaz ga imam v petek, 11.5. v Ljubljani...
kaj pa monikap? kdaj si dobila datum?

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: HSG
4.5.2007 12:04:28   
sarcy21
Pri meni vse super, ni bolelo edin mogoče kasneje samo sem kar malo samo kriva k sm šla na sprehod iz kliničnega do Šmarne goreuser posted image , sam mi je res pasalo hoditi user posted image  Drugače pa se je malo zavleklo smo smo se mele punce kar fino pred čakalnico (nas je bilo 5) in smo debatirale in se mal nasmejale pa tako. Ker pač je bilo za čakat Pintarjevo smo šle pač z eno še na kavo (čeprav bi mogle bit tešče ampak je blo vse ok ) z drugo smo šle pa pač potem na kavo po izvidih.

Samo je bilo malo smešno k smo skupaj sedele in je lepo po vrsti prnesla izvide in vse takoj pogledale pa je rekla sestra, ja kaj boste zdej gledale al mene poslušale user posted image , nas 5 smo se dobro ujele in je res čas k smo morale čakati hitro minil (čakale smo od 8 30 - neki čez 11 je šele prvo notr poklicala)

Ni pa nič strašnega res nekaj čutiš kot nekakšen vakum, ni pa nič boleče (vsaj pri meni ni blo) pa še fulll se trudijo da bi te zamotile med tem ko ti dajejo kontrast (smo fulll debatiral) k je bla pa prva slikca je pa Dr. Pintarjeva pri meni rekla no ja sej to smo pričakovali super jeuser posted image  

< Sporočilo je popravil sarcy21 -- 4.5.2007 12:06:34 >


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: HSG
4.5.2007 13:29:54   
stunfek
u madonca, si se pa nahodila! :) to je pa "orenk" pohod...to bi te kaj bolelo že če ne bi imela nobenega posega :)
Aha, se pravi, da si bila v KC Ljubljana. Kaj so pa rekli, kar se tiče slončkanja? Koliko časa moraš počakati? Pa še to me zanima, kateri dan ciklusa si imela hsg...moj bo šele na 11 dan, kar se mi zdi pozno.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: HSG
4.5.2007 16:11:30   
bumbum
Stunfek, jaz sem mela HSG mislim, da na 14. oz. 13. dan. Ni pozno, če je na 11.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: HSG
4.5.2007 16:18:01   
monikap
Pozdravljene še se jaz javim in sporočam da imam HSG v četrtek in sicer na moj 12 dan ciklusa.
Stunfek a ti pa imaš v petek a ne?
Bumbum kdaj si pa po HSG začelauser posted image user posted image in kdaj te spustijo domov?

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: HSG
4.5.2007 16:19:23   
renata nana
stunfek jaz sem imela HSG na 11 dan ciklusa.

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: HSG
4.5.2007 16:21:46   
Miss Piggy
Jaz sem v prvem ciklusu po HSG zanosila, vendar je na žalost odmrl in sem morala na čiščenje. Mogoče je bilo tudi bolje tako, saj so mi s HSG ugotovili pregrado na maternici, ki so mi jo kasneje odstranili. No sedaj imam dva zdrava fantka.

Poznam pa kar neka žensk, ki so takoj po HSG zanosile.

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: HSG
4.5.2007 16:25:35   
renata nana
Elis@ kakšne pa si imela znake pred nepričakovano menstruacijo?

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: HSG
4.5.2007 16:28:51   
Miss Piggy
Kokr se spomnim - boleče prsi, zaspanost in pa sumljiv rjav izcedek. Najprej sem mislila, da je M, ampak je bilo tega izcedka zelo malo. Tako je bilo pri prvi nesojeni in pri ostalih dveh nosečnostih.

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: HSG
4.5.2007 17:48:06   
stunfek
renta nana...kje si ga pa opravila? A si še isti ciklus delala na user posted image ? Kolk nazaj? A preveč sprašujem? user posted image

monikap...superca...no, potem boš še pred menoj fertik :)

Meni se zdi na 11.dan pozno samo v smislu, da je kmalu zatem moja O in bom morda zaradi tega morala spustiti cikel, sicer mi je pa ok. Po mojem bova 3 dni se šparala potem pa akcija.

sarcy21...kakšno je navodilo v ljubljani glede nezaščiteneag slončaknja po HSG?

Juhuhuuuuu vikend je spet tu :) Imam 3 naloge za a vikend...sestaviti omaro, ki sva jo kupila za v spalnico, narediti poročila za službo (3 vrste) in v red dati vse obleke, ki ležijo po kupih...že eno leto sva vseljena v hišo, pa sva šele sedaj kupila omaro user posted image . To slednje bo največji zalogaj, ker sovražim rihtat cunje!




_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: HSG
4.5.2007 20:11:11   
renata nana
stunfek jaz sem bila na HSG v ljubljani. nam so tam povedali da tri dni sploh nesmemo imeti spolnih odnosov potem pa v tistem ciklusu zaščitene zaradi sevanja, vendar pa sva midva počakala tiste tri dni potem pa sva šla v akcijo brez zaščite. jaz sem imela 8.4. menstruacijo 19.4. pa sem bila na HSG sedaj pa bomo videli, če že ni bilo prepozno za oploditev , če ne zdaj pa upamo, da naslednji mesec rata, user posted image ne pričakujem je jutri 5.5.
lep pozdrav in da čimprej zagledaš user posted image user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: HSG
4.5.2007 20:46:33   
stunfek
Držim pesti renata nana, da je ratalo :) Jaz mislim naredit identično. 3 dni nič potem pa akcija. Tako bi morda ravno še ujela ovulacijo. Bomo videli. Če greš na FF forum bereš, da v Ameriki vsem ženskam rečejo, da 24 ur nič, potem pa normalno v akcijo.
Še nekaj sem pozabila vprašati. Meni je dal moj G eno canesten vaginaleto,ki jo moram vstavit en dan pred HSGjem. A je še katera imela kaj takega. Mislim, da gre za preventivo, da ne pride do vnetja?!?



_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: HSG
4.5.2007 20:56:41   
renata nana
ne jaz nisem dobila nič. in slišala tudi nisem nič o tem.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: HSG
4.5.2007 21:29:51   
monikap
Stunfek ja bom en dan pred tabo konec svečko pa sem tudi jaz dobila in si jo moram zvečer pred pregledom vstavit.

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?