|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 13:41:12   
bobek05
Tolikokrat berem v vseh teh revijah kako pomembne so mamice za svoje angelčke, še posebej ko so tako majhni kot je naš Anej (jutri bo star 5 tednov) - vso to navezovanje stikov pa dojenje in kaj vem kaj še vse..

Potem se ob vsem tem spomnim še številnih prijateljic - mamic, ki imajo doma 2-4 leta stare nadobudneže in skoraj vse so me že med nosečnostjo strašile kako hudo je biti starš - ni več časa zate, pa za partnerja, pa neprespane ure, neprestano prilaganjanje, ... skratka ah in oh..

Mogoče je res manj časa zame in mogoče še nimam toliko izkušenj, glede na to, da je moj angel še izjemno majhen, ali pa tako zelo priden 9nebesa , vsekakor pa gre velik del zaslug za moje dobro počutje mojemu možu.. Ne poznam moškega ali očeta, ki bi bil tako predan svojemu otroku, kot je svojemu sinu moj mož..
Ker se ne dojimo več (oz. zelo malo), ponoči vedno on bedi ob njem, ga hrani in zaziblje nazaj v spanec. Zgodaj zjutraj potem prevzamem jaz (sva pač izdelala tak urnik, ker je njemu lažje vstat ponoči, meni pa zgodaj zjutraj), čez dan pa se menjujeva (na srečo ima tako super službo, da lahko dela doma). Tudi hrani ga dostikrat on, Anej najraje podira kupčke pri svojem atiju (midve z babico se kar namučiva :)- ), ga previja, se pogovarja in igra z njim, mu poje, ga kopa .. skratka, včasih se mi celo zdi, da se okrog njega znajde bolje kot jaz (mene včasih kakšna stvar pretirano skrbi za našega angelčka :ups: )..

Svojemu možu sem neizmerno hvaležna.. vem, da bi očetje NAJ vse to počeli, ampak številni tega ne počno in vso breme odgovornosti preložijo na ramene otrokove mame oz. svoje partnerice.. Mojega moža pa nikoli ni treba prositi, da popazi na malega ali da ga nahrani ali kaj podobnega. Njemu se zdi samo po sebi umevno, da skrbi zanj, ga carta, mu češe laseke in čisti noseka :bravo:

Tako vedno najdem čas tudi zase, pa da skočim kaj na RR ali postorim kakšno malenkost... Ob vsem tem mu uspeva cartati še mene! Zame je najboljši moški, mož in očka na svetu!!!

Le kaj bi jaz brez obeh mojih moških ...?

Bobek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 13:45:03   
Anonimen
tisin očka, moj mož je isti! hvala mu! :):rozica:

lp, lara

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 13:48:33   
snorlax
Bobek, a ga posodiš kdaj pa kdaj?:)- Za popazit tamalega, pa previjat, ne za kaj druga, da ne bo kake zamere?!:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 13:54:10   
ena mama
:bravo:, lepo je prebrati tak post.

Lepo se imejte in crkljajte drug drugega še naprej.:)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 13:54:30   
Annny
Lahko napišem samo enako:rozica:

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 14:51:48   
CatJa
:bravo: ocka! :rozica:

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 14:55:28   
Evelina
Srečo imaš, in lepo je da si hvaležna za to, kar ni samo po sebi umevno.
Moj je prvega otroka tudi rad kopal, malo manj pa previjal, čeprav je to počel. Pri drugem otroku pa če se pokaka, reče samo "fuj, previj jo, pokakala se je". Nato pa vpraša če se je fejst pokakala. To ga pa vedno zanima - ha, ha.

Ponoči pa ni rad vstajal, češ da ima on drugi dan odgovorno službo in ne more zaspan delat. Pri obeh je približno en mesec po porodu šel spat v drugo sobo, jaz pa v jok. Pa sem se potolažila, ko sem videla da so takšni v večini.


(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 16:09:00   
urbancek
Evelina, ne se sekirat zaradi odhoda iz spalnice, se vsaj ti v miru naspiš, kolikor se da pri majhnem otroku, vsaj mož ti ne smrči zraven in te budi iz prepotrebnega spanja. Bo že prišel k tebi in to še zelo rad ko ga bo srbelo.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 16:21:44   
Anonimen
Tudi moj je tak kot tvoj, Bobek.
Res je veliko lažje, ko imaš nekoga, ki ti pomaga.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   HURA za očka...!!!
20.7.2005 16:39:36   
rija
moj pa bo tak.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   HURA za očka...!!!
21.7.2005 16:23:04   
Pupica
tut našega očka bi prepoznala v tem:bravo::bravo::bravo:
Res je občasno lepo prebrati kaj takšnega.Jaz sme mojmu nadvse hvaležna za vso njegovo pomoč.9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   HURA za očka...!!!
21.7.2005 22:16:41   
Erdbeere
Moj zlati možek in še bolj zlati očka je tud tak

Hvala ti 9nebesa

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   HURA za očka...!!!
22.7.2005 8:11:54   
Bina01
Bravo za takšne očke.
Lepo je prebrati tudi nekaj lepega.:sloncek:

Tudi moj je zlat. Res, da je med tednom bolj malo doma zaradi službe, ampak ko zvečer pride najprej pogleda otroka. Tamalo vzame v naročje in gre k starejšemu se pozanimat kakšen je bil njegov dan. Ukvarja se z njima 100%. Tako sem tud jaz bolj spočita.
Le ponoči ne vstaja, ker dojim in ne vidim smisla zakaj bi še njega budila.

Hura naši ateki.:love::love::love:


(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?