|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Herbalife
15.7.2007 21:37:06   
Boni3
Zanima me,če ima katera kakršnekoli izkušnje s tem? Dobre ali slabe. Da nebi deleli nepotrebne reklame lahko tudi na zs.

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Herbalife
15.7.2007 21:39:34   
Barči78
Tole je nam ena punca pisala, če ti kaj pomaga, sama pa ne poznam.


Hojla punce!!
HERBALIFE ni dieta ampak zdrava prehrana.Vsako telo potrebuje vlaknine,ki pa jih mi vekakor premalo zaužijemo.vlaknine delajo telesu oz. uravnavajo delovanje prebavil in bolj absorbiraš hrano,ki si jo pojedel.HERBALIFE prodaja kapsule,ki jih zaužiješ pred vsakim obrokom,tako,da tvoje telo vzame tisto kar potrebuje in si ne dela zalog.Lahko si delaš razne šejke,ki jih imajo v različnih okusih.Iz tega šejka si lahko narediš tudi palačinke.Imajo tudi čokolado,ki je čisto istega okusa kot navadna in jo lahko poješs za malico.
V vsej te zadevi je glavno to,da dovolj piješ na spuščaš obrokov na vsake 3ure moraš jest.
Za zajterk je jabolko premalonpr si narediš jogurt z 1,5 maščobe in notri nadrobiš SUNNY BISK. Za malico si narediš šejk Od HERBALIFETA IN si sit.
Tukaj na herbalifetu ti naredijo prav jedilnik za cel dan,zmerijo ti maščobo in ta spremljajo,koliko si shujšal......

V glavnem punce pri meni zadeva deluje in tudi pri mardsikateremu je npr: moj svak je shujšal 20 kg v 6mesecih. 

lp URSKULA

< Sporočilo je popravil win -- 1.2.2008 11:52:22 >


_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Herbalife
16.7.2007 12:45:48   
Bejba
Kje pa bi lahko jaz to Urskulo kaj vprašala?
Zanima me kje se to naroči in koliko stane?

LP;B

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Herbalife
16.7.2007 13:01:08   
Barči78
evo, tukaj ji lahko pošlješ ZS

urskula

titleAndStar(14,0,0,false,"","")
user posted image  
Objave: 14
Član od: 17.6.2007
Status: odsoten user posted image


< Sporočilo je popravil win -- 1.2.2008 11:53:47 >


_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Herbalife
16.7.2007 13:08:44   
Bejba
Hvala user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Herbalife
16.7.2007 13:12:35   
baguSka
V glavnem punce pri meni zadeva deluje in tudi pri mardsikateremu


Tudi pri meni odlicno deluje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz sem v prvem mesecu zgubila 8 kg. Zdej pa ze 14 'zabusavam', ker sem bla na operaciji in se mal gresim... oz se ne drzim urnika, ki sem ga dobila. Ampak kile pa se nobene nisem pridobila.user posted image

Ta zadeva je kar precej draga, ampak za tistega, ki se je odlocil za zdrav nacin prehranjevanja v glavi, je to definitvno zmagovalna kombinacija!!!

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Herbalife
16.7.2007 13:19:31   
Bejba
BaGuska, a niso to kapsule, ki jih vzameš pred hranjenjem? A to je dieta, ki ti jo predpišejo al kaj? Daj kaj več napiši prosim, lahko tudi ma zs.

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Herbalife
16.7.2007 13:29:55   
baguSka
Ne niso kapsule.

Imas vec stvari. Imas sejke, kot je ze ena napisala, katerega si naredis 2x dnevno in je pac nadomestek obroka s katerim telo dobi vse kar potrebuje.
Pred vsakim glavnim obrokom (torej pred zajtrkom, kosilom in vecerjo) vzames stisnjenko fibre (vlaknine), ki ti naredi oblogo na prebavi in ti telo zato absorbira iz hrane ves potrebni material, ostane pa 'odplakne'. Po vsakem glavnem obroku, pa imas se vitamine, ki jih prav tako telo potrebuje in pa se druge stisnjenke, ki jih vzames po zelji. Jaz imam vec teh, ki mi pomagaju pri hitrejsem kurjenju odvecnih mascob. In pred zajtrkom in kosilom pijem se poseben caj, v katerem je mesanica teina in kofeina.
Je pa tako, da dobis tudi spisek vseh prepovedanih jedi in priporocljivih jedi in se moras tega kar se da drzat. Jaz sem in tja sicer se vedno pojem karkoli kar mi je vsec, vendar pa pazim, da to ni vsak dan. Torej na splosno se glih nisem odpovedala hrani, ki jo imam rada, sem pa skenslala cvrtje, krompir, sladkor, kruh, testenine, riz... Kar ima pac najvec balasta in najvec kalorij. To je tudi ena izmed prioritet, ko grem v stacuno. Odkar sem namrec na Herbalajfu vedno v stacuni pogledam kolk ma kaksna stvar kalorij.
Herbalajf je u bistvu poseben program in nacin prehranjevanja in nikakor ni nek shujsevalni program. Samo nacin prehranjevanja se spremeni v zdravo zivljenje. Kar pa seveda posledicno zelo veliko pomeni za zdravje. Jaz sem bla npr prej zelo pogosto bolana, prehlajena... Odkar sem na Herbi pa niti kihnila se nisem. :))) Cist zares! Edino teh 14 dni zdej, ko sem po operaciji in ker malo zanemarjam tole... se ze zacenja poznat, da sem brez energije in skoz utrujena in zaspana... Tko da se s tem tednom spet zacnem z zdravo prehrano!!!:)))

LpT.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Herbalife
17.7.2007 11:24:22   
Bejba
Baguska hvala za tako obširno razlago user posted image .

LP; B

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Herbalife
17.7.2007 12:13:28   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Bejba

Baguska hvala za tako obširno razlago user posted image .

LP; B


Welkm.user posted image

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Herbalife
17.7.2007 13:49:15   
Boni3
Uf,hvala za razlago. Si napisala,da si že prvi mesec 8 kg shujšala,zdej me pa zanima,a si imala ful preveč kil?
Mislim,jaz jih moram shujšat vsaj 7,da bom imela itm v mejah normale,,kaj šele,da bi imela dobro postavouser posted image
Kje si pa nabavila,a si se obrnila direkt na distributerje al kako? Sem firbčna sej vem,ampak me firbec....Me pa veseli,da si zadovoljna!

user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Herbalife
18.7.2007 14:50:54   
Naty_ka
Jaz sem v enem mesecu shujšala 5 kg s herbalifom in v pasu izgubila 6 cm. Brez da bi karkoli črtala iz jedilnika. Mogoče bi lahko še več, a mi je 5 kil dovolj.
Zadeva je pa res draga in ker sem ostala brez službe, sem morala za zdaj tudi prekiniti s tem.
Bom pa definitivno nadaljevala ko mi bojo finance to dopuščale.

Veliko sreče.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Herbalife
19.7.2007 11:39:09   
dalinc
prosim, če mi poveste kje se to lahko nabavi ali številko kontaktne osebe

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Herbalife
20.7.2007 7:46:27   
a&m
Pozdravljene!

Ze zgoraj so nekatere vse lepo opisale.

Herbalife je vsekakor zdrav nacin prehranjevanja, in za tistega, ki ima res zeljo shujsati zmagovalna kombinacijauser posted image  Baguska.

Postopek:

_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu dalinc)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Herbalife
20.7.2007 7:55:32   
a&m
Nadaljujem, ker me sem prehitro pritisnila:

Na zacetku se naredi brezplacna welness ananliza ter merjenje mascobe v telesu.Na podlagi pridobljenih podatkov o tezavah se naredi primeren jedilnik.

Potrebno se je drzati razmaka v obrokih , ter  pitje zadostne kolicine vode cez dan.

Glede samega programa, pa je odvisno od vsakega posameznika in njegovih tezav.

Zadeva resnicno deluje in je uspesna, torej ce zelite biti zdravi in srecni, poskusite.

Moj moz je shujsal v 3 mesecih 22 kg, jaz sem pa pred 3 meseci rodila drugega sincka in sem ze na prvotni  tezi. 

Seveda da o dobrem pocutju ne govorim!!!


Zelim vam lep soncen dan !!!!!user posted image

Marusa


< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 7.12.2007 21:55:19 >


_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Herbalife
21.7.2007 17:50:25   
crci06
smo o ceni že kakšno rekle?

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Herbalife
25.7.2007 8:33:03   
corfu
A je kakšna ovira če dojiš?

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Herbalife
25.7.2007 12:06:34   
a&m
Pozdravljeni!

Izdelki so priporocljivi tudi v nosecnosti, zato ni nobene ovire ce dojite.

LP

_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Herbalife
25.7.2007 13:38:41   
corfu
Hvala za odgovor.

LP

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu a&m)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Herbalife
25.7.2007 14:18:31   
bumerang
A vam lahko malo denarja prihranim? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO:
Pred vsakim glavnim obrokom (torej pred zajtrkom, kosilom in vecerjo) vzames stisnjenko fibre (vlaknine), ki ti naredi oblogo na prebavi in ti telo zato absorbira iz hrane ves potrebni material, ostane pa 'odplakne'.

To je iz prehranskega vidika živa bedarija. Če so to vlaknine, potem povzročijo kvečjemu  to, da poješ manj hrane, ker si zaradi vlaknin prej sit, in sitost traja dlje časa. Da pa bi vlaknine naredile oblogo in da telo potem absorbira samo "potrebno", "odvečno" pa odplakne, pa je bedarija na kvadrat. Obstajajo seveda ZDRAVILA (na recept), ki povzročajo zmanjšano absorbcijo hranilnih snovi ampak vseh, ne le "nepotrebnih". In Herbalife zdravilo zagotovo ni!

Pred leti so v lekarni prodajali tudi kapsule, narejene iz alg, ki si jih prežvečil in pogoltnil, spil kozarec vode, v želodcu pa so so se potem napihnile in ustvarile brezkalorijsko gmoto, ki je zmanjšala občutek lakote.
Definitivno bolj učinkovito kot kakršnekoli vlaknine v tabletah.


IZVIRNO SPOROČILO:
Po vsakem glavnem obroku, pa imas se vitamine, ki jih prav tako telo potrebuje in pa se druge stisnjenke, ki jih vzames po zelji.

In kdo ti garantira, da telo te vitamine absorbira? (Si predstavljam, da tej vitamini stanejo 3x več kot katerikoli vitamini, ki jih dobiš na tržišču, in da so definitivno bolj "učinkoviti" od ostalih. user posted image )
Tako vlaknine kot minerali in vitamini se za telo najboljši hrani nahajajo v sadju in zelenjavi.

IZVIRNO SPOROČILO:
In pred zajtrkom in kosilom pijem se poseben caj, v katerem je mesanica teina in kofeina.

Tein in kofein sta eno in isto!

IZVIRNO SPOROČILO:
Je pa tako, da dobis tudi spisek vseh prepovedanih jedi in priporocljivih jedi in se moras tega kar se da drzat.

Jaka dieta. user posted image  Tako shujšaš tudi zastonj.


IZVIRNO SPOROČILO:
Herbalajf je u bistvu poseben program in nacin prehranjevanja in nikakor ni nek shujsevalni program. Samo nacin prehranjevanja se spremeni v zdravo zivljenje.

Kaj pa je, če ni shujševalni program? Način življenja? Za celo življenje? user posted image


IZVIRNO SPOROČILO:
Izdelki so priporocljivi tudi v nosecnosti, zato ni nobene ovire ce dojite.

No, če je bilo prejšnje samo praznjenje žepov, je to hudo napačna in zdravju škodljiva informacija. Zaradi te sem se tudi odločila, da napišem to sporočilo, sicer verjetno ne bi.
Pri vsakem hitrem hujšanju, pravzaprav pri vsakem, pri hitrem pa še posebej, se v telesu maščobe pretvarjajo v ketone, ki v večjih količinah povzročajo velike težave, v skrajnih primerih tudi zastoj srca. Ker se ketoni izločajo z vsemi telesnimi tekočinami, jih preko mleka dobivajo tudi otroci, ki mleko pijejo.  

Saj nisem proti hujšanju, sem pa proti pranju možganov.
Definitivno se da shujšati z nadomestki, ki jih uporabljamo namesto glavnih obrokov (mimogrede, prodajajo tudi Enemon, ki je enaka zadeva kot Herbalife, cenovno pa verjetno precej bolj ugoden), ampak ne mi potem pisat, da je to način življenja in vse kaj drugega kot ostali izdelki, ki so na tržišču.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Herbalife
27.7.2007 13:25:21   
Boni3
Je fino,da smo si različni,ker sicer bi bil dolgčas. Me je semo nekaj mičken zmotilo in sicer,ketoni se v velikih količinah ižločajo v kri le v primeru,ko se iz prehrane črtajo popolnoma vsi OH,škrob,vlaknine (se mi zdi da je bila ena taka pogruntavščina Attkinsonova dieta),ter se uživa samo beljakovine in maščobe. Če pa se v prehrani omeji in ne ukine OH in škrob,potem govorimo lahko o dieti.(v smislu zdravega prehranjevanja in tudi reduciranja teže). To se sicer ne nanaša na Herbalife,ampak na splošno,da ne bo kdo mislil,da si bo naredil silno škodo,če bo pojedel malo manj kruha ,makaronov pa podobnih zadev.
Zakaj pa prehitro hujšanje ni zdravo in zlasti kakšno ,je pa spet druga tema.

Pa lp nam vsem in uživajteuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Herbalife
28.7.2007 14:22:41   
bumerang
Lahko da te je zmotilo, dejstvo pa je tako. Ketoni se izločajo v telesne tekočine v vsakem primeru. Seveda v večjih količinah, če je hujšanje hitro. Pa neglede na tip prehrane. Je pa dejstvo, da se najhitreje shujša z redukcijo OH.
Dieta je pa vsaka dieta, ne samo tista z redukcijo OH. Nekateri nutricionisti imenujejo celo vsakodnevno prehranjevanje dieta.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Herbalife
4.8.2007 18:50:07   
lms
zdravo, 20 dni uživam herbalife F1 in F3
rezultat od 112, inam danes 105 kg
moja prehrana je zaradi službe neurejana, zato sem se tako zredil:::::::

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Herbalife
25.8.2007 17:22:26   
Armania
Hm mene pa zanima če loh med tema dvema obrokoma herbalife ješ velik pa velik, tok kot ti pač paše, al morš nujno sam kosiu al kakouser posted image Pa če je res pametn da v tako kratkem času izgubiš tako težo?

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Herbalife
25.8.2007 17:46:07   
a&m
IZVIRNO SPOROČILO: Armania

Hm mene pa zanima če loh med tema dvema obrokoma herbalife ješ velik pa velik, tok kot ti pač paše, al morš nujno sam kosiu al kakouser posted image Pa če je res pametn da v tako kratkem času izgubiš tako težo?


Herbalife je zdrav nacin prehranjevanja, kar pomeni da imas 5-6 obrokov na dan(obroki so sestavljeni iz normalne vsakdanje zdrave hrane, seveda v normalnih kolicinah) ter , priporocljivo je da 2 obroka nadomestis z beljakovinskim shakom, ter da popijes vsaj 2l vode na dan.

Prenajedanje pa vsekakor ni priporocljivo za nikogar, saj potem sledi utrujenost in pomanjakanje energije.

lp



_____________________________

Razmišljajte o sebi kot o zmagovalcu in storite tisto, česar se bojite.

Jeff Keller



(odgovor članu Armania)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?