|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Histero in laparo
15.1.2007 15:58:01   
enia
Pozdravljene!

Danes mi je G napisala napotnico za histero in laparoskopijo, ker sumi na pregrado v maternici. Zanima me par stvari: nekje sem zasledila, da naj bi pred histero in laparo mogla it na HSG, je to res? Meni namreč moja g tega ni omenjala.
Zanima me tudi, če se lahko naročim po telefonu za LJ (pri prof. Tomaževiču), koliko časa se ponavadi čaka, da prideš na vrsto in vaše izkušnje.


Hvala za vse vaše odgovore.

< Sporočilo je popravil buhvald -- 15.1.2007 16:00:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Histero in laparo
15.1.2007 16:47:21   
kanarka
Kolikor jaz vem, ti istočasno naredijo tudi HSG. Sicer pa vprašaj, ko boš klicala v bolnico.
Pa veliko sreče!

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Histero in laparo
15.1.2007 16:57:53   
2 Sraki
Za prof. Tomaževiča se je včasih čakalo od 3 do 6 mesecev, kako pa je sedaj pa ne vem.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Histero in laparo
15.1.2007 19:00:22   
enia
Sem tud na Pušenjakovem forumu prebrala, da kr hkrati HSG nardijo, ja. No, to je fajn.
Uf, a tok je za čakat? Bom jutr poklicala, upam, da koga dobim in me naročijo.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Histero in laparo
16.1.2007 11:33:30   
enia
Evo, sem klicala, pa so mi povedali, da moram klicati prvi dan M. Takrat me bodo naročili. Najprej za UZ, potem pa sem oraš še ennkrat naročit za histero in laparo oz. odvisno, kaj sploh, ker majo oni boljše aparaturce in bolj natančno vidjo, kaj in kao in te na podlagi tega naročijo naprej.

Me pa zanima, sem med vrsticami razbrala pri pogovoru s sestro, ki naroča, da bi blo fajn, če bi moj šel kar na spermiogram. Men je pa moja G rekla naj zdaj počakava, ko grem jst na tole. Pa ne vem, a bi vseen šla? Kaj pravte ve? In kako to zgleda - gre do osebnega zdravnika po napotnico, se naroči - kje pa delajo spermiogram v LJ?

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Histero in laparo
16.1.2007 13:24:40   
Smrekica
Buhvald,
tudi meni so v Leonišču rekli enako glede spermiograma. Naj ga naredi vmes med mojimi postopki za laparoskopijo, ker je čakalna doba okoli 3-4 tedne. Po prvem pregledu pa laparoskopiji naj bi imel te izvide s seboj. Zakaj ne vem. Verjetno, če ni bilo vse OK in greš v postopek umetne. Predvidevam.
Naj še povem, da sem jaz že prinesla s seboj izvide spermiograma (je OK), vendar ga zaradi morebitnih dodatnih postopkov potrebujejo še iz Leonišča.

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Histero in laparo
16.1.2007 13:49:37   
enia
O, Smrekica, hvala za odgovor. Pol pa res najboljš, da gre moj tud na spermiogram! Sej je res logično, je fajn met s sabo čim več stvari.
Kaj pa, če bi šla na spermiogram v Leonišče. Pol bi pa moglo bit ok, a ne?


(odgovor članu Smrekica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Histero in laparo
22.1.2007 17:16:44   
Seven of Nine
Jaz sem govorila z asistentko dr. Tomaževiča, ki mi je pojasnila da je HSG zastarela metoda, ki ne pove dosti in da jo počasi opuščajo.
Ne se sekirat - kar na laparo in histero pejt, Tomaževič je car in takoj bo videl v katerem grmu tiči zajec.

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Histero in laparo
22.1.2007 22:08:49   
enia
Hvala, seven of nine. Ja, sem tud jst slišala, da se s histero in laparo vidi še več kot s HSG. Madona, zaklaj pol nekatre še vedno pošiljajo na HSG?
Ok, vsaj, da meni ni treba. ko pride m, kličem in se naročim. Bi si pa želela, da M sploh ne bi bilo!
Seven of Nine, si ti bila pri tomaževiču?


_____________________________

Zakaj vztrajava v tem, če nama lomi srca v prah?
Zakaj človek sploh moli, če obstaja od prej še strah?
Zakaj sklonjene glave, če bi lahko vzravnana odšla?
Zakaj so rože na oknih, če ne zaradi upanja?
(Neisha - Zaradi upanja)

(odgovor članu Seven of Nine)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Histero in laparo
23.1.2007 7:36:41   
Sonček28
Jaz imam tudi pregrado na maternici in so mi naredili HSG, ta teden, ko bi naj prišla user posted image , pa moram poklicat v bolnico in se naročiti na odstranitev. Jupi....

Lp


(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Histero in laparo
25.1.2007 12:21:40   
varja
Enia in ostale punce!

Preden greste na kakršnekoli preiskave, naj vaš partner opravi spermiogram. Stvar je najbolj enostavna in pokaže, če je z moškim kaj narobe. Predstavljajte si, da vas pošljejo že na vse živo, potem se pa izkaže, da ima mož probleme in vas tudi če bi bile v popolni formi ne bi mogel oploditi?? Zato vam res polagam na srce, najprej opravite spermiogram.  Čao!

(odgovor članu Sonček28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Histero in laparo
25.1.2007 19:58:32   
Tia-na
Ja, najprej naj gre možek na spermiogram, da vsaj veš, pri čem si. Itak te potem še vedno pošljejo na vse te operacije, ker so pogoj za zunajtelesno oploditev.

(odgovor članu varja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Histero in laparo
25.1.2007 21:31:01   
Tamara79
Pozdravljene,

a mi lahko prosim katera pove, kakšna je čakalna doba na operacijo za odstranitev pregrade? Jaz moram že na pregled pri ginekologu v Leonišču čakat 2 meseca, pa če je potem še za samo operacijo čakalna doba, se mi lahko vmes že zmeša... :)

Bi bila zelo vesela vaših odgovorov in izkušenj!

lp

Tamara

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Histero in laparo
26.1.2007 5:52:22   
Hope2
Ko dobiš od G napotnico, pokličeš na telefon, ki ti ga ob napotnici posreduje sestra. Tam ti povejo, da moraš poklicat prvi dan M čez 2-3 mesece in potem si na vrsti

(odgovor članu Tamara79)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Histero in laparo
27.1.2007 11:16:15   
Tamara79
Aha, ok, hvala za odgovor!

lp vsem,

Tamara

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Histero in laparo
27.1.2007 16:15:36   
enia
Hvala, punce! Sva se z mojim že odločla, da gre on po napotnico in na spermiogram.
Jst pa šele naslednji mesec kličem za naročit, ker moraš klicat prvi dan M in ker Tomaževiča trenutno ni, moram zdaj čakat do naslednje M.


_____________________________

Zakaj vztrajava v tem, če nama lomi srca v prah?
Zakaj človek sploh moli, če obstaja od prej še strah?
Zakaj sklonjene glave, če bi lahko vzravnana odšla?
Zakaj so rože na oknih, če ne zaradi upanja?
(Neisha - Zaradi upanja)

(odgovor članu Tamara79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Histero in laparo
28.1.2007 8:06:45   
daisy23
oj.
a mi prosim popsreduješ telefonsko in naslov dr. tomaževiča. hvala.želim vso srečo naprej.
lep pozdrav

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Histero in laparo
28.1.2007 10:39:22   
enia
Živjo, daisy! Jst mam samo tel. št. od UZ, ker me je moja G najprej poslala k njim na UZ, potem pa bodo oni povedali, kako in kaj naprej, ker majo mal boljše napravce kot naši G.
Te pa tam, ko se za UZ naročaš vpraša, k kateremu dr. bi rada šla.


_____________________________

Zakaj vztrajava v tem, če nama lomi srca v prah?
Zakaj človek sploh moli, če obstaja od prej še strah?
Zakaj sklonjene glave, če bi lahko vzravnana odšla?
Zakaj so rože na oknih, če ne zaradi upanja?
(Neisha - Zaradi upanja)

(odgovor članu daisy23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Histero in laparo
29.1.2007 9:44:15   
Tamara79
Sonček28,

a mi lahko sporočiš, za kdaj so te naročili za odstranitev pregrade? Tolk sem nestrpna, pa me ful zanima, kakšne so dejanske čakalne dobe, ker G mi je rekel 1 mesec do 1,5 meseca. Pa še neredne cikluse mam, tko da bo vse skupaj še zabavno user posted image

Hvala in lp,

Tamara


(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Histero in laparo
29.1.2007 19:10:22   
florita
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , punce ravno sem od G in mi je dal napotnico za histero in lapro. Prosim pomagajte mi, a to boli, namrec se nikoli nisem imela narkoze, kako je po opreaciji. A je kje kaksen link ki kaj vec pove o tem?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kolk časa si pol v bolnici in kolk časa doma. Kdaj te orerajo, po M?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , grm kr jokat naprej......

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Tamara79)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Histero in laparo
29.1.2007 19:52:03   
ir1
Draga Florita, najprej se lepo zjokaj. To je bil tudi moj začetek. Nič ne skrbi vse bo v redu. Tudi sama sem bila obupana in pred 5. meseci so tudi meni prijazna dekleta na tem forumu ogromno pomagala.
Greva po vrsti. Narkoza: niti ne veš kdaj, ker že te ni. Nič maske in tega...to je potem, ko že ninaš. Ko se zbudiš, malo omotična in zaspana, cel dan prespiš, potem naslednji dan greš na oddelek in lahko še isti ali naslednji domov.
Jaz sem bila operirana 23.jan, jutri mi poberejo šive. Sem dobro. Malček čutim bolečin, a kaj to za nas neustrašne borke!! Res ni nič hudega. Sama sem bila grozno preplašena, nikoli šivana, niti zloma, kaj šele bolnice. Je normalno, da se ustrašiš, ko pomisliš....a glej, bodiva veseli, da je kdo ki nam lahko pomaga, da imamo možnost zdravnika, oskrbe, itd.
Za vsa vprašanja sem ti na voljo, drži se in sečimprej naroči, da pridobiš na času. Življenje je lepo, nasmej se, prosim, nič tragičnega ni, to je edino kar velja!!
Vse dobro...
i. 

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Histero in laparo
30.1.2007 10:44:24   
florita
Ir1 hvala stokrat za vzpodbudne besede, res sem ti zelo hvaležna......danes bom poklicala in se narocila.....malo bom prebrala še vse komentarje tukaj na forumu, če ste vse to dale čez, pol bom tud jaz.......se pa strinjam da sva lahko veseli, da imamo to možnost da imamo dobre zdravnike pri nas in da nas lahko pripravijo morda na drug način da pridemo do user posted image . Bom se sprijaznila s tem, da pač nisem taka, kot katere ko jih mož/fant lepo pogleda pa so že v 4. mesecuuser posted image . Ir1, zdajle bi te kar objela in ti dala en cmok na lica, ker si me res potolažila...se ti še kaj oglasim....

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu ir1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Histero in laparo
30.1.2007 13:39:06   
enia
Florita, tud moja prva reakcija, ko sem dobila napotnico za histero in laparo, je bil jok. user posted image user posted image user posted image Čist sem bla fertik, kako jst, zakaj jst, ko še v življenju nisem bla v bolnici, nikol šivana, nikol narkoze, niti gipsa, nič, zdej pa to. Sem jokala kot dež. No, pa sem se počasi umirila in se sprjaznla, da pač moram na to, mi bodo pomagali do tako željenega pluska in je. user posted image
Sicer sem potem imela smolo, ker sem dobila M - clo par dni prej kot sem pričakovala, klicala, da se naročim in dr., ki mi ga je G priporočila ravno ni v tem času, zato čakam na naslčednjo M. Pa sem bla spet žalostna, kerm oram čakat še en mesec! Za znort, ne?! user posted image Ok, se že spet skuliram, da bom počakala, bom mela vsaj fajn dohtarja. In kja se zgodi pol - hja, M zgine. Par flekcov, neki kapljic in po dnevu in pol ne duha ne sluha o M. user posted image


Kdaj pa maš, ko praviš, da si se naročila?


_____________________________

Zakaj vztrajava v tem, če nama lomi srca v prah?
Zakaj človek sploh moli, če obstaja od prej še strah?
Zakaj sklonjene glave, če bi lahko vzravnana odšla?
Zakaj so rože na oknih, če ne zaradi upanja?
(Neisha - Zaradi upanja)

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Histero in laparo
30.1.2007 14:13:32   
florita
Enia hvala za vse, jaz moram marca poklicat ko dobim M in pol bom pomoje enkrat po M naročena. Ja, imaš prav sem se tud jaz mal sprijaznila s tem da pač to mora bit, in pika. Sam je vseeno en velik strah prisoten. In ti praviš da je M izginila a pol si mogoče srečka nosečka ali so to živci? Kaj pa ostale punce ki ste to prestale kako je po operaciji a boli, kaj boli? Jaz pojma nimam kolk je moj prag bolečine visok.......Upam da bo do takrat kaj user posted image user posted image user posted image  in user posted image user posted image user posted image .....mi je G rekla da naj kar poskušam pa če bo ratal bo....pol osstopm mesto drugi punci....

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Histero in laparo
31.1.2007 10:11:58   
enia
A, florita, pol prbližno takrat kot jst se naročiš. tud jst čakam zdej drugo M, ki bo konc februarja, če je tole slučajno bla M.
Veš, da ne vem, kaj bi to blo, je M, sem nosečka al so krivi živčki. Nimam pojma! Bom počakala mal in vidla, kako bo. en test sem že nardila in je bil negativen, mam pa BT še vedno povišano. user posted image

No, pol pa kr veselo poskušajva in upajva, da bova do takrat že srečke nosečke!


_____________________________

Zakaj vztrajava v tem, če nama lomi srca v prah?
Zakaj človek sploh moli, če obstaja od prej še strah?
Zakaj sklonjene glave, če bi lahko vzravnana odšla?
Zakaj so rože na oknih, če ne zaradi upanja?
(Neisha - Zaradi upanja)

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?