|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Histološki izvid
25.7.2008 13:20:21   
Rubin.
11.7.2008 sem imela abrazijo in danes sem prejela vabilo, naj se čimmprej zglasim na KC zaradi histološkega izvida.

Ker je pred nami vikend, moram čakati do ponedeljka, da bom lažje v nevednosti ta dva dni, me zanima, če je katera tudi prejela takšno vabilo in kaj so ji povedali.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Histološki izvid
25.7.2008 16:01:38   
detelja
Rubin. tega še v bistvu nikoli nisem slišala, da bi katera dobila, da mora nujno na kliniko zaradi izvodov...verjetno so na plodu kaj pomembnega odkrili pa hočejo z čimprejšnjim zdravljenjem....po drugi strani boš saj vedela zakaj je do ss prišlo...žal mi je, da moraš vse to doživljat...v bistvu večina žensk sploh ne ve kaj je bil vzrok za ss...greš gin. pa reče pač bil je ss...v pon. nam javi kaj je bilo...držim pesti...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Histološki izvid
25.7.2008 18:22:54   
Rubin.
Pismo, zdaj me je pa kar stisnilo. Sem mislila, da je to bolj pogosto. No prvi ss sem imela lani decembra in me niso nič klicali. Zgleda da se je v 6 mesecih nekaj zgodilo.


Ja za vzrok pa navadno rečejo pregrada, kar pri meni ni ker so mi jo že odstranili ali pa genetske napake.

No zgleda bomo morali počakati do ponedeljka.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 25.7.2008 18:23:52 >

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Histološki izvid
25.7.2008 18:59:19   
detelja
Rubin. nisem te htela prestrašit, poznam polno žensk, katere imajo za sabo ss pa nobena ni rekla, da je dobila vabilo za kliniko...no, če ti rečejo, da je kriva pregrada ok...vsaj veš kaj je krivo...meni so rekli, da je bil pač ss, vzrok se pa ne ve...ker moja gin. je cel čas trdila, da pregrade nimam...ne vem, mogoče pa imaš kakšno bakterijo ali kaj...ker določene bakterije tudi povzročijo ss...držim pesti, da je vse ok in da bo v naprej tudi vse ok...v pon. pa javi kaj se dogaja....

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Histološki izvid
25.7.2008 19:21:09   
Anonimen
Mogoče gre za sum na molarno nosečnost - verjetno ti bodp preverili, če ti nosečniški hormon pravilno upada. Drugega skoraj nima kaj biti... Pa ne sekiraj se preveč, če bi bilo res nujno, bi zahtevali, da prideš že danes.

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Histološki izvid
25.7.2008 20:15:20   
Naja30
Kot je rekla anonimna, kaj hudega že ni. Sploh pa ne zate, verjetno so kaj talega odkrili na plodu in ti pač morajo povedat, da se bo vedelo za nasl. nosečnost.
Vse plode pa ne dajo pregledat. Ti si imela več ss-jev, kot sem razumela, zato so dali. Jaz nisem nikoli izvedela, zakaj je mojemu v 10t nehal srček biti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Histološki izvid
26.7.2008 12:07:22   
Rubin.
Ja sej vem, da ne gre zame, saj neposredno ne, ampak za plod.

Glede histoloških pregledov, lahko rečem, da so ga naredili tudi pri prvem ss pred 6 meseci vendar je bil bp in iz njega ni razviden vzrok za ss. Zato me je tolikobolj presenetilo to vabilo.

Nič bo treba bo počakat do ponedeljka.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Histološki izvid
26.7.2008 12:55:24   
Vrtnica79
Ej, Rubin! Sama se sicer nič ne spoznam na to, sem ti hotela samo rečt da ne skrbi. Verjetno je bilo kaj takega na plodu in bi te radi seznanili z tem. Vso srečo v pon. in javi kak si zrihtalauser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Histološki izvid
27.7.2008 11:44:36   
tassi1
meni se je tudi to zgodilo,da sem se morala pod nujno zglasiti v kliničnem.Imela pa sem molarno nosečnost in so mi kontrolirali hormon beta hcg še nekje 2 meseca od vabila na kliniko.tako da,nič hudega ni!!

lp ,če rabiš več informacij,me klikni na ZS!

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Histološki izvid
27.7.2008 13:44:03   
Rubin.
Imaš z.s.

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Histološki izvid
28.7.2008 13:55:11   
Rubin.
Evo mene. Če bi lahko bi spremenila naslov, bi ga  v saj ni res, pa je.

No vsa zadeva je bila zaradi tega, ker so pozabili na hist. preiskavi pregledati posteljico in sem morala danes dati kri, da vidijo, če pada hormon. No preživela sem user posted image , vse je bp.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Histološki izvid
28.7.2008 16:02:51   
Naja30
Super, samo da te več ne skrbi. user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?