|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Salinera v Strunjanu
18.5.2006 13:29:41   
Janeja
A je kdo že bil?
Baje je bil letos odprt novi del s klimatiziranimi sobami in balkoni. A katera pozna?
Kakšna pa je kaj plaža? Primerna za male otroke?

Vsaka informacija bo dobrodošla. Se odločamo za dopust, itak že malo pozno, pa še nikoli nismo šli poleti na SLO obalo. Malo me zanimajo vaše izkušnje - predvsem s Strunjanom in omenjenim hotelom.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
18.5.2006 13:58:38   
soncece24
Tam še sicer nisem bila, sem se pa peljala zadnjič (ta vikend) mimo in zgleda super. Hotel lep,plaža takoj zraven, vsega malo: kamenčki, beton.,senca. Zgleda super, kak pa je v resnici ti bo pa katera povedala, ki je že bila tam.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
18.5.2006 14:45:54   
darjatimci
Mi smo bili lani v njihovih apartmajih in smo bili zelo zadovoljni.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
19.5.2006 10:33:09   
Anonimen
http://www.salinera.si/

Le pojdite,ne bo vam žal.Voda čista(razen po nevihti)Plaža je dostopna tudi otrokom.Igrišča,senca.

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
19.5.2006 11:36:02   
naja78
kakor jaz vem prenavljajoo restavracijo ki je v parku-v strunjanu ob plaži.baje je celo gradbišče.midva sva hotla it v apartma,ki je tam tik ob morju,pa je sodelavka-kadrovnica odsvetovala.
ta restavracija in bazen je torej razdrt.
pozanimaj se.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
19.5.2006 11:56:14   
Anonimen
Naja,če bi odprla link,bi našla vse podatke,do kdaj bo končana gradnja.
Sicer je pa še na rugi strani Strunjana možnost dopustovanja ali pa pri privatnikih nastanitev.
http://66.102.9.104/search?q=cache:IHpHkxrcnLYJ:www.terme-krka.si/si/strunjan/+Zdravili%C5%A1%C4%8De+strunjan&hl=sl&ct=clnk&cd=1

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
19.5.2006 13:16:13   
Janeja
Hvala vsem za odgovore.

Neva, sem si že prej ogledala ta link od Salinere. Pa me je mal zmotlo samo to, da nimajo skoraj nič slik od hotela in sob gor. Od bazena (notranjega) pa sploh nobene. Zato sem še mal povprašala. Je pa res, da so gradnjo tega dela zaključili šele aprila in verjetno še niso dopolnili spletne strani.

Naja, vsa gradbena dela pri hotelu so končana (sem poklicala tja), zunanji bazen pa bodo odprli z junijem. Mi pa itak gremo julija tako da bi moglo bit že vse tipitop. user posted image

Evo sem se odločila - GREMO V STRUNJAN. user posted image  
Komaj čakam, da bomo za spremembo enkrat v SLO. Pa Portorož je blizu, ker Jan komaj čaka, da se bo spet hodil vozit z vlakci,...

Lep dan vsem, pa veliko sončka.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
25.5.2006 14:57:07   
TVN
Strunjan toplo priporočam, čeprav v prenovljeni Salineri še nisem bila. Pravzaprav sem hotela rezervirati za konec junija, pa je polno user posted image . Tako sedaj preverjam druge opcije....

V Strunjan mi redno zahajamo zadnja 3 leta in sicer ob vikendih, da potem lažje počakamo na prave počitnice, ki so za nas običajno septembra (tujina). Imam dobre izkušnje s Krko zdraviliščem (h. Svoboda, Laguna), plaža je o.k., vse imaš blizu (Piran, Portorož).

Nova Salinera izgleda super in mislim, da ti ne bo žal. Mimogrede, pred kratkim so imeli v Agenciji Sonček zelo ugodno ponudbo za Salinero. Preveri! www.sonchek.com


_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
26.5.2006 13:17:37   
Janeja
Jaz sem rezervirala preko Tuš kluba in so imeli še malenkost ugodnejšo ponudbo kot Sonček. Je pa tudi že vse zasedeno, tako da smo planiran dopust za julij prestavili v avgust, ker je bila takrat še edina prosta varianta. Pa seveda dražja. user posted image

Komaj čakam da gremo. Sploh po teh dobrih izkušnjah, ki jih imate ostale s Strunjanom.



(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
13.6.2006 22:50:48   
K_a_t_j_a
Tudi midva grema v hotel Salinera v Strunjanu. Vendar šele konec avgusta, upam, da bo lepo vreme!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hotel Salinera v Strunjanu
26.6.2006 12:25:49   
mala maja
user posted image user posted image user posted image  ful dobro sta se odločila. Tja hodimo že vrsto let. Všeč mi je ker imajo bazen z morsko vodo(bazenček za male tudi)

drugače pa mi vzamemo apartma.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?