|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrvaška turistična taksa,lasten vikend...
20.5.2011 16:02:51   
kajalin*
Stvar je sledeča:babica ima vikend na Hrvaški obali,včasih smo app oddajali preko agencije,zdaj ne več.Rečeno je,da lahko vikend koristi do 15 domačih oseb,pa me zanima kako je tu z otroci,jih je treba prijaviti ne glede na starost ali kako?Sploh nevem,kje naj najdem te info.,zato sem se obrnila na vas,gotovo ima kdo tudi vikend na morju?
Babica je Slovenka in živi tu .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hrvaška turistična taksa,lasten vikend...
20.5.2011 16:06:35   
kajalin*
Že našla,od 12-18 leta je treba prijaviti.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hrvaška turistična taksa,lasten vikend...
20.5.2011 21:37:02   
K_a_t_i
V bistvu se morate vsi prijavit. Plačali boste pa samo odrasli, tisti od 12-18 pa polovično. Vsaj tako jaz razumem...

http://www.inspektorat.hr/cesta-pitanja/pitanje/Boravisna-pristojba/uLui5M4I7kKhxZ0ZAYrGcQ/Da-li-su-vlasnici-stanova-apartmana-kuca-za-odmor-i-plovila-obveznici-placanja-boravisne-pristojbe-ako-jesu-kada-i-u-kojem-iznosu/T1R7_pcJzUaeaJ1jAPp_wA

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 20.5.2011 21:48:45 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hrvaška turistična taksa,lasten vikend...
21.5.2011 11:24:05   
kajalin*
Mi hčere nikol ne prijavimo  k je stara  6 let,to sprašujem,k gre letos ena starejša z nami.Ja potem,če je treba prijavit tud malo,avtomatsko gre eno mesto?Tega pa ne bom naredila,že itak je sramotno,da imamo hišo tam in da smo omejeni na število in je pol sezone bajta prazna!!!!user posted image
Hvala za link,ampak se mi ne da s Hrvaščino lomit...iskala sm kakšne slo strani pa sm našla info.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.5.2011 21:23:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hrvaška turistična taksa,lasten vikend...
24.5.2011 22:42:29   
K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

druzinski clani pa itak ne.

To tudi ni res - v kolikor govorimo o vikendu, potem mora turistično takso plačati tudi lastnik. Lahko pa do začetka sezone enkrat (ne da se mi zdaj poglabljati do kdaj) le-ta zase in družinske člane plača pavšal. Samo potem je treba še na zemljiško po trenutni izpisek stanja v matični,... SKRATKA - ful enga lafvanja pa uradnih ur pa itak to ni v turističnem naselju,...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
24.5.2011 23:40:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hrvaška turistična taksa,lasten vikend...
25.5.2011 21:22:33   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i
To tudi ni res - v kolikor govorimo o vikendu, potem mora turistično takso plačati tudi lastnik.


mi smo se lani samo prijavili, tasca (lastnica) pa se ne prijavi. mogoce je odvisno od obcine, ce zaracuna lastnikom takso? itak ona placuje davek za ta vikend, ki pa sploh ni mali.

Ni. Odvisno je od tega ali si prebereš zakone in se po njih ravnaš, ali pa si samo misliš, da itak ni treba plačat, ker si lastnik in tvegaš...
Ni se pa treba prijavit, če je tvoja tašča hišo podedovala in torej lastnika, ki je dejansko stanoval v njej, ni več. Počitniške hiške tipa Barbariga, Červar, Stinica,... tam je treba plačat. Zdaj ali pavšalno ali pa dnevno je pa njim vseeno.
Opcija je še, da ima teta tam stalno bivališče. Potem tudi ni treba plačat. Pa seveda, če računa na to, da itak boste vi pokazali prijavnice in je ona pri vas "samo na obisku za eno urco", če se pokaže kdo, ki kontrolira kdo je prijavljen ali ne.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 25.5.2011 21:24:01 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?