
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Hujšanje po porodu- še katera? 10.10.2005 0:55:38
|
|
|
|
Kinokija
|
Takole punce, med nosečnostjo sem pridelala olala kg preveč, pa bi rada, da izginejo. Nimam nerealnih ciljev, do spomladi recimo. Na tem forumu berem, da se gredo punce neke 3d diete, so že čist notr padle. Jaz moram začeti od začetka, pa bi s še kako sohujšarko hujšala oz. začela živeti po metodi "manj žri, več gibi" oz. z zdravo prehrano in sčasoma tudi s telesno aktivnostjo priti do svoje prednosečniške postave. Je torej katera z menoj, sedajle je čas, do božičnih požrtij je treba it malo v minus ???
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
LJUBOSUMNOST MED SOROJENCInataly33Ali je vaš starejši otrok ljubosumen na mlajšega?DA (
40%)

NE (
29%)

VČASIH (
31%)
Število vseh glasov: 142Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!