|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:20:10   
koala
tralalalalala jaz bom pa nevesta! In to ze kmalu.
Me od srece kar razganja. Vse je zorganizirano in pripravljeno, razen jedilnika. Punce kakasen predlog prosim.

Razposajena Koala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:22:47   
emaa
OOO čestitam, sem tako vesela zate, smo že gruntale kam si šla. Kdaj pa bo vesei dogodek? Če se ti ne mudi za jedlinik, mi lahko na privat pošlješ mail, pa bom sestro vprašala, bo mela buffet varianto poroči se pa avgusta
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Od veselja pa itak pista več ne znam

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:23:59   
Anonimen
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesaČestitam nevesta:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:25:02   
koala
Vesel dogodek bo 23.7. So me pa preve
prsti srbeli, ker do vceraj doma niso vedeli nisem smela povedat. Za jedilnik pa domo imeli toplo varianto pa nebi ravno dunajcev pa ponfrija.
Pa hvala za cestitke.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:25:50   
Gea1
ČESTITAM!!!! :bravo::bravo::bravo:

Si te kar predstavljam, kako vesela letaš naokoli in naročaš še zadnje detajle.
Glede prehrane ti pa dam en nasvet. Ne dat svatom vsega naenkrat. Ampak po malem. Jed in potem ples in zopet jed, pa ples... Da se ne bodo preveč najedli in potem prehitro odšli.

Pozdravček! :sloncek:

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:26:14   
tinkamiška
Kok lepooooo:bravo::bravo::bravo::rozica::rozica::rozica:

Jst vama tudi čestitam Koala:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:27:58   
koala
Saj tako je v planu Gea, ker jaz sem se odlocila, da torte ne bo pred polnocjo, da bom lahko jedla svojo rojstnodnevno in porocno torto hkrati;);)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:29:05   
emaa
ne, ne moja sestrca bo mela hladno topli buffet, da si lahko vse po malem vzameš. Pomfri pa lih ni varianta, še manj dunajc, moj svak namreč obočuje riž in bo nekaj sigurno iz riža.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:43:07   
anadejka
Ejjj Koala,jest se tut poročim in sicer 10.sept,pa že zdej tooook komi čakam.
Hmmmm.....glede menija sva se midva kar za plošče odločila,ker je gor full vrst mesa in prilog,pa si pol vsak vzame kar hoče.Pa še ceneje je tako.Torta bo ob polnoči,po polnoči pa bo še ena taka enolončnice...obara...golaž...al neki tazga,ker po alkoholu in norem plesanju to še najbolj paše.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 9:56:12   
pupika
Čestitke koala!

Midva bova takrat približno praznovala 1 obletnico poroke.

Naj povem kako je bilo pri nama, glede jedilnikov.

Najprej smo se zbrali v lovskem domu, kjer je bila juha in pa tisti mali kruhki z sirom in salamami. Nato je sledil obred na matičnem, v cerkvi.
Potem pa kosilo kjer je bila juha, mislim da je bila mešana plošča :pečeno meso, pohano,plošča krompirja-pomfri, riža, mešana zelenjava, solata. Potem čez približno par ur, so bili naravni zreski v omaki pa pa mislim da zopet krompir, riž. Potem sadna kupa. Ob polnoči torta in po torti kisla juha.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 10:19:42   
biba77
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Kje pa bos imela?
Fajn je vedeti, kaj tam ponujajo.
Ce imas moznost kakega slow-fooda al ti je bolj v interesu, da so vmes pavze za ples; mislis imeti kaj vegetarijancev?
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 10:50:02   
enaena
Iz vsega srca ti privoščim ti koala...
Naj ti bo sanjska poroka.

Tudi jaz bi se poročila, pa moj noče ... pravi da mu status poroke nič ne pomeni ...
On bi se sicer poroču, ma sam zarad mene, ker si jaz tega želim... Samo kaj ko potem s tem meni razblini že otroške sanje ... da se dva poročita, ker si to oba želita ... in da pade pred mene na kolena ... in mi da prstan ... ne pa ok, no sj se lahk poročiva, da boš nehala težit ...
In zdaj ko bi rada postala nosečka, mi to pomeni še toliko bolj ... da bi bili res prava družinica...
A njegovega predloga še vedno od nikoder...čekam in čakam...tuhtam ... in potem še dvomi ..nesigurnost.. čeprav vem, da se imava neizmerno rada .. poskušam nekako prbolet in predelat, da ni nič narobe ča pač ne bova poročena.
Ima katera izmed vas kako podobno izkušnjo?



(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 10:57:13   
Mina1
Draga KOALA: sem zelo vesela zate;)

Zdaj pa stiskam pestke še za pikico, pa boste v kopletu;)

Res zelo lepa novička,

pa-pa Mina1

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 13:02:43   
girly
:bravo: čestitke vsem bodočim nevestam :bravo:

tebi enaena pa tole: poskusi se s svojim pogovorit in ga vprašaj, zakaj se poroke boji (so njegovi ločeni :zmeden: -pogost razlog). povej mu kaj čutiš, zakaj si poroke želiš. bosta kakšen kompromis našla...lahko ga recimo ti zaprosiš za roko, saj konec koncev smo pa ja v 21. stoletju ,a ne? :)- pa ne verjamem,da te bo zavrnu, bo kr v 9nebesa , ti pa tud. potem bosta pa vidva tud srečna mladoporočenca kmalu ;)

srečno :rozica:

vsem nevestam pa:torta::darilo::darilo::darilo::darilo:

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 13:09:13   
Pia73
O koala! :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Midva sva tudi imela slow food varianto! Kaj pa smo jedli pojma nimam, se je toliko dogajalo pa sem imela oči in vse ostalo samo za mojega :love::love::love:

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 14:58:08   
cmokec
Kolala, čestitke. :bravo::rozica::bravo::rozica::bravo::rozica:

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 15:10:31   
Anitka
KOALA Č:rozica:E:rozica:S:rozica:T:rozica:I:rozica:T:rozica:K:rozica:E:rozica:!

To je pa lepa novička. :bravo::bravo::bravo::bravo:

Anitka:pika:

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 16:23:58   
Pikipoki
Iskrene čestitke že vnaprej.

Naj bo to tvoj najlepši dan, moj je vsekakor bil. Kmalu bo eno leto, pa se mi včasih zdi, da je bilo še včeraj, ko me je zaprosil. Kako hitro mine ...

Ko bi vsaj prišel še otroček, potem bi bilo vse res popolno ...


LP

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 19:03:43   
lumpy
Koala,
čestitke!!!:rozica::rozica::rozica::rozica:

jaz sem se poročila pa en dan po mojem rojstnem dnevu a ni fajn?

Midva sva imela tudi najprej večerjo ponoči pa ruski bife . Za večerjo sva imela vsega po malo: juhica: gobova in goveja, potem pa govedina, pohano, kotleti, riž, krompir, kaša, zelenjava, hren... - ne vem več kaj še, bilo je v žglavnem na ploščah za štiri osebe skupaj, pa si je vsak vzel kar je hotel.
V ruskem bifeju čez noč pa je bilo: sadje, ribe, kar je ostalo od večerje, namazi...

Midva sva tudi torto imela ob polnoči. Full je bilo lepo. Vsi so se postavili v krvo ob polnooči ugasnili so luči in prižgali sveče ki sop jih držali v rokah, eno lepo pesem dali gor romantično v nulo, potem so pa pripeljali 5 - nadstropno torto in vso so nama še enkrat čestitali, takrat namreč postaneta mož in žena.

Oh, sem preveč zajadrlala, o tem lahko napisla celo knjigo.

Čestitke, :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
5.5.2005 21:17:55   
tia
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
ČESTITKE!!!!
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
6.5.2005 6:48:07   
pi
ČESTITAM !!! :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Hura zdaj pa koncno lahko povem....
6.5.2005 8:30:58   
koala
Hvala punce za cestitke in ideje kaj bi papali. Midva sva mislila, da bi nekaj popapali pa malo plesali, pa spet nekaj popapali inspet plesali,.... pol pa tortica,.....

Hvala se enkrat!

Koala

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?