|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
27.8.2008 9:20:03   
greece
Letos smo bili v hotelu Neptun, Tučepi, http://poletje.relax.si/pdf/267.pdf, 3 zvezdice, all inclusive varianta. Kljub 3 zvezdicam pa presenetljivo visok standard, hotel spada v hotelsko verigo Bluesun, hrana fantastična, lega hotela prav tako, sobe s klimo-imeli smo stranski pogled na morje, velika bazena pred hotelom, eden otroški, do plaže le nekaj korakov, na plaži borovci skoraj do morja, sence v izobilju, Biokovo v ozadju deluje impozantno, meša se gorski in morski zrak... Včasih sem imel občutek, kot da sem na morju v Kamniški Bistrici! Skratka izvrstno in toplo priporočamo. Edina zadeva, ki nas je motila je bil hrup bližnjega lokala na plaži zvečer, vendar smo to vzeli v zakup, vse pač ne more biti idealno. Menim, da takšnega dopusta ne bomo doživeli nikoli več. Nekdo bo rekel pa ga ponovite, vendar se pri nas držimo načela, da gremo vedno drugam in od tega ne odstopamo. Radi gremo vedno drugam. Cena je bila 1.550 EUR za 10 dni in to v glavni sezoni. Če prištejem še pot dol in nazaj je to še dodatnih 100 EUR, plus cestnina 40 EUR, skupaj torej cca 1.700 EUR. Za otroka do 12 let je brezplačno. Ker imamo dve letnika nam je all inclusive prišel zelo prav in tako načrtujemo vsaj še naslednje leto. Mikata nas Grčija in Turčija. Zanimiv je recimo Rodos, Lefkas, Kefalonija, Kos…Poznam grške otoke saj sem več let letoval tam doli, seveda, ko še ni bilo naraščaja in smo imeli nočitev-zajtrk variante. Sedaj je drugače in malo težje najti dober hotel. Za en teden v glavni sezoni smo pripravljeni dati recimo max 1.700 EUR, torej toliko kot smo plačali sedaj za 10 dni. Bojim pa se, da je potrebno za primerljivo varianto globlje poseči v žep. Kaj pomeni najti primerljiv hotel je zame tale stran http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Neptun-hid_36290.html Kajti pregledali smo veliko hotelov v Grčiji z all inclusive varianto v rangu hotela v Tučepih in so zelo slabo ocenjeni, kar pomeni da za isti denar dobiš slabšo storitev. Seveda pa smo našli veliko boljših hotelov za veliko več denarja. Če je kdo že bil z majhnim otrokom v all inclusive variantah v Grčiji z besedo na dan, četudi morebiti presegajo naš vnaprej določen proračun. Priporočila drugih vedno veliko pomenijo. Rezervna varianta pa bil bila all inclusive v Turčiji, čeprav se bojim da je avgusta prevroče. Djerba nas nekako ne privlači. Hvala za morebitne namige in lep pozdrav vsem na tem odličnem forumu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
27.8.2008 9:41:26   
Tejči
Ojla,

mi smo bili letos All inclusive v Turčiji-hotel Nashira. Super za otroke, super za odrasle, če imate radi toplo vodouser posted image Res je bilo vsak dan okrog 40 stopinj, ampak zraven vode, predvsem pa v vodi vročine ne čutiš. Naša pikica je stara 4 leta in je res uživala. Cena v glavni sezoni za 7 dni je bila 650 € na odraslega, za tamalo je bilo okrog 300 €. Evo še link: Hotel Nashira .

Lep pozdrav!



(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
27.8.2008 10:33:27   
greece
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Ojla,

mi smo bili letos All inclusive v Turčiji-hotel Nashira. Super za otroke, super za odrasle, če imate radi toplo vodouser posted image Res je bilo vsak dan okrog 40 stopinj, ampak zraven vode, predvsem pa v vodi vročine ne čutiš. Naša pikica je stara 4 leta in je res uživala. Cena v glavni sezoni za 7 dni je bila 650 € na odraslega, za tamalo je bilo okrog 300 €. Evo še link: Hotel Nashira .

Lep pozdrav!





Hvala za informacijo, predvidevam da ste imeli odhod iz Avstrije, oziroma preko katere agencije ste šli, ter ali je bilo last minute varianta ali normalno.

Pozdrav!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
28.8.2008 9:47:22   
Tejči
Odhod smo imeli iz Ljubljane, šli smo pa preko Sončka-oz. TUI. Ni bila last minute varianta, smo že marca rezerviraliuser posted image  

(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
28.8.2008 10:19:43   
lev76
http://www.turontime.com/ru/Daima-Resort-Hotel-5*-TurOnTime-Kiris-ANTALYA/

Imam 2,5 letnico in sva bili letos junija v tem hotelu. Bile je super. Hotel je star nekaj mesecev in temu primerno je opremljen.Mislim, da sem plačala nekaj čez 700 EUR za AI. Mala je imela brezplačno.

Aja, aranžma prodaja Globtour, leteli sva iz Brnika.

< Sporočilo je popravil lev76 -- 28.8.2008 10:20:14 >

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
30.8.2008 7:38:48   
ssevin
Idi gledat na Relax, tega imaš zdaj kar nekaj. če greš med ponudbe dneva, najdeš kaj ugodno.

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
30.8.2008 8:30:20   
bilbo
Zdaj imaš Ultra last minute Turčijo za 4.9.
5* hotel za 329 + let. taksa 94 all inclusive,

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
1.9.2008 18:48:33   
Mala_princeska
V Turčiji definitivno več dobiš za all inclusive kot v Grčiji za klasični all inclusive.

Pri all inclusive varijantah je definitivno potrebno biti previden kaj je vključeno - ker ni vsak all inclusive enak.
 
En profi nasvet user posted image

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
2.9.2008 10:24:35   
ella2006
Letos je bila prijateljica (2 odrasla in 1 otrok)v glavni sezoni v Grčiji in sicer hotel 4* (kar je naših 3*) all inclusive varianta - 1 teden - 2400 EUR.


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
3.9.2008 14:30:35   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: ella2006

Letos je bila prijateljica (2 odrasla in 1 otrok)v glavni sezoni v Grčiji in sicer hotel 4* (kar je naših 3*) all inclusive varianta - 1 teden - 2400 EUR.




grških 4* pa res ni enako naši 3*. spet eno govoričenje. v grčiji je 4* = A kategoriji.  običajno gremo v tak hotel in nikakor ne morem rečt, da bi bilo kdaj kaj manj vredno. mislim, da v grčiji še vedno nimajo enotnega klasificiranja hotelov zato pride tudi do odstopanj. ampak ne tako velikih, da bi bile 3 namesto 4 *.

in še to kako je pri nas: včeraj sem brala v pismih bralcev pritožbo, da ima hotel zlatorog v bohinju 4* čeprav je vredno samo za 2* (med drugim tudi svoje kuhinje minajo, hrano vozijo od drugod) in tudi lastnik to prizna in pravi, da so mu pač podelili 4*, kaj more on sedaj? toliko o zvezdicah pri nas.



GREECE tebi pa predlagam RODOS, hotel na vzhodni obali, kraj Kolymbia.

< Sporočilo je popravil kokoska007 -- 3.9.2008 14:43:54 >

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
3.9.2008 14:40:03   
ella2006
kokoska007,

Ni mišljeno na konkretne primere ampak splošno, saj tudi glede smučarije je enako npr. vItaliji na smučanju v hotelu 4* se tudi lahko prej nasankaš kakor pa v Avstriji. V Avstriji pri 4* točno veš kaj lahko pričakuješ. Tko pač je in bolj ko greš na jug bolj so te zvezdice slabše.
Tudi na Malidivih 4* niso ne vem kaj, za 5* pa že dobiš kar tudi plačaš.

Splošno pa velja koliko denarja toliko muzike.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
3.9.2008 15:43:24   
greece
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007


GREECE tebi pa predlagam RODOS, hotel na vzhodni obali, kraj Kolymbia.



Hvala vsem za namige, kar se tiče Grčije je Kolymbia na Rodosu izvrsten izbor in se tudi meni zdi zelo primerna, edino kar moti je malo večja oddaljenost od glavnega mesta in pa morda, da se ponoči ne dogaja kaj dosti. Če ste že bili tukaj napiši še kaj več. Idealen glede na lego bi bil recimo Faliraki, vendar je preveč hrupen, zahodna obala pa je preveč vetrovna. Morda kdo pozna hotele od Falirakija proti glavnemu mestu, recimo v kraju Kalithea?


(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
3.9.2008 17:56:19   
jana30
Za drugi teden je ful kriza z Grčijo, sama sme komaj dobila zadnjo sobo na Kosu AI!

_____________________________

Carpe diem !


(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
3.9.2008 21:59:29   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

včeraj sem brala v pismih bralcev pritožbo, da ima hotel zlatorog v bohinju 4* čeprav je vredno samo za 2* (med drugim tudi svoje kuhinje minajo, hrano vozijo od drugod)


No tale je pa malo bosa, če se ne motim. Hotel Zlatorog ima 3* in svojo restavracijo. Od kje le bi pa jim vozili hrano?

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
4.9.2008 7:38:44   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

včeraj sem brala v pismih bralcev pritožbo, da ima hotel zlatorog v bohinju 4* čeprav je vredno samo za 2* (med drugim tudi svoje kuhinje minajo, hrano vozijo od drugod)


No tale je pa malo bosa, če se ne motim. Hotel Zlatorog ima 3* in svojo restavracijo. Od kje le bi pa jim vozili hrano?


ni bosa, tako je pisalo. res pa ne gre za hotel zlatorog ampak hotel bohinj.
kopiram iz spletne strani delo, ker mogoče nimajo vsi dostopa:


Delo, 02.09.2008Pisma bralcev in odmeviPlačaš za 4*, dobiš za 2*, pa še naženejo te
V avgustu 2008 sem z družino letoval v Bohinju, kjer je skoraj vse hotele (Bohinj, Belevue, Jezero, Zlatorog, Ski hotel na Voglu pa še kakšnega mogoče) kupil hrvaški lastnik, ki sedaj vodi posle, kakor se mu ljubi (seveda v svojo korist in na škodo turistov), in ni ga junaka v Sloveniji, da bi o tem koga obvestil, kaj šele, da bi preprečil.
Spodaj vam posredujem svojo prigodo v hotelu Bohinj, kakor sem jo prijavil, in verjemite mi, da za mojo suhoparno pisarijo inšpekcijskim službam tiči še veliko več, z eno besedo štala, ki bi jo veljalo preprečiti že zaradi tujih turistov, ki to (kar »kuhajo drugi«) enačijo z našo Slovenijo.
Prijavo z naslednjo vsebino sem poslal tržnemu in zdravstvenemu inšpektoratu, s problemi pa sem seznanil tudi potovalno agencijo in zaradi zapletov v hotelu Bohinj zahteval od nje vračilo denarja:
Spoštovani, trenutno počitnikujemo v Hotelu Bohinj v Bohinju. Hotel je deklariran kot hotel s 4 zvezdicami. To označbo uporablja v vseh zgibankah, na internetnih straneh, kakor tudi na samem vhodu v hotel. Hotel se tudi prodaja kot hotel 4* – 69,00 €/dan/osebo.
Ugotovitve:
1. osebje, ki prihaja v stik z gosti, ne obvlada uradnega jezika naše države, to je slovenščine;
2. bivalni standard ne ustreza hotelu 4*, brisače so raztrgane in ni jih dovolj, kakor tudi ne vseh pripomočkov za osebno higieno, ki naj bi jih hoteli te kategorije zagotavljali;
3. hotel nima lastne kuhinje(!!!), temveč hrano pripeljejo, že ob začetku strežbe ob 19.07 je mlačna (pod 40˚C) in še ni na voljo vsa, strežejo jo v kletnih prostorih, ob predvidenem pričetku strežbe ostajamo gostje pred zaklenjenimi vrati;
4. hotel nima lastnega bazena;
5. ko smo se na recepciji pritožili, so nas obravnavali kot »tečne« goste in nas odslavljali domov;
6. hotel 4* je v bistvu hotel 2*.
V razgovoru s hotelsko upravo (!!!) sva z ženo izvedela, da jim je 4 zvezdice podelila republiška komisija, sicer pa da vedo, da v praksi dosegajo standard, ki ustreza samo 2 zvezdicama. Hotel se cenovno trži kot hotel s 3 zvezdicami!!!
Ko je 7. 8. 2008 prišel na inšpekcijski ogled zdravstveni inšpektor, je direktor hotela Bohinj našo 4-člansko družino z 2-letnim otrokom dobesedno vrgel na cesto: »U roku jednog sata izginite iz hotela! Van, van, ovdje nemate više ništa tražiti! Nečete moči u restoran! Nigdje! Van!!! Ajde, ajde!!!«
Zaradi dejansko nižje kategorije, kot je bila vplačana, saj so se po pričetku bivanja v hotelu pojavili očitni indici, da ne izpolnjuje standarda 4*, kar je potrdil tudi direktor hotela, rekoč: »... ma kakvi 4*, ovo nam je dala republiška komisija, mi smo u stvari hotel sa samo 2* ...«, sva zahtevala za 7 dni bivanja vračilo 388,00 €. Takojšnje izplačilo zahtevanega zneska je direktor zavrnil, češ naj ga uveljavljava naknadno. Vrnjen nam je bil samo denar zaradi 2-dnevnega skrajšanja bivanja v znesku 390,00 €.
Da bi se v prihodnje izognili grobemu zavajanju potrošnikov oz. gostov ter možnim zdravstvenim zapletom, meniva, da je nujno treba ponovno oceniti kategorijo hotela Bohinj v Bohinju (4* ali 2*) ter izvesti ustrezno sanitarno in tržno kontrolo.
Zdravka Peklaj Kastelic in Borut Kastelic
Fabianijeva 31, Ljubljana





(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
4.9.2008 7:40:42   
orhideja75

mi smo pa kar stornirali djerbo, ker nam je mal neprijetno, ker zdej letala tolk dol padajo, pa skoz imajo neke okvare...
najboljši hotel je pa sidimansour/djerba



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
4.9.2008 8:42:17   
Primoza
Hotel Bohinj je čisto nekaj drugega kot hotel Zlatorog user posted image .

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
8.9.2008 14:54:27   
pocka
Mi smo bili letos zadnji teden v juniju na Kosu (temperature so bile kot v višku sezone). Cena za 2 odrasla + dojenček - 1.500 €, šli smo pa s Kompasom, let z Brnika, in sicer v tale hotel http://www.bluelagoonresort.gr/article.php?id=48, ga priporočam, bi šli takoj še enkrat, ampak tudi mi delujemo po tem načelu,da ne gremo nikoli na isto mesto dvakrat dopustovat.user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
10.9.2008 13:19:44   
greece
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Mi smo bili letos zadnji teden v juniju na Kosu (temperature so bile kot v višku sezone). Cena za 2 odrasla + dojenček - 1.500 €, šli smo pa s Kompasom, let z Brnika, in sicer v tale hotel http://www.bluelagoonresort.gr/article.php?id=48, ga priporočam, bi šli takoj še enkrat, ampak tudi mi delujemo po tem načelu,da ne gremo nikoli na isto mesto dvakrat dopustovat.user posted image


Zelo dober predlog, tudi glede na ocene na "holidaycheck", zanima me kako je kaj z vetrom v tem predelu (Lambi) in kakšne so plaže (mivka ali prod)? Že vnaprej se zahvaljujem.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
14.9.2008 8:14:53   
pocka
Glede vetra je tako, piha, ob obali sicer ne vem glih točno, ker mi smo se zadrževali bolj na bazenu, kjer veter ni bil moteč (nam plaža ne pomeni veliko,ker smo doma ob morju, pa nam je bazen kar lepo sedel, smo bili zelo komot, pa vse je bilo pri rokiuser posted image ). Na plaži smo bili samo enkrat, je par minut hoje do tja (čez cesto), ležalniki in senčniki na plaži so za doplačat, brisače za plažo-bazen dobiš v hotelu, na plaži je mivka, voda je čista, ravno prava temperaturca, edino tistih par korakov, ko greš v morje je malo kamenja. Tisti dan, ko smo bili mi na plaži, je bilo lepo, sem pa druge dneve, ko smo pohajali videla, da so bili kar veliki valovi. Je pa na otoku kar nekaj lepih plaž, če vzamete rent a car, pa se malo okoli zapeljete, se splača imet s seboj kopalke. Nam je še zdaj žal, ker jih nismo imeli s sabo, ko smo šli v Kefalos, zelo lepa plaža.
Skratka hotel si zasluži vseh 5 zvezdic, res zakon! Če te še kaj zanima, kar vprašaj, lahko tudi na ZS.

< Sporočilo je popravil pocka -- 14.9.2008 8:16:22 >


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu greece)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
15.9.2008 22:00:08   
bilbo
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75


mi smo pa kar stornirali djerbo, ker nam je mal neprijetno, ker zdej letala tolk dol padajo, pa skoz imajo neke okvare...
najboljši hotel je pa sidimansour/djerba





BREZ BESED user posted image . Kdo pa vam je brezplačno storniral rezervacijo.

sosed je tudi s kolesom padel, zdaj pa se ne boste vozili s kolesom zaradi tega?user posted image user posted image

Sidi Manosur 4* je povprečni hotel in niti približno ne  najboljši:

Najboljši hoteli na Djerbi:

- RIU Royal Garden 5*
- Robinson DJerba Athene Palace 5*
- Maritim Yadis 5*


(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Iščemo All Inclusive Grčija-Turčija
28.6.2016 13:41:12   
robista
ja res je, vedno se splača narediti malo več raziskave.. cene se lahko precej razlikujejo. Včasih je dobra raziskava ki ti vzame od 10-30 minut vredna tudi 100€in več, pa si zračunajte koliko je to na uro :)

ugodne varjante kar se tiče grčije se pogosto nahajajo pri tehle http://www.potujnekam.com/grcija

LP

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinski izlet v neznano
Starši smo sicer vodje družine, pa vendar lahko vodenje kdaj načrtno prepustimo otrokom. Zakaj se ne bi ta vikend odprav...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?