|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo APRILA 2016
19.3.2016 8:11:53   
Daise
No punce! Saj smo že skoraj aprila, teme pa še nimamo!

Ne bodi ga len (sem si rekla), bom kr jaz naredila! user posted image Gremo po istem principu kot prejšnji mesec? Torej datum nepričakovane menstruacije, v katerem 'krogu' si in koliko malčkov ti že dela družbo :)

Da prebijem led... :
Ne pričakujem je 11.4., 3. krog, družbe še nimava :(

Da pa čakanje na plusek ne bo tako 'stresno' pa se lahko zamotite s prebiranjem super spletne strani: user posted image
http://dragimaliskrat.si/
https://www.facebook.com/dragimaliskrat.si/

Ko se nas bo malo nabralo pa naredim seznamček! :)

Srečno punce, ta mesec je NAŠ! Konec. Pika. Amen. Dovolj čakanja. user posted image
Barbi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.3.2016 8:42:01   
..noname..
Zaenkrat se še ne napišem v seznamček dokler ne izvem kakšna je situcaija ta mesec. Vas bom pa ves čas spremljala in navijala. user posted image user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.3.2016 8:44:40   
Sareta88
Hej! Super, da si odprla to temo. No midva se bova podala v prvi krog po tej marčevski M, ki bi jo mogla dobit zdaj nekje do ponedeljka, tako da aprilske NE pričakujem okrog 20.4. in srčno upam, da dobiva kako lepo darilo za 6. obletnico, prav tako pa navijam za vse ostale, ki se nam boste pridružile v tej temi. Upajmo torej, da bomo še letos, v čarobnem mesecu decembru postale mamice user posted image user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.3.2016 9:11:31   
Allstar
Pozdravljene user posted image .

Sva v 6. krogu, nimava 0 otrok, ne pričakujem pa je 2.4.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.3.2016 23:32:05   
mimi_ka
Hej hej!
Upam, da se vam tudi jaz pridružim v čakanju na plusek ta mesec. Trenutno še ne vem, kdaj je ne bom pričakovala aprila, ker jo ta mesec še čakam, računam, da bo prišla enkrat okrog 30.3.
Drugače bo pa to 1. krog po ss, od vseh skupaj pa nimam pojma kateri, okrog 10. nekje. Imam pa doma že triletnega sinčka.

Navijam za vse, ki bomo čakale na user posted image aprila user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
19.3.2016 23:33:48   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

No punce! Saj smo že skoraj aprila, teme pa še nimamo!

Ne bodi ga len (sem si rekla), bom kr jaz naredila! user posted image Gremo po istem principu kot prejšnji mesec? Torej datum nepričakovane menstruacije, v katerem 'krogu' si in koliko malčkov ti že dela družbo :)

Da prebijem led... :
Ne pričakujem je 11.4., 3. krog, družbe še nimava :(

Da pa čakanje na plusek ne bo tako 'stresno' pa se lahko zamotite s prebiranjem super spletne strani: user posted image
http://dragimaliskrat.si/
https://www.facebook.com/dragimaliskrat.si/

Ko se nas bo malo nabralo pa naredim seznamček! :)

Srečno punce, ta mesec je NAŠ! Konec. Pika. Amen. Dovolj čakanja. user posted image
Barbi

Daise, čestitke za sple tno stran! user posted image super je user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 8:50:43   
bibaleze5
No tko če se čez nekaj dni pokaže M, potem se vam pridruzujem v veselem cakanju na apriluser posted image

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 12:27:40   
madjanca
Jaz ne vem, ali naj bom se med navijacicami ali se naj vam pridruzim. Trenutno sem dobila po 5ih mesecih s pomocjo dabrostona user posted image in moram reci, da sem na koncu. Ze med jemanjem sem bila fertik, sedaj pa, ko sem jo dobila sem pa oblezala. Zacnem pa jutri s klomidom in sploh ne vem kaj se bo zgodilo, kdaj naj bi prisla O in kdaj potem M. Mogoce katera bila ze na klomidu in ve kaj o tem povedat? Po formih berem le od klomifena..

(odgovor članu bibaleze5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 16:50:21   
mava1975
Kot sem seznanjena je to generik oz. primerljivo s klomifenom...nimam pa osebnih izkušenj...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 17:39:53   
Daise
mimi_ka - iskrena hvala za pohvalo! Mi res veliko pomeni in mi da zagon za naprej :) Ti pa pošiljam en velik virtualni objem, pa eno misel, ki je meni zelo pri srcu in si jo iz dneva v dan ponavljam... 'ko ti gre kaj navzdol, vedi, da greš samo po zalet'! Ne predstavljam si kakšne občutke doživljaš, upam, da sem bila vsaj malo za vzpodbudo :)

Madjanca - o Klomidu (oz. Clomid) veliko govorijo punce na Youtubu iz Amerike... tam je zelo veliko v uporabi, pa tudi pogosto naletim na pozitivne izkušnje z njim. Če ti je angleščina blizu malo pobrskaj po Youtubu!


(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 18:18:12   
Sareta88
Daise tudi jaz sem šla pokukat tvojo stran, super je.
Drugače pa se je danes nekaj nakazalo da je M pred vrati, tako da sedaj je uradno, M ne pričakujem 20.4.

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 18:28:04   
madjanca
IZVIRNO SPOROČILO: Daise

Madjanca - o Klomidu (oz. Clomid) veliko govorijo punce na Youtubu iz Amerike... tam je zelo veliko v uporabi, pa tudi pogosto naletim na pozitivne izkušnje z njim. Če ti je angleščina blizu malo pobrskaj po Youtubu!




Hvala, res veliko povejo punce o tem. Tako, da si bom mogla vzeti cas in mogoce najdem kako koristno informacijo zame. Zanima me predvsem, po kolikih ciklih jemanja so rezultati.

Sem pa nasla na netu kalkulator ovulacij po klomidu in mi kaze nekje od 30ga marca do 4ga aprila. Tako, da bom kar zbrala pogum in si bom kot datum izbrala 16ga aprila..

Je pa to mislim da 10ti mesec, druzbe se nimava...

< Sporočilo je popravil madjanca -- 20.3.2016 18:37:50 >

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 19:02:40   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: Sareta88

Daise tudi jaz sem šla pokukat tvojo stran, super je.
Drugače pa se je danes nekaj nakazalo da je M pred vrati, tako da sedaj je uradno, M ne pričakujem 20.4.


To pot sem pa zelo vesela za tvojo M user posted image user posted image
Držim pesti, da bo ta mesec vajin.user posted image

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 19:30:41   
Katriss
Se še jaz oglašam, 7.4. bo dan, ko bom zagledala user posted image Hehe, upam vsaj user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 19:31:48   
Sareta88

IZVIRNO SPOROČILO: Katriss

Se še jaz oglašam, 7.4. bo dan, ko bom zagledala user posted image Hehe, upam vsaj user posted image


Juhu, tako se govori user posted image
Navijamo!!!

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
20.3.2016 20:10:32   
Katte
Navijam.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Sareta88)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.3.2016 9:05:42   
Ashatan
Tukaj ste žeuser posted image . Jaz pa z nesrečnim datumom konec marca in lahko tam čičam in čakamuser posted image

Držim pa vam vsem pesti sevedauser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.3.2016 11:00:29   
mimi_ka

IZVIRNO SPOROČILO: Daise

mimi_ka - iskrena hvala za pohvalo! Mi res veliko pomeni in mi da zagon za naprej :) Ti pa pošiljam en velik virtualni objem, pa eno misel, ki je meni zelo pri srcu in si jo iz dneva v dan ponavljam... 'ko ti gre kaj navzdol, vedi, da greš samo po zalet'! Ne predstavljam si kakšne občutke doživljaš, upam, da sem bila vsaj malo za vzpodbudo :)


Daise, to si pa res lepo napisala. Hvala ti za te besede. Res je, zdaj mora samo še navzgor. user posted image
Držim pesti tudi zate, da bo ta april uspešen in se končno preselimo v kakšno drugo temo, kjer bomo naprej čvakale kot user posted image

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.3.2016 11:21:07   
Mota
No končno se vam tudi jaz pridružim na forumu. Ne pričakujem 26.4., družbe še nimava.
user posted image se je končno uredila po koncu jemanja KT (prenehala sem že oktobra lani) in sedaj se lahko pogumno podava v poskušanje :)

(odgovor članu mimi_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.3.2016 11:51:40   
mava1975
Punce jaz sem pa naročila tinkturo krvomočnice, a jo je katera jemala, mislim kapljice?lp

(odgovor članu Mota)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.3.2016 14:23:50   
Ashatan
Čaj imam, ne kapljice, tako da ne poznam.

Sem sedaj malo blog brala, to sem se se nasmejala prispevku Ali sem pripravljena na otrokauser posted image user posted image Pa še veliko je resuser posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.3.2016 14:39:01   
Daise
user posted image user posted image user posted image APRIL user posted image user posted image user posted image

2.4.
Allstar, 6. krog, 0 otrok

7.4.
Katriss

11.4.
Daise, 3. krog, 0 otrok

16.4.
madjanca, 10. krog, 0 otrok

20.4.
Sareta88, 1. krog, 0 otrok

26.4.
Mota, 1. krog, 0 otrok

xx.4.
mimi_ka, 10 krog, 1 otrok


user posted image user posted image NAVIJAČICE user posted image user posted image
..noname.., mimi_ka, Katte,



(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.3.2016 14:42:24   
Daise
Seznamček je narejen, zdaj pa veselo na delo punce! :D Če sem na katero pozabila ali dala napačne informacije me hitro opozorte! :))

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.3.2016 14:43:33   
mava1975
aja seznamček, ne pričakujem 10.4., 4 krog po ss...

(odgovor članu Daise)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo APRILA 2016
21.3.2016 16:28:37   
Katriss
Aha, še to dodam, 9 krog, 0 otrok še.

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?